Quantcast

Tabu' tema:jel stvarno ima smiala radjati decu?

faraonn

Veoma poznat
Poruka
14.988
...kako se ozenis i ojadis...odmah 'domaci zadatak'
onda...vriska setnja po kuci...pelene...nespavanje...ranim jutrom nosis na cuvanje...trcis s posla da ne zakasnis...
S k o l a ...puberitet...sve sto kupis samostalno ,- ne valja...drhtis s kim je u drustvu ,
ne smijes da opominjes nista jer ce upravo to...onda...odrastanje i ,-
iiii,- vracas se sebi...
I,-opamecen...sretan kad samo sebe cujem
kud naumim,
tamo cu i da putujem...mirne glave
ako nesto opet 'zabrljam'...b_sisterke
necu nikakve vise prepreke...
P.S.
...nije poucno
ali je,- naucno ...

AleksaJ

Iskusan
Poruka
5.318
Nepodnose nas..kao da smo im kozna sta uradili..
Izvinte,deco:cry:

Кажу да су измислили спреј којим порскају вожне мушице и тада престану

да се размножавају ... Убију им нагон жељу .. за прокреацијом...

Вероватно има и за људе тако нешто ..... Има и у старијим генерацијама оних који нису хтели децу ....

или се задржали на једноме ..... или су имали 10 а мрзели их .... јер нису имали да једу .. да се обуку .. свашта има на овом свету

Сви смо само статистички податак

AleksaJ

Iskusan
Poruka
5.318
pa jeste ako te uvuku u sistem da moras sve ispostovati nametnuto,ako dete vaspitas pravim vrednostima onda zanat u ruke,a ne da pusta muda kako ide na fax
Вредности су промењива категорија

Пре фима Мерлин Монро дијаманти и нису бог зн акако вредели .. више су вредили обојени драгуљи ...

Пре су вределе.. бил епоуларне дебеле жене .. и беле . данас анорексичне и препржене

AleksaJ

Iskusan
Poruka
5.318
Nema smilsla,velika prevara...
Staromondno.
Mislim da je nasa generacija shebana bas od nase dece.
Nasa greska...
Nazalost,moram da konstatujem,bolje da NE.
Znam da boli,boli i mene,ali skinimo masku i stvarno i kazimo,jel su nam ta deca stvarno trebala?Cemu sluze?
Imam sina 44 g.cerka 34...kao da ih nemam...
Zivot sam im dala i pare.
Cerka moje drugarice mi kaze,odlucili smo da nemamo decu!
Super!
Moje pitanje je cemu sluze deca?
Инач ене брини .. Знам неке жене са 40 зарежале петоро деце ..... А и да немају .... што дадобију а мрзе да их имају .....

tamna noc

Aktivan član
Poruka
1.486
Nema smisla, ako se uzme u obzir koliko u svetu ima dece bez roditelja i u domovima.
Trebalo bi prvo njih usvojiti i dati im priliku da odrastu s puno ljubavi.
Ja mislim da je svrha i cilj krajnje egoistican.
Razmisljam dosta kao ti, medjutim nisu svi ljudi sposobni voljeti djete zbog onog sto ono jeste, vec im je neophodno da je njihov bioloski produzetak. Usvojiti djete u vecini zemalja je duga procedura i kostanje, roditi djete i nije neko.

Iris_

Aktivan član
Poruka
1.238
Naravno da ima. To jedino i ima smisla. Stvoriti novi zivot. Voleti nekoga vise od sebe.

Inace zasto zivis, da bi trosio kiseonik?

Svi smo inace mnogo vazni u pm,prezauzeti stvarima od vitalnog znacaja, svet naprosto neci moci bez nas kad odapnemo, pa nalazimo sebi smisao do smisla, kakva glupost. Ili jos gore, ima da se nauzivamo bez dece samo tako,zivot je cisto uzivanje,zabava i rejv, aha.