Quantcast

ta se to desava?!

<hator>

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.268
sad sam malo prelistavala pdf politika i kakve sam komentare videla........znaci i dalje ne mogu da se nacudim.
lm,jedan decko je isekao vene na danasnjem protestu u bg-u,a najjcesci komentari koji se mogu cuti su tipa:
-sad ce napredovati u svojoj stranci
-debil
-sece vene,a pored sto ambulantnih kola.AHAHAHA(majke mi,zajedno sa smehom)
itd..........
znaci,ni trunke saosecanja(ne sazaljenja),vec samo podsmeh,cinizam.....iako u takvoj temi za to mesta nema....

I eto,pitam vas;STA SE TO DESAVA SA NASIM NARODOM?!
ukoliko je ova tema uopste prikladna za ovaj pdf,a msm da jeste....
kako sam :besna:

Bulletdodger

Iskusan
Poruka
6.831
sad sam malo prelistavala pdf politika i kakve sam komentare videla........znaci i dalje ne mogu da se nacudim.
lm,jedan decko je isekao vene na danasnjem protestu u bg-u,a najjcesci komentari koji se mogu cuti su tipa:
-debil
itd..........
znaci,ni trunke saosecanja(ne sazaljenja),vec samo podsmeh,cinizam.....iako u takvoj temi za to mesta nema....

A zashto je seko vene ???

Abell

Iskusan
Poruka
5.758
Pa zato sto mu je postupak prilicno glup... Primetila si, verovatno, da kada je neka nesreca ili nesto slicno, ljudi tada saosecaju i nema glupih komentara, a kada neka pudala sece vene sta tu ima da saosecam? Znaci,ako imam neki problem odmah pred skupstinu grada i jedi prst, seci vene, pa zamisli kada bih svi to radili? Sta, on je sada neka faca? :p

Übermensch

Iskusan
Poruka
6.016
-debil
itd..........

Pa nedesava se nisat....naravno da ce ljudi komentarisati da je to idiotski..msm koja je logika da zbog mrtvog francuza seces vene(ako o tom protestu pircas),...msm treba ga na lecenje.....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.