TASOS - u reči i slici

Mmmmmm, kakve sam fotografije plaza Tasosa pronasao na netu. Raspametio sam se.
Zna li neko da li postoje smestajni kapaciteti u blizini plaze Psili amos ? Ja bih bio najsrecniji kada bih odseo negde na pljucometar od tog raja !!!
 
Poslednja izmena od moderatora:
e ovako, ja hocu ovog leta da idem na Tasos, u mesto Potos, nikada nisam bila na Tasosu a najvise me interesuje nocni zivot u tom mestu, kao i to da li je neko bio u kuci Irini? i uopste o tom mestu...plaze, kafici, koliko je veliko i sve sto mi mozete reci... hvala unapred!!!!!!!!!
 
e ovako, ja hocu ovog leta da idem na Tasos, u mesto Potos, nikada nisam bila na Tasosu a najvise me interesuje nocni zivot u tom mestu, kao i to da li je neko bio u kuci Irini? i uopste o tom mestu...plaze, kafici, koliko je veliko i sve sto mi mozete reci... hvala unapred!!!!!!!!!

Imaš detaljne opise u ovoj temi, kreni npr. od 22. strane, tu imaš opis Potosa sa slikama. Temu možeš i da pretražuješ, mislim da ima i opis kuće Irini.
 
Pozdrav svima!

Interesuje me da li je neko bio u Vili Elena u Limenariji - Tasos i kakvi su mu utisci.

SANI FANI,
kakav smestaj Vam je potreban tj. sta ocekujete od njega?
Vila Elena (iz Argusove ponude,ako se o njoj radi) je sasvim ok...Argus ima odredjenu politiku firme, takoreci za najplici dzep, tako da ce Vam oni obezbediti zasigurno najjeftinije moguce apartmane,koji naravno ispunjavaju elementarne uslove, ali nemojte ocekivati*****Jako su me nervirali ljudi koji su na sva usta pljuvali Argus(sa nekim bezveznim zamerkama), a pritom su aranzman platili 50-100 eura,ne znam sta su ocekivali za te pare... :roll:
U ovom slucaju je odgovarajuca"Koliko para, toliko i muzike"! :super:
O vili Eleni: poseduje elektronski sistem zakljucavanja, tv+ resiver ,aspirator u kuhinji ,pvc stolariju, parking za minimum 10 automobila i sve ono sto jedan apartman podrazumeva,ciscenje svakog dana, zamena posteljine i peskira...
pitajte sta vas konkretno interesuje, ako mogu pomoci cu... :ok:

Kao sto rekoh jos pre tri dana,kada se niko nije setio da pohvali ovog divnog momka, Čavke majstore!:heart:
Vidim da ga se sada hvataju, ko Maksim divizije:rotf:
 
Posto je ovaj forum i njemu slicni, meni dosta pomogao oko izbora gde otici, evo da probam i ja da pomognem drugima.
Kraj juna i pocetak jula 2006. bili smo u malom porodicnom hotelu "Rodon Hous" na "Trypiti bech" - u. Hotel , apartmanskog tipa, po mom ukusu prostrani apartmani sa velikim terasama, uglavnom sa pogledom na more, komplentna kuhinja, cisto (ciste sobe svakodnevno a u par navrata kad nas je mrzelo da operemo sudove pre odlaska na plazu i to su nam oprali), bazen sa sankom i velikim TV-om ( ovo je vazno jer smo bili u vreme svetskog prvenstva u fudbalu, za sankom pivo 2,5 evra ) smesten u prelepom dvoristu u hladovini borova.U okviru hotela postoji i restoran u kome mozete uplatiti pansion ili prosto sesti i naruciti nesto , kuvar je italijan.
Najvaznije :
nema buke
temperatura nocu i do 5 stepeni niza nego recimo u Potosu, posto je ceo hotel medju borovima
izadjete iz apartmana, prodjete kraj bazena, 5 stepenika i olala na pesku ste

mana koja za mene to i nije (bili smo kolima) nema prodavnice , nema diskotekasamo dva restorana i jedn kafic na dnu trypiti plaze

a ostalo nek govore slike
 

Prilozi

  • Trpiti - Rodon Haus 01.jpg
    Trpiti - Rodon Haus 01.jpg
    121,4 KB · Pregleda: 50
  • Trpiti - Rodon Haus 02.jpg
    Trpiti - Rodon Haus 02.jpg
    127,8 KB · Pregleda: 57
  • pogled sa terase apartmana.jpg
    pogled sa terase apartmana.jpg
    145,3 KB · Pregleda: 46
  • terasa apartmana rodon hausa.jpg
    terasa apartmana rodon hausa.jpg
    110,6 KB · Pregleda: 50
  • Tripiti - pogled sa parkinga rodon hausa.jpg
    Tripiti - pogled sa parkinga rodon hausa.jpg
    108,4 KB · Pregleda: 57
Ja sam nalazio hotel Rodon house u ponudi nasih agencija (As tours), ali je cena bila izuzetno visoka (oko 400 evra po osobi samo smestaj, u sobi bez pogleda na more, i to krajem avgusta), te sam ga odmah izbacio iz glave, iako je na fotkama izgledao lepo. Posto vec idemo u junu u Sarti, a krajem avgusta ili u septembru na Tasos, puno mi je to bilo para za reprizu letovanja (u Sartiju sam toliko platio smestaj za nas cetvoro i to u hotelu sa jednakim brojem zvezdica, sa 2 terase sa pogledom na more i ogromnim cetvorokrevetnim app).

Niko mi nije odgovorio da li oko plaze Psili amos postoje smestajni kapaciteti, jer bih se ja tamo bazirao, ako je moguce.
 
Ako neko nije bio sam na plaži Ag. Ioannis pored Makriammosa, a ispod kamenoloma, evo prilike da vidi kako to izgleda...sve četriri strane sveta

Pogled sa jedne strane (naravno ovo je naš suncobran)
DSC03776t.jpg


Pogled sa druge strane
DSC03780t.jpg


Pogled na more
DSC03778t.jpg


Pogled sa plaže na kamenolom
DSC03779t.jpg


Pozz svim tasovcima...
 

Back
Top