Табаковићка из СНС дере муса јарца на РТС

На Оку сад на РТС Табаковићка је просто сахранила несрећнике из власти. Табаковићка заслужује своју позицију у СНС. Шта ви сматрате о дивној госпођи Табаковић?

jos jedno pojacanje SNS-a....zar i ti sine Brute-Tedosije :hahaha::rotf:
 
На Оку сад на РТС Табаковићка је просто сахранила несрећнике из власти. Табаковићка заслужује своју позицију у СНС. Шта ви сматрате о дивној госпођи Табаковић?
Сјајна личност...једном приликом сам рекао да бих волео да буде председнички кандидат СНС.
 
На Оку сад на РТС Табаковићка је просто сахранила несрећнике из власти. Табаковићка заслужује своју позицију у СНС. Шта ви сматрате о дивној госпођи Табаковић?

Ja mislim da je po'valim...lično mišljenje...

A ti pogledaj šta si napisao u naslovu,i nemoj da svršavaš na politički marketing. DS će biti na vlasti opet posle izbora.
 
На Оку сад на РТС Табаковићка је просто сахранила несрећнике из власти. Табаковићка заслужује своју позицију у СНС. Шта ви сматрате о дивној госпођи Табаковић?

.."............teoretski lepo zvuchi ,drukchije je pomalo u praksi ........".................:)
 
На Оку сад на РТС Табаковићка је просто сахранила несрећнике из власти. Табаковићка заслужује своју позицију у СНС. Шта ви сматрате о дивној госпођи Табаковић?
Ma gledao sam , onaj mucavac iz G17 se usro , ai onaj leptir iz DSS-a sve mnešto izokola. , lepo im žena rekla ulice i postavila pitanje gde nestade novac iz državne kase i gde se lovi u mutnom , a o onom hebivetru Dinkiću što daje strancima za jhedno radno mesto po 10000 evra , ubi ih Jorgovanka.
 

Back
Top