Тадићева победа-потстрек за независност Косова, The Independant, London

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
У влади Србије ДС има ВЕЋИНУ!
Дакле, споразум ЋЕ БИТИ ПОТПИСАН простим надглашавањем!
Што је опет кривица Коштунице који ј епредседник те исте владе.
Pa, ako mu je preca funkcija Premijera Vlade u kojoj se nista i ne pita od Kosova, neka bude sta biti mora...
U slucaju da se sporazum potpise, njegova krivica ce biti veca od krivice Tadica, neka ga neko obavesti:evil:
 
Ствар је веома проста, погледај гласове Тадића добијене у првом кругу - а ЗАТИМ ПОГЛЕДАЈ КОЛИКО ЈЕ ЈОШ ГЛАСОВА ДОБИО У ДРУГОМ КРУГУ, па ћеш да видиш да у том збиру свакако има и гласова народњака... уосталом Тадић је победио у Чачку...

ma mito ...to je selja bio malkice raspolozen u nedelju...ajd...:lol:
 
А ја мислио 2,000,000 Срба....
Мађара има укупно 150,000 у бирачком списку а Пастор је освојио само 80,000..
Немој да се тешиш!

Ти си почео да се правиш блесав као ови ДС-овци и ЛДП-овци, човече, па сети се да су се СВЕ МАЂАРСКЕ СТРАНКЕ ПО ПИТАЊУ ГЛАСАЊА ЗА ПРЕДСЕДНИКА СРБИЈЕ УЈЕДИНИЛЕ - ИСТО ТАКО И МУСЛИМАНСКЕ У РАШКОЈ тј.САНЏАКУ......и сви су то објавили, и највећи део РОМСКИХ СТРАНАКА...... и прекини више да зајеб****
 
Ствар је веома проста, погледај гласове Тадића добијене у првом кругу - а ЗАТИМ ПОГЛЕДАЈ КОЛИКО ЈЕ ЈОШ ГЛАСОВА ДОБИО У ДРУГОМ КРУГУ, па ћеш да видиш да у том збиру свакако има и гласова народњака... уосталом Тадић је победио у Чачку...

Pa kako su onda manjine (i to baš Mađari) presudile?
Već sam negde napisala, a svi ste ignorisali: Tadić je najveće povećanje broja glasova u odnosu na 1. krug napravio u NIŠU! Gde je istovremeno Toma pobedio u oba kruga. Biće da su Srbi i oni koji ne glasaju za radikale.
 
Pa, ako mu je preca funkcija Premijera Vlade u kojoj se nista i ne pita od Kosova, neka bude sta biti mora...
U slucaju da se sporazum potpise, njegova krivica ce biti veca od krivice Tadica, neka ga neko obavesti:evil:

1. Морамо сачекати ДА СЕ ПО ОВОМ ПИТАЊУ ОГЛАСЕ РАДИКАЛИ, СПС се већ
изјаснио против потписивања...

2. НЕ МОЖЕ БИТИ НАДГЛАСАВАЊА ВЛАДЕ - ЈЕР САСТАНАК ВЛАДЕ ЗАКАЗУЈЕ
ПРЕМИЈЕР КОЈИ ЈЕ ТРАЖИО ХИТНУ СЕДНИЦУ ПАРЛАМЕНТА... може Мики
Маус и удбаш Мићун да наговоре Тадића да направе срање - али тада СИГУРНО
ВИШЕ НЕЋЕ ИМАТИ ВЛАДУ ЗА ОДЛУЧИВАЊЕ ПО БИЛО КОМ ПИТАЊУ...
 
Ти си почео да се правиш блесав као ови ДС-овци и ЛДП-овци, човече, па сети се да су се СВЕ МАЂАРСКЕ СТРАНКЕ ПО ПИТАЊУ ГЛАСАЊА ЗА ПРЕДСЕДНИКА СРБИЈЕ УЈЕДИНИЛЕ - ИСТО ТАКО И МУСЛИМАНСКЕ У РАШКОЈ тј.САНЏАКУ......и сви су то објавили, и највећи део РОМСКИХ СТРАНАКА...... и прекини више да зајеб****

Немој да лупаш Мито, ја сам ти месецима уназад говорио да се ради на скидању рејтинга СРС!
И то посебно оним Националним Стројем, који је толико рекламиран на Б92 и осталим ДС медијима!
И марширали су у Новом Саду, у Војводини где су скинули гласове Радикалима!

Представљају се као "Српске патриоте" а ти си их подржавао иако сма ја говорио да су подметнути са скину гласове Радикалима!
Па како очекујеш да нека мањина гласа за патриоте ако се појави Давидовић који се представља као патриота!?

Да си ти Србин у Мађарској би ли ти гласао за негок Хортијевца?

Пстави се мањина и гледај Србе који су тако радили и гласали!
 
1. Морамо сачекати ДА СЕ ПО ОВОМ ПИТАЊУ ОГЛАСЕ РАДИКАЛИ, СПС се већ
изјаснио против потписивања...

2. НЕ МОЖЕ БИТИ НАДГЛАСАВАЊА ВЛАДЕ - ЈЕР САСТАНАК ВЛАДЕ ЗАКАЗУЈЕ
ПРЕМИЈЕР КОЈИ ЈЕ ТРАЖИО ХИТНУ СЕДНИЦУ ПАРЛАМЕНТА... може Мики
Маус и удбаш Мићун да наговоре Тадића да направе срање - али тада СИГУРНО
ВИШЕ НЕЋЕ ИМАТИ ВЛАДУ ЗА ОДЛУЧИВАЊЕ ПО БИЛО КОМ ПИТАЊУ...

bekrijo...mirno setaj....za danas su crtaci odigrani...:lol:
 
Pa kako su onda manjine (i to baš Mađari) presudile?
Već sam negde napisala, a svi ste ignorisali: Tadić je najveće povećanje broja glasova u odnosu na 1. krug napravio u NIŠU! Gde je istovremeno Toma pobedio u oba kruga. Biće da su Srbi i oni koji ne glasaju za radikale.

Нисам ја рекао да су "Мађари пресудили" - него мањине уопште а то о Мађарима је рекао Мађар Пастор... сети се да је Шутановац ИЗЈАВИО ДА ЋЕ ДС СРБИЈОМ ВЛАДАТИ ПОМОЋУ НАЦИОНАЛНИХ МАЊИНА - тако је и испало... исто као и у ЦГ...
 
1. Морамо сачекати ДА СЕ ПО ОВОМ ПИТАЊУ ОГЛАСЕ РАДИКАЛИ, СПС се већ
изјаснио против потписивања...

2. НЕ МОЖЕ БИТИ НАДГЛАСАВАЊА ВЛАДЕ - ЈЕР САСТАНАК ВЛАДЕ ЗАКАЗУЈЕ
ПРЕМИЈЕР КОЈИ ЈЕ ТРАЖИО ХИТНУ СЕДНИЦУ ПАРЛАМЕНТА... може Мики
Маус и удбаш Мићун да наговоре Тадића да направе срање - али тада СИГУРНО
ВИШЕ НЕЋЕ ИМАТИ ВЛАДУ ЗА ОДЛУЧИВАЊЕ ПО БИЛО КОМ ПИТАЊУ...

1. САДА ЧЕКАШ РАДИКАЛЕ!? Сада воја Коштуница ТРЕБА радикале!? Ма да сам радикал не би дошао на скупштину! зеве нас Радикале када треба да се вади из гована!?

2. Може пред изборе су око неке приватиозације ДС-овци прегласали Коштуницу.
На седници владе одлучује се већином и председник владе мора да потпише такву одлуку.
Е. САД ШТО НИЕЈ ХТЕО РАДИКАЛЕ У ВЛАДИ НЕГО ДС И ТАДИЋЕВЕ- НЕ СЕ САМ ХЕБЕ КАКО ЗНА!
 
Нисам ја рекао да су "Мађари пресудили" - него мањине уопште а то о Мађарима је рекао Мађар Пастор... сети се да је Шутановац ИЗЈАВИО ДА ЋЕ ДС СРБИЈОМ ВЛАДАТИ ПОМОЋУ НАЦИОНАЛНИХ МАЊИНА - тако је и испало... исто као и у ЦГ...

Stalno izvlacite to da su manjine presudile. Pa sta sa tim?! Oce neko konacno da kaze. DA li je to lose?
 
.
Немој да лупаш Мито, ја сам ти месецима уназад говорио да се ради на скидању рејтинга СРС!
И то посебно оним Националним Стројем, који је толико рекламиран на Б92 и осталим ДС медијима!
И марширали су у Новом Саду, у Војводини где су скинули гласове Радикалима!

Представљају се као "Српске патриоте" а ти си их подржавао иако сма ја говорио да су подметнути са скину гласове Радикалима!
Па како очекујеш да нека мањина гласа за патриоте ако се појави Давидовић који се представља као патриота!?

Да си ти Србин у Мађарској би ли ти гласао за негок Хортијевца?

Пстави се мањина и гледај Србе који су тако радили и гласали!

Извини, али по овом питању си потпуно необјективан, да не кажем, личан.
 
.

Извини, али по овом питању си потпуно необјективан, да не кажем, личан.

ЈЕСАМ ЛИЧАН!
Јер сам говорио и говорио да је Давидовић тројански ккоњ Демократа и НАТО-а! Јер сам говорио да не треба да се он подржава! Јер сам објашњавао да је стока која ће да упропасти Србију и Радикале, А пола форумаша овде, на челу са тобом је свршавало на Давидовића и ону Соннет! Сви сте их звали "Српским патриотама" када сам ја говорио да су убачени елементи и да их терба отерати!

ОВО САМ НАПИСАО ДВА ДАНА ПЕД ИЗБОРЕ!
http://forum.krstarica.com/threads/195445
 
Pa, ako mu je preca funkcija Premijera Vlade u kojoj se nista i ne pita od Kosova, neka bude sta biti mora...
U slucaju da se sporazum potpise, njegova krivica ce biti veca od krivice Tadica, neka ga neko obavesti:evil:

Оно што ја говорим одавно....
Ја Коштуницу зовем "Госпођа Тадић"
 
ЈЕСАМ ЛИЧАН!
Јер сам говорио и говорио да је Давидовић тројански ккоњ Демократа и НАТО-а! Јер сам говорио да не треба да се он подржава! Јер сам објашњавао да је стока која ће да упропасти Србију и Радикале, А пола форумаша овде, на челу са тобом је свршавало на Давидовића и ону Соннет! Сви сте их звали "Српским патриотама" када сам ја говорио да су убачени елементи и да их терба отерати!

ОВО САМ НАПИСАО ДВА ДАНА ПЕД ИЗБОРЕ!
http://forum.krstarica.com/threads/195445

Уопште се не слажем са твојим ставом да је СРС имао слабији резултат у Војводини због тих неколико ликова из тог строја - и ја сам их грдио - а ти си хтео да им пооткидаш главе са чиме се ја не слажем - јер ако у једној Немачкој могу да постоје неонацисти који се ложе и који су маргина, нека постоје и овде... јеб*ла вас демократија...

Срби су по питању председника ПОДЕЉЕНИ - а превагу на страну Тадића однеле су националне мањине - немој да ме тераш да ти сада по општинама и националном саставу поставим фотке......:evil::evil::evil: а такође су и Црногорци у Војводини гласали против СРС (оне дилеје што хоће неку ЦПЦ)...то си заборавио да је исто убачено баш пред изборе...
 
Уопште се не слажем са твојим ставом да је СРС имао слабији резултат у Војводини због тих неколико ликова из тог строја - и ја сам их грдио - а ти си хтео да им пооткидаш главе са чиме се ја не слажем - јер ако у једној Немачкој могу да постоје неонацисти који се ложе и који су маргина, нека постоје и овде... јеб*ла вас демократија...

Срби су по питању председника ПОДЕЉЕНИ - а превагу на страну Тадића однеле су националне мањине - немој да ме тераш да ти сада по општинама и националном саставу поставим фотке......:evil::evil::evil: а такође су и Црногорци у Војводини гласали против СРС (оне дилеје што хоће неку ЦПЦ)...то си заборавио да је исто убачено баш пред изборе...

мањине живе у Војводини-Национални Строј је марширао у Војводини= Тадић је победио У ВОЈВОДИНИ и самим тим у Србији.
 
E, Srbijo:(

Sinoc na RTS-u, izjavi onaj Pastor da je "njegovih sto hiljada glasacha odlucilo pobednika", a ja se pitam, zar tih sto hiljada Madjara, Rusina i kojih jos, odluci da Kosovo dobije nezavisnost?!

Znali su da je Nikolic velika smetnja, da kod njega nece ici Evropa ispred Srbije, a Tacimova cestitka Tadicu,samo to potvrdjuje..

Управо тако, данас Србијом владају мањине..а све захваљујући страхи и глађу неких Српских политичара за парама...
 
Vidim, i Kostunica trazi hitno zasedanje Skupstine, ali, Dulic kanda nema nameru da je sazove.

To će i biti, takav idiot kao Koštunica je prokletstvo, ove napaćene zemlje

Dinkić pokazuje kakav je manijak

Nove odnose u koaliciji nagovestio je i lider G 17 plus Mlađan Dinkić, čim je otvoren slavljenički šampanjac u izbornom štabu demokrata:
- Sramota je što koalicioni partneri nisu podržali Tadića. Volju naroda moraće da slede Koštunica i Ilić - rekao je Dinkić.

Zahvaljujući Koštunici Dinkićeva volja je "volja naroda"

Dinkić je pušten s lanca tako da ovoj vladi nema spasa
 
Utvrđeni predlozi za zastavu i grb
5. februar 2008. | 09:14 | Izvor: Beta
Priština -- Radna grupa za državne simbole Kosova utvrdila je sinoć po tri predloga za zastavu i grb Kosova, javili su mediji u Prištini.

Kako je javila Radio-televizija Kosova, stručna radna grupa na čijem čelu je savetnik premijera Fadilj Husaj, izabrala je, od predloga prispelih na konkursu za izradu zastave i grba Kosova, po tri rešenja za te simbole. Husaj je izjavio da će ti predlozi tokom današnjeg dana biti dostavljeni kosovskoj skupštini na dalju proceduru.

On je objasnio da su prilikom izbora tih predloga simbola uzeti u obzir politički stavovi kosovskog pregovaračkog tima i zahtevi iz plana Martija Ahtisarija da zastava i grb ne mogu imati iste boje i znamenja kakvi su na albanskoj zastavi, ali i na zastavama naroda koji žive na Kosovu.

Husaj je rekao da su izabrani predlozi u skladu sa tim političkim zahtevima.

---------------
 
мањине живе у Војводини-Национални Строј је марширао у Војводини= Тадић је победио У ВОЈВОДИНИ и самим тим у Србији.

Ma to druze nema nikakve veze.Kakav nacionalni stroj,pa to je politika koja je madjarima mnogo bliza nego srbima,oustalom srbi su bile zrtve upravo takve politike u II svetskom ratu a ne madjari. Poenta je da tamo nekog madjara u Vojvodini boli bas ku.ac za tamo neko Kosovo.Nema on ni familije tamo niti ga istorijski bilo sta veze.Sto se njih tice mozemo ostati i bez Raske,njima je bitnije od toga put u EU i potpuno ih razumem.Referendumska kampanja koju je Tadic vodio u svim medijima bila je ili Evropa ili izolacija i onda je potpuno razumljiv i toliki izlazak madjara na ove izbore i njihovo politicko opredeljenje.
 
Ma to druze nema nikakve veze.Kakav nacionalni stroj,pa to je politika koja je madjarima mnogo bliza nego srbima,oustalom srbi su bile zrtve upravo takve politike u II svetskom ratu a ne madjari. Poenta je da tamo nekog madjara u Vojvodini boli bas ku.ac za tamo neko Kosovo.Nema on ni familije tamo niti ga istorijski bilo sta veze.Sto se njih tice mozemo ostati i bez Raske,njima je bitnije od toga put u EU i potpuno ih razumem.Referendumska kampanja koju je Tadic vodio u svim medijima bila je ili Evropa ili izolacija i onda je potpuno razumljiv i toliki izlazak madjara na ove izbore i njihovo politicko opredeljenje.

Hoće li neko da mi objasni šta ste vi očekivali od Tome u slučaju da Francuska,Britanija, Grčka itd.. priznaju nezavisnost Kosova, a šta očekujete sad od Borisa???
 
http://www.independent.co.uk/news/europe/tadic-victory-boost-for-kosovo-independence-778031.html




"Добра је вест да је Српски народ показао да жели да иде напред у будућност, а не да се враћа у прошлост", рекао је премијер Косова Хашим Тачи, "Датум независности Косова одредићемо у току седмице"

"Спремни смо да у сарадњи са западним савезницима САД и ЕУ прогласимо независност овог месеца" рекао је Јакуп Краснићи-
---------

Честитам Војиславу Коштуници на још једном успешном уништавању онога чега с еухватио, Србије овог пута...

:lol::lol::lol:

kaze tachi..pozivam srbe da se vrate na ognjishta :lol::lol::lol:

aco ti il si krstin provokator il si zhut.... trece nema jer toma i voja danas pili kafu i smejali se.... :)
 
Hoće li neko da mi objasni šta ste vi očekivali od Tome u slučaju da Francuska,Britanija, Grčka itd.. priznaju nezavisnost Kosova, a šta očekujete sad od Borisa???

od Borisa se i ne ochekuje nishta,te clanice su vec i priznale

a treba izolovati kosmet od evrope (dovoljno) ali ne i srbiju
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top