Tarzan vozio sa 4,55 promila alkohola u krvi!

cigani9y.jpg

@ Halix...To su naši sugrađani Romi...Nisam lud da rizikujem hapšenje:roll::roll:...Druge ti zovi ''cigani'':rtfm::p:p
Ovom je ispustila guma...šta kaže novi zakon za ovakve primere automobilske industrije u nas?
 
Ako ovo čita neko ko poznaje Tarzana, neka mu javi da panduri nemaju šanse da ga osude. Neka pozove tog doktora za svedoka da posvedoči da bi on sa toliko alkohola BIO MRTAV. Budući da je živ znači da je pandurima dreger NEISPRAVAN!!! :mrgreen:
pa tako nekako , ovaj jos bio i na nogama ,hodao , pricao sa murijom ,palio cigare ... sve najnormanije ,iako je bio pijan ,al se nije valjao po zemlji , padao,buncao i peglao i slicno ... a ono preko 4 ... kontam da se to ladno moze oboriti na sudu
 
Da znas da si u pravu ;)
:)
Vozio Ciganin mercedes 200 na sat i zaustavi ga policajac.
- "Cigo da li si ti normalan kad vozis 200, zgazices nekoga.
- "Gospodine", rece Ciga: "zurim jer sam izbo tastu nozem pa da je bacim u reku, eno je u gepeku."
- "Stoj ne mrdaj", rece policajac i pozva policijsku stanicu za pojacanje. Ubrzo dodje marica i jos par inspektora otvorise gepek i ne nadjose nista, a na to ce Ciga:
- "Eto, jos ce da izmisli i da sam vozio 200 na sat... :mrgreen:
 
:)
Vozio Ciganin mercedes 200 na sat i zaustavi ga policajac.
- "Cigo da li si ti normalan kad vozis 200, zgazices nekoga.
- "Gospodine", rece Ciga: "zurim jer sam izbo tastu nozem pa da je bacim u reku, eno je u gepeku."
- "Stoj ne mrdaj", rece policajac i pozva policijsku stanicu za pojacanje. Ubrzo dodje marica i jos par inspektora otvorise gepek i ne nadjose nista, a na to ce Ciga:
- "Eto, jos ce da izmisli i da sam vozio 200 na sat... :mrgreen:

:rotf: :ok:
 
A evo ga Džejn
Vozio rekordno pijan

27. jul 2010. 12:30
Saobraćajna policija iz Sremskih Karlovaca u rutinskoj kontroli zaustavila je M.K. (57),
vozača "moskviča" iz tog gradića i ustanovila da u krvi ima "rekordnih" 4,38 promila alkohola u krvi.


Totalno pijani vozač, srećom, nije izazvao saobraćajnu nesreću, mada su ga policajci prilikom kontrole pridržavali da ostane na nogama.

Čim su policajci doveli M.K. u stanicu i odredili mu 12-časovno zadržavanje do istrežnjenja, on je momentalno zaspao.

Pijanom vozaču sledi krivična prijava, zatvor, kao i 14 kaznenih poena zbog vožnje u alkoholisanom stanju.

Prema stručnoj literaturi, čovek s tri do 4,5 promila alkohola u krvi pada u alkoholnu komu, dok je doza alkohola od 4,5 promila do pet promila, smrtonosna.

http://www.mondo.rs/s177786/Hronika_i_Drustvo/Vozio_rekordno_pijan.html
 

Back
Top