Tatoo

joooj....
kada sam radila pirsing na donjoj usni,htela sam da umrem od straha,samo sam sedela ukocheno,lik me pohvalio kako sam hladnokrvna,dok ostale devojke kukaju...a ja ustvari od straha nisam mogla ni da pustim glas ni da mrdnem...
bolelo je dve sekunde jako...ali to je drugo...tetovaza boli duze...ne usudjujem se
 
Uzmeš iglu za šivenje... Provučeš konac kroz uvo igle, uhvatiš iglu jednom rukom, uhvatiš kraj konca drugom rukom. Vrtiš iglu, kako bi se konac namotao oko igle... Celu iglu obmotaš koncem, tako da ostane slobodan samo vrh od 1mm, koliko je dovoljno za "rad"...:lol:
 
vrlo su mi antipatični ljudi koji imaju tetovaže. pogotovu se kad na ženskom telu naiđem na tetovažu zgrozim žestoko.
zamisli lepo drvo, zeleno, bujno i dok tako uživaš u pogledu kad ono primetiš kesu koja se zaplela u granje i onda fuj fuj fuj, i ta kesa te prosto toliko iziritira da više ne možeš uopšte da uživaš u lepoti drveta...e tako ja doživljavam tetovaže...
dok su motivi osoba koje ih stavljaju na sebe, još mizernija i odvratnija stvar....

tako da, u startu odmah precrtam bilo koju žensku osobu ako ima tetovažu, jer mi je to pouzdan pokazatelj da je 200% reč o najobičnijim glupačama....
 
vrlo su mi antipatični ljudi koji imaju tetovaže. pogotovu se kad na ženskom telu naiđem na tetovažu zgrozim žestoko.
zamisli lepo drvo, zeleno, bujno i dok tako uživaš u pogledu kad ono primetiš kesu koja se zaplela u granje i onda fuj fuj fuj, i ta kesa te prosto toliko iziritira da više ne možeš uopšte da uživaš u lepoti drveta...e tako ja doživljavam tetovaže...
dok su motivi osoba koje ih stavljaju na sebe, još mizernija i odvratnija stvar....

tako da, u startu odmah precrtam bilo koju žensku osobu ako ima tetovažu, jer mi je to pouzdan pokazatelj da je 200% reč o najobičnijim glupačama....

E, Dragojlo, Dragojlo...
Elem...:

Poštujem svačije mišljenje, pa i tvoje...
Ali meni nema ničeg više seksi, nego diskretno urađene tetovažice na ženskom dupencetu...:lol:
doh (18).gif
thumb_yello.gif
 
dobrovoljno zigosanje!

Digli smo svest na toliko da smo nekada zigosali zivotinje a sad mozemo da biramo i sami sebe da zhigosemo!

Bravo ljudi!
 
Mislim, koji stepen istrčavanja..... i pirsing i tetovaže su mnogo starije od religije i ljudskog "uzdizanja" u svoj svojoj civilizovanosti.....
 
Ložila sam se na to kao klinka, ono, fora, rokerka...ali se nisam usuđivala jer: a)imam jako nizak prag bola; b)nisam se usuđivala da napravim neki tako drastičan potez kojim bih doživotno izmenila izgled svog tela. I taman kad sam bila na putu da skupim hrabrost, vidim da tek svaka treća kokoška nema tako nešto. Pa ja čak ni u oblačeju ne pratim modu, sasvim slučajno može da se desi da nešto što se meni oduvek sviđalo postane moderno! A ovo... Ja i propale manekenke, neka, hvala! I još nešto? Jeste čitali Domanovićevu pripovetku Danga?
 
Joj, ljudi moji, da znate samo kakav tet ima preko pola leđa (u pitanju je leva polovina) jedan ortak mog bivšeg cimera! Fantastično urađen u Sinđelu, rađen sivom bojom, kad ga vidiš s leđa na plaži ili bazenu (meni je pokazao jedne večeri kad smo bili navareni kao stoke sve troje-više to ne radim), odmah provališ koja mu je najveća fantazija u životu... Kao i većini muškaraca koje znam dovoljno dobro, trojka! Zapravo, to su dve exxxtra zgodne ribetine predstavljene kao đavolica i anđeo usred kunilingusa. :lol: Ali to na njegovim leđima taaako dobro izgleda (inače, tip je bivši vaterpolista) da sam ja posle mesecima balavila kad se samo setim prizora. (Valjda nije forumaš. :rumenko: )
 

Back
Top