takmicenje javno ili tajno

fotografije... tajne ili ne

  • fotografije ostaju anonimne

    glasova: 28 58,3%
  • uz fotografiju treba da stoji i ime autora

    glasova: 12 25,0%
  • svejedno mi je

    glasova: 8 16,7%

  • Ukupno glasova
    48
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
otkud ova anketa?bunio se neko?
ko,davaj imez:p

Od ovog posta pa nadalje,jedan deo je već izbrisan z;)

http://forum.krstarica.com/showthread.php/596152-TAKMICENJE-tema-MOST?p=24220996&viewfull=1#post24220996


Ja sam za preglednost,tj.javnost,da se niko ne bi osećao varanim,ili bio optužen za varanje(stvarno ili umišljeno).


Ima još jedna opcija,koja bi mogla da zadovolji različite potrebe:
Imam novi predlog:

Iznad svake takmičarske fotke u spojleru staviti ime autora,ko želi može da sazna,a ko više voli da glasa tako da ne zna autora,neka ga ne otvara.


P.S.Molim da se ovo glasanje obavi bez lobiranja! z:p
 
Poslednja izmena:
Od ovog posta pa nadalje,jedan deo je već izbrisan z;)

http://forum.krstarica.com/showthre...-tema-MOST?p=24220996&viewfull=1#post24220996


Ja sam za preglednost,tj.javnost,da se niko ne bi osećao varanim,ili bio optužen za varanje(stvarno ili umišljeno).


Ima još jedna opcija,koja bi mogla da zadovolji različite potrebe:



P.S.Molim da se ovo glasanje obavi bez lobiranja! z:p

Koliko pročitah, (nisam sve čitala) ono tamo se zapravo svodi na to da se Nini oduzme glasačko pravo :lol:
 
Po meni je glupo da se obelodanjuju imena postavljača, jer su oni koji ne igraju na fer loptu glasali za svoje drugar(ic)e i dok je takmičenje bilo "tajno" tako da ne vidim da će to što će glasanje da bude i zvanično javno, promeniti nešto na bolje.

P.s. pitam se šta su tek u stanju takve osobe da urade ako bi se radilo o novčanoj nagradi :lol:
 
Po meni je glupo da se obelodanjuju imena postavljača, jer su oni koji ne igraju na fer loptu glasali za svoje drugar(ic)e i dok je takmičenje bilo "tajno" tako da ne vidim da će to što će glasanje da bude i zvanično javno, promeniti nešto na bolje.

P.s. pitam se šta su tek u stanju takve osobe da urade ako bi se radilo o novčanoj nagradi :lol:

Da,samo se pošteni takmičari time osećaju prevarenim,a ovako bar ne bi imali taj osećaj da im se nešto radi iza leđa.Mogli bi i dalje da se takmiče.z:)
 
Zašto onda žuriš da se javiš? z:)

Ako ti je logično da organizator takmičenja glasa a zna autore,onda ćeš verovatno
glasati na anketi da svi imamo pravo da vidimo autore.z:lol:

i baš taj njen glas uvek odlučuje pobednika.

lm,
javno glasanje je bzvz.
sad dođu ljudi da glasaju, vide tvoju fotku, kao emocija se bavi fotografijom, ima talenta, ima to fotografsko oko drž ne daj, ima da izmisle 150 razloga da glasaju za tvoju fotku koja im se u stvari i ne sviđa.
 
Mozda su tako glasali jer je bilo tajno.

Mozda ce glasati objektivnije ako je javno.

Ja nikad neću zaboraviti i oprostiti takmičenje gde je pobedila moderatorka sa fotkom koja je već bila postavljana na pdf-u žene. (šta više, posle je i obrisana a mislim da je rok za brisanje posta 24h mada se u onom slučaju radilo o mnooogo dana. što znači da to nije mog'o bilo ko da obriše odanade) A na temu su se naravno sjatile žene oduševljene jarićima, jagnjićima šta beše.
 
i baš taj njen glas uvek odlučuje pobednika.

lm,
javno glasanje je bzvz.
sad dođu ljudi da glasaju, vide tvoju fotku, kao emocija se bavi fotografijom, ima talenta, ima to fotografsko oko drž ne daj, ima da izmisle 150 razloga da glasaju za tvoju fotku koja im se u stvari i ne sviđa.

Ne bih ovo svodila na lični nivo.Ne radi se o Nini,nego o principu.
Da li bi ti,kao organizator nekog takmičenja glasao?
Ja ne bih,tako mi je logično.Jer i kada nema nikakve krivice,ne postoji način da se odbraniš ako je nešto sumnjivo.

Uopšte mi nije bitan plasman,želim korektnu igru,jer samo tako mogu da uživam u njoj.



P.S.Ne bavim se fotografijom,ja sam domaćica,kojoj je hobi odnedavno fotografija.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top