Tragikomedija NATO-Pentagon-London propagande....

Poruka
24.418
...

Jedan autorski osvrt na tragikomicnu NATO-Pentagon-London propagandu
☹+🤣= NATO Propaganda

Od Zapadnih izvestaja i naslova tipa od npr. 22.03.2022. "Rusi imaju municije za jos samo 3 dana rata"...
Došlo se do zapadnih upozorenja i širenja strahova (a strah je resurs kojim se upravlja naivnim masama...) tipa - "Evropa u strahu, napasce je Rusija"...

U nastavku teme navescemo te primere zapadne šizofrenije...

Postavlja se pitanje šta žele postići, šta je cilj te šizofrenije...?

Mozda bildaju psihu narodu za pripreme Treceg svetskog...
Dakle prvo im mesecima i godinama filuju vijuge iracionalnim strahom...
A onda kad opale flase flag napad samo ce aktivirati tu naivnu masu...i naravno usmeriti je na Istocni front...vec i jesu...premda sad uglavnom trose nesretne Ukre...

Uglavnom...
Labudova pesma EU-NATO Rajha 🎻🦢🎻🦢🎻


...
 
Poslednja izmena:
...

Primeri NATO šizofrenije:

(22.02.2022.)

Ukrajinska vojska: Rusi imaju zaliha za samo još tri dana​

https://www.index.hr/mobile/vijesti...maju-zaliha-za-samo-jos-tri-dana/2349596.aspx


(18.02.2024.)

Europa je u strahu pred Rusijom. Ove zemlje bi bile prve na udaru​

https://www.index.hr/mobile/vijesti...902.aspx?index_ref=clanak_vijesti_najnovije_m


:rotf: :hahaha::zcepanje::lol::gace:


...
Meni to forsiranje Trećeg svetskog rata od strane zapada deluje kao tipično forsiranje prodaje oružja koja je očigledno opala sa ukrajinskim neuspesima na frontu.
 
Meni to forsiranje Trećeg svetskog rata od strane zapada deluje kao tipično forsiranje prodaje oružja koja je očigledno opala sa ukrajinskim neuspesima na frontu.

Ma ima i toga...
Ali toliko ispiranje mozga mora imati neku vecu agendu...
Jer kako oni sutra da nekog piljara u Parizu ili mesara u Berlinu, ili pica majstora u Rimu da napujdaju na juris na Moskvu...
Pa moraju mu godinama filovati vijuge sa strahom od Rusije...

I onda...u datom trenutku samo izvedu neki false flag...
Nesti tipa kao sto je Izrael sebi napravio 07.10.2023. pa onda napujdao narod na istrebljenje Palestinaca...

Ili za slucaj i potrebe opsteg napada na Rusiju ne bi me iznenadilo da NATO sam sebi smesti neki mini-nuke udar...ono tipa udare po Drezdenu ili Gdanjsku...i sl i kazu - "Evo...udariše Rusi...šta smo vam pričali..."

Bolesnici su to...nista ne treba da nas iznenadi od NATO rezisera pakla...

...
 

Back
Top