Tarmi Ricmi

Meseceva_kci

Aktivan član
Poruka
1.946
banegad2004:
ja sam licno protiv dovodjenja mitra na exit
jednostavno on je savrsenstvo
zapalice masu do te mere da ova nece moci da se kontrolise

Haha
9.gif

banegad2004:
mozda bi trebalo napraviti anketu u vezi nastale problematike
da li tarmi treba pevati na exitu

E, to bi bio pun pogodak :mrgreen:

nikodim

Poznat
Poruka
7.532
banegad2004:
ja sam licno protiv dovodjenja mitra na exit
jednostavno on je savrsenstvo
zapalice masu do te mere da ova nece moci da se kontrolise

Tacno je da je Mitar savrsenstvo... i ima tu dosta razloga koji govore ovakvoj tvrdji u prilog.
Mada... ne mislim da se ljudi ne bi mogli kontrolisati. On je profesionalac koji ume da upravlja masom i ne verujem da bi napravio bilo kakav pogresan korak sa tom... najblaze receno hipnotisanom masom obozavatelja koji umeju iskreno i bezrezervno da izgaraju na njegovim velelepnim koncertima.
Dakle... ipak ostajem pri ideji da je covek zreo za EXIT.

+SpookyGirl+

Veoma poznat
Poruka
11.349
Trebalo bi da vidite moju babu kad pocne da se penje po stolu dok ga slusa i vice:"Ma najbolji si!!!!!!!" :lol: :lol: :lol: :lol: a najbolje je bilo kad smo je za*ebavali da je Tarmi Grobar (ona je zakleti Zvezdas)........ :lol: :lol:

nikodim

Poznat
Poruka
7.532
Eto divnog primera.
Recimo, ubedjen sam da bi tvoja baka bila jako srecna kada bi videla Mitra na EXIT-u. Zar ne?
U gomili potpunih stranaca... jedno milo lice i jedan topli glas... dragog nam Mitra.
Ma divota...

nikodim

Poznat
Poruka
7.532
+SpookyGirl+:
Mitar na EXITu uuuuu..... gadno.... mislim da bi i peske isla do Petrovaradina da bi ga videla..... :lol: bila bi njasrecnija baba na svetu :lol: :lol:

Eto vidis...
Pa zasto onda toj staroj dusi, i mnogi drugim straim dusama, ne pruziti takav uzitak pod stare dane.
Dakle... Mitar na EXIT, nema druge.

nikodim

Poznat
Poruka
7.532
Tema o velikim umetnicima poput Mitra nikada ne moze biti promasena, to je valjda jasno.
Verujem da se ljudi stide da otvoreno govore o svom poroku zvanom Mitar, ne svi, ali najveci deo se plasi da javno prizna koliko ga ustvari voli i ceni.
Ne stidim se toga, volim ga, on je neodvojivi deo mene..

Perzefona

Zainteresovan član
Poruka
114
nikodim:
Tema o velikim umetnicima poput Mitra nikada ne moze biti promasena, to je valjda jasno.
Verujem da se ljudi stide da otvoreno govore o svom poroku zvanom Mitar, ne svi, ali najveci deo se plasi da javno prizna koliko ga ustvari voli i ceni.
Ne stidim se toga, volim ga, on je neodvojivi deo mene..

Nedam ti za pravo da tako zaista mislis... :mad:

nikodim

Poznat
Poruka
7.532
Perzefona:
Nedam ti za pravo da tako zaista mislis... :mad:

Nije li ovo demokratsko drustvo sa pravom na slodobu svih gradjana koji u njemu zive.
Jedno takvo uredjenje dozvoljava nam da se klanjamo idolima koje sami biramo. Recimo uz pomoc TV Pinka i Grand produkcije ili ZAM-a, nisam siguran kojoj kuci se "obecao" ovaj umetnik.

Ti hoces da kazes da je Mitar neki laznjak koji nije vredan toga?

Zikica

Veoma poznat
Poruka
11.236
IvAnA:):
Nego shta...i to ne samo bakute....
Evo, ja cu da predvodim mladju postavu pomahnitalih Tarmijevih fanova..:mrgreen:
Mi cemo da bacamo vesh na stage....:lol:
Nemojte vesh da bacate kad odem da ga gledam `ocu da se koncert zavrsi, a ne da ga prekidaju zbog pomahnitale publike... Morace i vojska da intervenise - imace Tarmi jace obezbedjenje nego Mladic da bi ga sacuvali od mase zapaljene njegovim slavujskim glasom :mrgreen:

nikodim

Poznat
Poruka
7.532
Poginuo bih za tom kosuljom... mislim... sta ce mi zivot ako u njemu ne mogu imati makar deo Mitrove "slave". Taman to bila i sam jedna usmrdjela kosulja... nije bitna vrednost bitan je "osecaj".

nikodim

Poznat
Poruka
7.532
Zikica:
Najbolje bi bilo kad bi dos`o u izdanju sa kraja 80-tih sa razdrljenom sarenom kosuljom, zlatnim lancem oko vrata i naravno mini valom :D

I ne samo to... na ruci ona pankerska narukvica... kombinacija koze i nekih sjajnih nitni. Zavrnuti rukavi do laktova i naravno kozna rokerica boje zlata.
Secam se da je jedno tako nastupao u jednoj emisiji na TV-u.
Kako je luuuuud i cooool cika Mitar.
Kad porastem bicu taki.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.