takmicenje javno ili tajno

fotografije... tajne ili ne

  • fotografije ostaju anonimne

    glasova: 28 58,3%
  • uz fotografiju treba da stoji i ime autora

    glasova: 12 25,0%
  • svejedno mi je

    glasova: 8 16,7%

  • Ukupno glasova
    48
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:kpozdrav:Izvin'te, gde su nestala takmičenja sa temilice "sva naša takmičenja"
Nina, Tabe jel spaljujete dokaze? :lol:

To mu već dođe bRezobrazluk

VRATITE SVE O'MA :rtfm:


kako mislis nestale?
ja vidim 66 strana te teme...sta konkretno fali?

za sve postoji odgovor..zasto lepo ne pitate nego odmah krecu napadi..zasto toliko malo tolerancije..zasto toliko puno zelje za krvi .... sta je sa ovim narodom... :dash:


ako mislis na takmicenja koja su bila posle juna koji je zadnji datum upisan u toj temi, ona se nalaze na samom forumu, jos nisu prebacena u tu temu.

pogledaj drugu stranu ovog foruma i nacices svako takmicenje.

zar i ti suncaja pocinjes sa paranojom :mrgreen:

p.s.
a vidim papa se odmah ukljucio..vazno je pljuvati..sad sto je bez osnova..to je krajnje nebitno :dash:
 
kako mislis nestale?
ja vidim 66 strana te teme...sta konkretno fali?

za sve postoji odgovor..zasto lepo ne pitate nego odmah krecu napadi..zasto toliko malo tolerancije..zasto toliko puno zelje za krvi .... sta je sa ovim narodom... :dash:


ako mislis na takmicenja koja su bila posle juna koji je zadnji datum upisan u toj temi, ona se nalaze na samom forumu, jos nisu prebacena u tu temu.

pogledaj drugu stranu ovog foruma i nacices svako takmicenje.

zar i ti suncaja pocinjes sa paranojom :mrgreen:

p.s.
a vidim papa se odmah ukljucio..vazno je pljuvati..sad sto je bez osnova..to je krajnje nebitno :dash:

A zasto ne odgovoris i na njenu sledecu poruku, gde se navodi konkretna zalba vezana za neku fotku???
Zasto sve konkretne zalbe preskaces, a segrt ih uredno brise sa teme???
 
nemam sta da odgovorim povodom te fotke.. ja nisam ni ucestvovao na tom takmicenju a ne ucestvujem u organizaciji.
zar se to pitanje nije trebalo potegnuti tad kad je takmicenje bilo organizovano?
ne kapiram sad ovvo pitanje pola godine kasnije.
i nisam shvatio u cemu je problem... sto su dosli glasaci sa drugih foruma?
treba sad da analiziramo svaki glas koliko je kome dato?
ne razumem sta hoces da odgovorim.

ako je fotka stajala na drugom forumu to jeste osnova za ponistenje ali da sad osopravamo ljude koji su glasali..
vi osporavate postenje korisnika koji su glasali na temi?
ko vam daje pravo za tako nesto?
pa zar ne mislis da vec preterujes sa bezobrazlukom..juce nina..sada ljilja.. ko ce biti sutra? ... mislim dokle ovo ide?


imali smo svojevremeno zalbu na dve fotografije da su bile na forumu i njih smo u hodu tokom takmicenja sklonili..zasto se tad niko nije zalio na ove?
i ove fotke bi povukli kao sto smo povukli i te druge .. ne razumem sad.. pola godine kasnije se poteze pitanje a tad se niko nije zalio..sto tad nije postavljeno pitanje?
fotka bi sigurno bila sklonjena sa takmicenja
 
nemam sta da odgovorim povodom te fotke.. ja nisam ni ucestvovao na tom takmicenju a ne ucestvujem u organizaciji.
zar se to pitanje nije trebalo potegnuti tad kad je takmicenje bilo organizovano?
ne kapiram sad ovvo pitanje pola godine kasnije.
i nisam shvatio u cemu je problem... sto su dosli glasaci sa drugih foruma?
treba sad da analiziramo svaki glas koliko je kome dato?
ne razumem sta hoces da odgovorim.

ako je fotka stajala na drugom forumu to jeste osnova za ponistenje ali da sad osopravamo ljude koji su glasali..pa zar ne mislis da vec preterujes sa bezobrazlukom..juce nina..sada ljilja.. ko ce biti sutra? ... mislim dokle ovo ide?

imali smo svojevremeno zalbu na dve fotografije da su bile na forumu i njih smo u hodu tokom takmicenja sklonili..zasto se tad niko nije zalio na ove?
i ove fotke bi povukli kao sto smo povukli i te druge .. ne razumem sad.. pola godine kasnije se poteze pitanje a tad se niko nije zalio..sto tad nije postavljeno pitanje?
fotka bi sigurno bila sklonjena sa takmicenja

Ne zelim da mislim da si zlonameran... Ali... Ovo sto sam boldovao nije tacno...

Koliko ja znam, sunchaya je i tada ukazala na ovaj propust, ali se nije reagovalo...
Ja znam za jos jednu fotku za koju je bilo ukazano na vreme, ali se nije reagovalo...

Kada je Nini receno na pp da je fotka vec vidjena, ona je odgovorila recima "pusti to"...

Znaci, jeste bilo na vreme ukazano, ali se nije reagovalo... E to je problem na koji se ovde ukazuje... Da pravila nisu ista za sve...
A ti sada opet izvrni pricu kako ti odgovara...
 
meni se svidja ideja imena u spojleru. pa ko hoce da pogleda neka pogleda, ko nece neka glasa samo prema utisku koji stvara fotka. al' treba biti karakter pa ne pogledati, to ocigledno neke muci. drugo, sto se tice glasanja medju frendovima, bilo ime javno ili ne, uvek ce biti ono frend frendu - poslah fotku na takmicenje. a jel, a koja ti je fotka? kontam da to tako nekako ide, od mene niko nije ocekivao da glasam kako je red, a ne kako hocu.
mozda bi upravo iznosenje imena autora, pre proglasenja pobednika smanjilo glasanje ti meni, ja tebi. mada, ova stvar je toliko trivijalna, a i vec je odluceno brojem glasova bez da se vidi ko je glasao za, a ko protiv.

bilo bi lepo da je ova anketa javna.
 
cekaj..govorimo o istoj fotografiji ili slicnoj?

ulazis u dubinu iz koje se tesko moze neko izvuci i prakticno bi vecinu fotografija onda morali da povucemo.

evo ti najnoviji banalan primer za sledece takmicenje da ne ulazimo u istoriju
predstojece takmicenje most.. emocija je neposredno pred takmiccenje izbacila niz nocnih fotografija mostova i na takmicenje je poslala jednu iz te serije..sto je normalno..zena je skapirala ovo takmicenje kako i treba.. tematski je izasla jedno vece i lepo se provela i napravila niz fotkica i od tih je izabrala jednu za takmicenja a ostale je okacila na temu nicna fotografija....ali sad po tvojoj teoriji morali bi da ponistimo njenu fotku jer je iz iste serije kao i one sa kojima je izbombardovala temu nocna fotografija nedelju dana ranije jer je prepoznatljivo ko je autor.. covece.. ides preterano u dubinu kao da se ovde takmicimo za ne znam sta... ovo je igra...trudimo se da svako takmicenje bude sto korektnije ali i na ozbiljnim takmicenjima postoje propusti..seti se da je maja nikolic tuzila organizatore zbog pobede serifovicke na takmicenju za pesmu evrovizije zbog namestaljke a na kraju serifovicka sa tom pesmom pobedila i na evroviziji...
idete bre ljudi premnogo u dubinu.niko ovde nema nameru da nesto muva jer se takmicenje ne pravi radi nagrada nego radi igranja..provoda..zezanja... da nam lepo prodje vreme da se vreme provedeno na forumu ne svede samo na puku pricu..tracarenje.. vec i da se malo igramo sa hobijem koji imamo...
 
nemam sta da odgovorim povodom te fotke.. ja nisam ni ucestvovao na tom takmicenju a ne ucestvujem u organizaciji.
zar se to pitanje nije trebalo potegnuti tad kad je takmicenje bilo organizovano?
ne kapiram sad ovvo pitanje pola godine kasnije.
i nisam shvatio u cemu je problem... sto su dosli glasaci sa drugih foruma?
treba sad da analiziramo svaki glas koliko je kome dato?
ne razumem sta hoces da odgovorim.

ako je fotka stajala na drugom forumu to jeste osnova za ponistenje ali da sad osopravamo ljude koji su glasali..
vi osporavate postenje korisnika koji su glasali na temi?
ko vam daje pravo za tako nesto?
pa zar ne mislis da vec preterujes sa bezobrazlukom..juce nina..sada ljilja.. ko ce biti sutra? ... mislim dokle ovo ide?


imali smo svojevremeno zalbu na dve fotografije da su bile na forumu i njih smo u hodu tokom takmicenja sklonili..zasto se tad niko nije zalio na ove?
i ove fotke bi povukli kao sto smo povukli i te druge .. ne razumem sad.. pola godine kasnije se poteze pitanje a tad se niko nije zalio..sto tad nije postavljeno pitanje?
fotka bi sigurno bila sklonjena sa takmicenja
[/SPOILER]

Ne osporavam ničije poštenje,evo,i u ovom slučaju verujem da je čovek pošten,da je prijatelj sa takmičarkom,,autorkom fotke br.10,da poznaje nju lično,a i mačku sa fotke,i da nije dobio nikakav poziv za glasanje.
Samo bih mu zamerila neuviđajnost prema ostalim takmičarima,nepromišljenost,jer zaista ne verujem da mu je cilj da ljubiteljima fotografije kvari igru.


Samo je trebao da izostavi tekst,i niko ne bi ništa mogao da mu zameri.Ovako zameram,jer to shvatam kao direktnu provokaciju.
Ovo bi svi umeli da uradimo,ali zar nije cilj da se igramo,a ne da se međusobno pod........?


fisherman1:
Re: GLASANJE na specijalno vanredno takmicenje.. "CLASH OF THE TITANS"
10-3
1.-2
12-1

(Moglo i obrnuto,ali kako da je pogledam posle u oči)
Foto br.10
img8315-1.jpg
 
i dobro..i sta sad u stvari hocete?
da ukinemo takmicenja jer ce mozda neko negde glasati za nekog prijatelja?

ne shvatam sustinu svega ovog..

da li trebaju da se ukinu sms glasanja za zvezde granda..prvi glas srbije.. velikog brata jer postoji opravdana sumnja da ce neki rodjak glasati za svoga?

ne razumem ali zaista ne razumem sta pokusavate da postignete.

p.s.
mi ne mozemo da uticemno sta ce neko napisati..nismo hteli to da edtujemo upravo zato sto gledamo da takmicenje bude sto korektnije i nista ne sakrivamo ispod tepiha..sve stoji jasno..crna slova na beloj podlozi da svako moze da vidi ko je jako glasao..postenije od toga po nekom mom misljenju ne moze..ako mislis da mozes..da tebi i papi prepustimo organizaciju sledecih takmicenja?

kazi konkretno..sta bi ti uradila u ovoj situaciji?
izbacila nekog takmicara sa takmicenja zbog komentara nekog ko je glasao?

stvarno me zanima,....ajde sad umesto napada konkretizuj..kako bi ti postuplila u ovom konkretnom slucaju... i molim te da odgovoris na ovo pitanje.
 
i dobro..i sta sad u stvari hocete?
da ukinemo takmicenja jer ce mozda neko negde glasati za nekog prijatelja?

ne shvatam sustinu svega ovog..

da li trebaju da se ukinu sms glasanja za zvezde granda..prvi glas srbije.. velikog brata jer postoji opravdana sumnja da ce neki rodjak glasati za svoga?

ne razumem ali zaista ne razumem sta pokusavate da postignete.

p.s.
mi ne mozemo da uticemno sta ce neko napisati..nismo hteli to da edtujemo upravo zato sto gledamo da takmicenje bude sto korektnije i nista ne sakrivamo ispod tepiha..sve stoji jasno..crna slova na beloj podlozi da svako moze da vidi ko je jako glasao..postenije od toga po nekom mom misljenju ne moze..ako mislis da mozes..da tebi i papi prepustimo organizaciju sledecih takmicenja?

Šta bih htela to znam,ali je neizvodljivo.
Evo zahtev koji je izvodljiv : očekujem od vas organizatora,da opomenete provokatore da to ne rade,jer time pdf-fotografija gubi,a samim tim i ljubitelji fotografije.

Neka rade i dalje kako žele, ali tajno,da ne moramo da i dalje zatvaramo oči i izigravamo budale.
 
Poslednja izmena:
Šta bih htela to znam,ali je neizvodljivo.
Evo zahtev koji je izvodljiv : očekujem od vas organizatora,da opomenete provokatore da to ne rade,jer time pdf-fotografija gubi,a samim tim i ljubitelji fotografije.

Neka rade i dalje kako žele, ali tajno,da ne moramo da i dalje zatvaramo oči i izigravamo budale.

Do sada je bilo da se to ne dozvoli ..odkuda sada ovakav predlog ?
 
Vec treci dan citram optuzbe i preganjanja..i u celoj prici jos niko nije izasao sa konkretnim predlozima za dalja takmicenja u cilju poboljsanja istih...
u tom smislu..molim da se prekine sa ovakvim nacinom komunikacije i optuzivanja i konkretizuju predlozi..


-Prvi predlog bio je: da organizator takmicenja vise ne ucestvue u takmicenju.............Usvojeno..



dalje:
 
to je razuman predlog..ali moras razumeti i da je fishi specifican korisnik :)

i to je jedan primer od desetine takmicenja koja smo imali. i stotine poena koji su podeljeni....priznaces..zanemarljiv procenat neregularnosti
 
Do sada je bilo da se to ne dozvoli ..odkuda sada ovakav predlog ?

Šta bih htela to znam,ali je neizvodljivo.
Evo zahtev koji je izvodljiv : očekujem od vas organizatora,da opomenete provokatore da to ne rade,jer time pdf-fotografija gubi,a samim tim i ljubitelji fotografije.

Neka rade i dalje kako žele, ali tajno,da ne moramo da i dalje zatvaramo oči i izigravamo budale.


......
 
Vec treci dan citram optuzbe i preganjanja..i u celoj prici jos niko nije izasao sa konkretnim predlozima za dalja takmicenja u cilju poboljsanja istih...
u tom smislu..molim da se prekine sa ovakvim nacinom komunikacije i optuzivanja i konkretizuju predlozi..


-Prvi predlog bio je: da organizator takmicenja vise ne ucestvuje u takmicenju.............Usvojeno..



dalje:



Citiram sebe.....pri tom molim konkretne predloge..svaka dalja prepucavanja bice brisana..
 


i kakv je to sad predlog?

ja sam te smatrao ozbiljnom osobom sa ozbiljnim predlozima a.u stvari ispada da umes da osudjujes i napadas ali da nemas nijedan konkretan predlog kako da se resi problem koj iznosis?

takmicenje most prepustam tebi da organizujes

to je moja odluka da se stvari pokrenu sa mrtve tacke i organizujemo postenije takmicenje jer su ova dosadasnja proglasena nepostenim.
 
i kakv je to sad predlog?

ja sam te smatrao ozbiljnom osobom sa ozbiljnim predlozima a.u stvari ispada da umes da osudjujes i napadas ali da nemas nijedan konkretan predlog kako da se resi problem koj iznosis?

takmicenje most prepustam tebi da organizujes

to je moja odluka da se stvari pokrenu sa mrtve tacke i organizujemo postenije takmicenje jer su ova dosadasnja proglasena nepostenim.

Jesam ozbiljna osoba,samo volim i šalu.
Iznela sam predlog,opomenuti dotičnog korisnika da nas ne provocira, i pusti nas da uživamo u takmičenjima.

Ja ne želim da budem organizator,samo korektan korisnik.z:)
 
Jesam ozbiljna osoba,samo volim i šalu.
Iznela sam predlog,opomenuti dotičnog korisnika da nas ne provocira, i pusti nas da uživamo u takmičenjima.

Ja ne želim da budem organizator,samo korektan korisnik.z:)


znaci da rezimiram..ti si voljna da prckas i obasipas optuzbe ali kad se da predlog da sama podmetnes ledja i udjes u tu pricu i organizujes posteno takmicenje jer si ova dosadasnja osudila kao nepostena ti se povlacis i ne zelis odgovornost?
 
znaci da rezimiram..ti si voljna da prckas i obasipas optuzbe ali kad se da predlog da sama podmetnes ledja i udjes u tu pricu i organizujes posteno takmicenje jer si ova dosadasnja osudila kao nepostena ti se povlacis i ne zelis odgovornost?

Ovo nije istina.Nisam osudila sva takmičenja,već konkretnu osobu za nepromišljenu provokaciju.

..ti si voljna da prckas i obasipas optuzbe..

Nadam se da moji postovi ne ostavljaju na sve ljude takav utisak.z:(
 
nina ce ti tokom dana prebaciti sve fotke koje su joj do sada dosle za takmicenje a u temi cu prepraviti kome da sesalju fotke za takmicenje most


Ako mislis na takmicarske teme Most i Praporci..nije problem..prebacicu ih sve..Samo reci kome ...i neka od tog trenutka oni organizuju postena takmicenja....jer ova do sada po njima nisu bila...

i da dodam..dogovorite se na vreme.jer se priblizava datum postavljanja prvih fotki a treba i da uputim u tehniku samog takmicenja onog ko ce ubuduce o njima da vodi brigu jer to nije samo pljuni pa zalepi....ima dosta posla oko toga i v remena koje treba posvetiti samim takmicenjima..
 
Poslednja izmena:
emocija organizuje takmicenje a papa ce prebrojavati glasove (jer je rekao da je prebrojavanje jednostavam posao koji se uci u drugiom razredu).. mislim da je to najkorektnije i da smo ovim resili problem buducih takmicenja :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top