Tatule

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e gledao sam jednog sto se toga prejeo
na zajecharskoj gitarijadi poodavno
-stojimo ispred shatora i onako cupkamo, hladno i kisha neka sipi
kad evo objekta...chudnog izraza lica i oblizuje se
kaze, dajte mi tri ove kifle, jel su vruce? :D
sunce ti **ebem koje kifle...
 
Tachka:
a znam da 100% negde mogu da ih uberem ali ne znam tachno gde...

Gledam ove tvoje slicice,to je divlja biljka,ne uzgaja se.... kod mene u kraju ima je bas dosta.Od biljke mak se pravi ektra caj za smirenje...kada sam bila beba,baba me napije s njim pa spavam po 14h.Baba mi je totalni frik,gajila je i konoplju,ali iskljucivo u tekstilne svrhe(ali joj "narkosi" upali u dvoriste i pokrali) :lol:
 
Sanata:
Gledam ove tvoje slicice,to je divlja biljka,ne uzgaja se.... kod mene u kraju ima je bas dosta.Od biljke mak se pravi ektra caj za smirenje...kada sam bila beba,baba me napije s njim pa spavam po 14h.Baba mi je totalni frik,gajila je i konoplju,ali iskljucivo u tekstilne svrhe(ali joj "narkosi" upali u dvoriste i pokrali) :lol:

okeeeeeeeeeej... (:
weird.... (:
ovaaaaaj.... a gde tachno zivish? (:
 
jaaaaako sladak...plod od palme...kostice mogu da se zasade, jako brzo izraste...al' dok pocne da lici na palmu...mojoj je trebalo oko 8 godina... XD
ulepis se skroz cak iako ih ne pipnes...XD
meni je preslatko iskreno...
 
trava je laka droga a nemam tendenciju ka jachim drogama.
a narkomani su osobe koje redovno koriste drogu ili su shta vishe zavisni od nje a ja sam samo rekreativac i nikada nisam ni davala pare za to tako da mi nije ni potrebna...
ali prija mi ponekad...
toliko o tome.
a mene je zanimalo da li neko ima iskustva sa tatulama...
da sam otvorila temu o esidu,sve ovo bi bila druga pricha ali to me ne zanima..
мани ме тих клиначких фазона као што су рекреативац и викенд алкохоличар (ил у овом случају наркоман), или радиш то или не радиш, ко конзумира другу (била она лака или не) тај је наркоман
 
W.A.S.P.:
мани ме тих клиначких фазона као што су рекреативац и викенд алкохоличар (ил у овом случају наркоман), или радиш то или не радиш, ко конзумира другу (била она лака или не) тај је наркоман
Dule obozhavam te :P
 
jeele:
jaaaaako sladak...plod od palme...kostice mogu da se zasade, jako brzo izraste...al' dok pocne da lici na palmu...mojoj je trebalo oko 8 godina... XD
ulepis se skroz cak iako ih ne pipnes...XD
meni je preslatko iskreno...


Meni to lici na urme......
 
Sanata:
Meni to lici na urme......

datule i jesu urme...:wink: ali sta znaju djeca sta su urme...ne zna ni šta su datule,nesto jestivo i korisno,a ovamo bi da proba nesto za sta je i sama nasla na guglu,ako nista,da je cisti otrov...ali kako bi drugacije mislila da je faca...
p.s. datule su dobre za probavu...:razz:
 
znam za termin urna a za datule nisam cula ali kontam da su ista stvar.
i jbt koji vam je svima k...c,ja pitam ljude sa iskustvima sa tatulama,a ako hocete da ih kritikujete,otvorite drugu temu... ja htela da ispadnem faca? :shock:
@wasp
mozda je tebi tesko da se uzdrzavas da ne pijes ili da se ne drogiras ali ja znam granice... tako da je rec rekreativac u mom slucaju opravdana...

@ostali ljudi
a ako stvarno toliko hocete da kritikujete tatule,bolje otvorite temu nego da mi pisete ovde neke gluposti... ko ne kapira neka procita jos jednom naslov teme...
 
he he... (:
u zbirci iz matematike sam pre nedelju dana nasla postavku jednog zadatka...
u urni se nalazi 12 belih,14 crvenih,13 zelenih kuglica...
Sta ce kuglice u urni??? (:
ccc
 
jeste WASP to je apstinencija ali tesko je da apstiniras kad non stop tresti...sehi man from dzamaika :D :lol:

all about now
is what they say
i`m the sexiest man in Jamaica
and the girls love me
and i shall never go old :lol:
 
Tachka:
znam za termin urna a za datule nisam cula ali kontam da su ista stvar.
i jbt koji vam je svima k...c,ja pitam ljude sa iskustvima sa tatulama,a ako hocete da ih kritikujete,otvorite drugu temu... ja htela da ispadnem faca? :shock:
@wasp
mozda je tebi tesko da se uzdrzavas da ne pijes ili da se ne drogiras ali ja znam granice... tako da je rec rekreativac u mom slucaju opravdana...

@ostali ljudi
a ako stvarno toliko hocete da kritikujete tatule,bolje otvorite temu nego da mi pisete ovde neke gluposti... ko ne kapira neka procita jos jednom naslov teme...


slusaj,mala...da si moje dijete,ja bih te malo isprasila po turu i poslala na njivu da okopavas kukuruze,pa ti ne bi padala na um ovakva pitanja...:)
ali posto nisi,samo cu da se zadrzim da komentarisem ovde,svidjelo se to tebi ili ne...:razz:
postavljas pitanje o izuzetno halucinogenoj biljki kao da je rijec o pasulju i necemu sasvim obicnom...a koliko se sjecam,koristenje te biljke moze da izazove trajni gubitak memorije,a da ne pricamo o ostalim posljedicama ...i ti bi to probala...?nije ti palo na um nista pametnije?i jos nam ovdje pametujes kako nigdje ne pise da je to droga i pricas o nekim rekreativcima i ostale gluposti...a velika je steta sto bas ne znas gdje da uberes...:razz: ali ,kao sto rekoh,to se mene ne tice...ali suzdrzi se bar od soljenja pameti drugima...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top