Quantcast

Tabu' tema:jel stvarno ima smiala radjati decu?

AAnakonda

Domaćin
Poruka
3.639
Radjanje dece je proces produzenja ljudske vrste i to je Priroda tako udesila da roditelji odgajaju decu do ejdnog tenutka kada treba da ih puste u samostalni zivot i to je osnovni razlog zasto deca ne treba da budu jedini smisao u ljudskom zivoti..
ko uopshte govori da je potrebno da deca budu jedini smisao u ljudskom zivotu?
pogotovo je bedno ako ih radjash jer ne znash shta drugo da radish
ali, onog momenta kad se rode, postaju najbitniji smisao u besmislu svega shto nas okruzuje i nema i ne postoji nemoguce, oni, one , postaju sve shto je bitno , dok se ne osposobe da plove dalje

M4j4

Aktivan član
Poruka
1.610
Zaista ne znam šta tebe muči, izgleda mi kao da te nešto muči, ali ne povezujem. Ako ti opada snaga, ona se može povratiti ispravkom životnih stavova i obnovom motivacije. Ako je to bilo upućeno meni, ne, moja snaga ne opada, moj život tek počinje.
Dosadi i bogu i narodu, pa nek' počne već jednom.
Enivejz, ako ti treba neka pomoć povodom nečega, možeš da mi se obratiš, ne moraš da se pasivno agresivno izlivaš ovuda.
Hau du ju du? Nije ti izgleda dobro.
Aj' neka mi neko objasni ova p.r.o.s.e.r.a.v.a.nj.a sa ubacivanjem "pravog" engleskog ili ovako nečega?
Ako hoćeš da budeš "nobles", ubaci francuski :lol:
Ne, stvarno, više mi se popeše na qratz, danas kada je engleski maltene svima "drugi maternji" i podrazumevan.
A ipak ima ljudi na forumu koji ga ne znaju jer su možda generacija koja je učila ruski ili nemački, pa nije fer prema njima.
Ja sam samo pojedinim osobama u pp rekla da govorim (pored engleskog) Portorikanski dijalekt španskog, znači da se ja sad tebi obratim dijalektom nema tog rečnika koji bi ti preveo, a pored srpskohrvatskog, engleskog, španskog govorim pomalo portugalski i bugarski, pa se ne qrčim.
Ajde više...

M4j4

Aktivan član
Poruka
1.610
Ako mi veruješ, iako prvi put čujem za pokret "antinatalizam", dođe mi da ih nađem i da im se priključim.
Prosto, neki ljudi "drže decu" isto kao što "drže mačku i psa", lično sam "proizvod" HIRA roditelja koji su "želeli dete", e pa kad je dete napunilo 5 godina i nije bilo više slatka mala beba, nastala je druga priča.
A vala i jeste planeta prenaseljena, da nas ima manje mislim da bi pomagali jedni drugima a ne ubijali se međusobno.

Padre

Poznat
Moderator
Poruka
9.459
Ako mi veruješ, iako prvi put čujem za pokret "antinatalizam", dođe mi da ih nađem i da im se priključim.
Prosto, neki ljudi "drže decu" isto kao što "drže mačku i psa", lično sam "proizvod" HIRA roditelja koji su "želeli dete", e pa kad je dete napunilo 5 godina i nije bilo više slatka mala beba, nastala je druga priča.
A vala i jeste planeta prenaseljena, da nas ima manje mislim da bi pomagali jedni drugima a ne ubijali se međusobno.
A šta fali mojim psima? Imaju sve što im treba. Spavaju u stanu, čim im je toplo oključuje im se klima, njihov frizer je skuplji nekoliko puta od mog, imaju bolju zdravstvenu negu od mene...

M4j4

Aktivan član
Poruka
1.610
A šta fali mojim psima? Imaju sve što im treba. Spavaju u stanu, čim im je toplo oključuje im se klima, njihov frizer je skuplji nekoliko puta od mog, imaju bolju zdravstvenu negu od mene...
Bože, potpuno pogrešno si protumačio šta sam rekla.
Neki ljudi naprave dete samo zbog ...
Ma, nmg da se uplićem u razjašnjavanje, već sam rekla javno da ti se divim i kamo sreće da ima više takvih ljudi.