Takmičenje na temu "Početak"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mislim da bi na ovoj temi tek trebalo davati imena fotkama...
Tema jeste lepa, teška i izazovna, nothing wrong with that ali imam osećaj da će biti promašaja puna kapa.
No dobro, to je opet subjektivno....meni je i Kontrast bila razočarenje u vidu fotki..al prećutah jer nisam sama slala fotku a vodim se onom ' Ako ne učestvuješ ne kenjaj' :lol:
Za ovo sumnjam da ću učestvovati takođe...za sada mi ne dolazi inspiracija a nemam ni vremena. Ali kao i za svako takmičenje, jedva čekam da počne:heart:
 
EMO, tema ti nije dobra..a kako imaš najbolji aparat ovde i uvek ćeš pobedjivati(ako se zainatiš svojom kreativnošču)

bolje da si uzela neku temu tipa: lubenica na 100 načina ..ili park u mraku..ili život po kafićima..daleko jednostavnije teme
 
EMO, tema ti nije dobra..a kako imaš najbolji aparat ovde i uvek ćeš pobedjivati(ako se zainatiš svojom kreativnošču)

bolje da si uzela neku temu tipa: lubenica na 100 načina ..ili park u mraku..ili život po kafićima..daleko jednostavnije teme
Mislim da tu foto aparat nije u opšte presudan,važan je motiv.
Videla sam par fotografija od Emocije,pa to isto da je slikala sa manje kavlitetnijim f.aparatom,fotka bi opet bila odlična,jer je ulovila najbolje.
 
  • Podržavam
Reactions: Tol
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top