Tarmi Ricmi

banegad2004:
ja sam licno protiv dovodjenja mitra na exit
jednostavno on je savrsenstvo
zapalice masu do te mere da ova nece moci da se kontrolise


Haha
9.gif


banegad2004:
mozda bi trebalo napraviti anketu u vezi nastale problematike
da li tarmi treba pevati na exitu

E, to bi bio pun pogodak :mrgreen:
 
banegad2004:
ja sam licno protiv dovodjenja mitra na exit
jednostavno on je savrsenstvo
zapalice masu do te mere da ova nece moci da se kontrolise


Tacno je da je Mitar savrsenstvo... i ima tu dosta razloga koji govore ovakvoj tvrdji u prilog.
Mada... ne mislim da se ljudi ne bi mogli kontrolisati. On je profesionalac koji ume da upravlja masom i ne verujem da bi napravio bilo kakav pogresan korak sa tom... najblaze receno hipnotisanom masom obozavatelja koji umeju iskreno i bezrezervno da izgaraju na njegovim velelepnim koncertima.
Dakle... ipak ostajem pri ideji da je covek zreo za EXIT.
 
Trebalo bi da vidite moju babu kad pocne da se penje po stolu dok ga slusa i vice:"Ma najbolji si!!!!!!!" :lol: :lol: :lol: :lol: a najbolje je bilo kad smo je za*ebavali da je Tarmi Grobar (ona je zakleti Zvezdas)........ :lol: :lol:
 
Eto divnog primera.
Recimo, ubedjen sam da bi tvoja baka bila jako srecna kada bi videla Mitra na EXIT-u. Zar ne?
U gomili potpunih stranaca... jedno milo lice i jedan topli glas... dragog nam Mitra.
Ma divota...
 
+SpookyGirl+:
Mitar na EXITu uuuuu..... gadno.... mislim da bi i peske isla do Petrovaradina da bi ga videla..... :lol: bila bi njasrecnija baba na svetu :lol: :lol:


Eto vidis...
Pa zasto onda toj staroj dusi, i mnogi drugim straim dusama, ne pruziti takav uzitak pod stare dane.
Dakle... Mitar na EXIT, nema druge.
 
Tema o velikim umetnicima poput Mitra nikada ne moze biti promasena, to je valjda jasno.
Verujem da se ljudi stide da otvoreno govore o svom poroku zvanom Mitar, ne svi, ali najveci deo se plasi da javno prizna koliko ga ustvari voli i ceni.
Ne stidim se toga, volim ga, on je neodvojivi deo mene..
 
nikodim:
Tema o velikim umetnicima poput Mitra nikada ne moze biti promasena, to je valjda jasno.
Verujem da se ljudi stide da otvoreno govore o svom poroku zvanom Mitar, ne svi, ali najveci deo se plasi da javno prizna koliko ga ustvari voli i ceni.
Ne stidim se toga, volim ga, on je neodvojivi deo mene..


Nedam ti za pravo da tako zaista mislis... :mad:
 
Perzefona:
Nedam ti za pravo da tako zaista mislis... :mad:

Nije li ovo demokratsko drustvo sa pravom na slodobu svih gradjana koji u njemu zive.
Jedno takvo uredjenje dozvoljava nam da se klanjamo idolima koje sami biramo. Recimo uz pomoc TV Pinka i Grand produkcije ili ZAM-a, nisam siguran kojoj kuci se "obecao" ovaj umetnik.

Ti hoces da kazes da je Mitar neki laznjak koji nije vredan toga?
 
IvAnA:):
Nego shta...i to ne samo bakute....
Evo, ja cu da predvodim mladju postavu pomahnitalih Tarmijevih fanova..:mrgreen:
Mi cemo da bacamo vesh na stage....:lol:
Nemojte vesh da bacate kad odem da ga gledam `ocu da se koncert zavrsi, a ne da ga prekidaju zbog pomahnitale publike... Morace i vojska da intervenise - imace Tarmi jace obezbedjenje nego Mladic da bi ga sacuvali od mase zapaljene njegovim slavujskim glasom :mrgreen:
 
Poginuo bih za tom kosuljom... mislim... sta ce mi zivot ako u njemu ne mogu imati makar deo Mitrove "slave". Taman to bila i sam jedna usmrdjela kosulja... nije bitna vrednost bitan je "osecaj".
 
Zikica:
Najbolje bi bilo kad bi dos`o u izdanju sa kraja 80-tih sa razdrljenom sarenom kosuljom, zlatnim lancem oko vrata i naravno mini valom :D


I ne samo to... na ruci ona pankerska narukvica... kombinacija koze i nekih sjajnih nitni. Zavrnuti rukavi do laktova i naravno kozna rokerica boje zlata.
Secam se da je jedno tako nastupao u jednoj emisiji na TV-u.
Kako je luuuuud i cooool cika Mitar.
Kad porastem bicu taki.
 

Back
Top