Syberia 2

Backspace:
Pa da budem iskren smorio me taj Post Mortem.To je onaj detektiv sto luta po Londonu?A sto se tice Gabriel Knight serijala i ja nikad nisam igrao ni jednu a cuo sam da je super.Ako budes htela Broken Sword ti javi pa cu ti poslati nekako,samo da nabavim.No problem :wink:

Mislim da je Post Mortem u Pragu ali nevažno. Pretpostavljam da mislimo na istu igru. Meni se ta svidela isto koliko i Black Mirror onako kao celina mada Black Mirror ima nekih boljih strana.

Kako bi mogao da nabaviš Broken Sword, mislim u kom formatu i kako bi mi to poslao?
 
I ja sam preshla tu igricu. Ali kod mene je interesantno sto kad uzmem bilo koju igricu koja me interesuje, najvis volim u drustvu da je igram.
I napokon sam nabavila Alon in the Dark za PC i to cu sad da igram.
 
predjoh i prvi i drugi deo.... ali meni je dvojka bolja od keca....
sve u svemu igrica je super meni se bas svidela...
sad igram neki drugi point and click zove se grim fandango igrica je od pre sto godina ali je strava... :wink:
 
prasic:
predjoh i prvi i drugi deo.... ali meni je dvojka bolja od keca....
sve u svemu igrica je super meni se bas svidela...
sad igram neki drugi point and click zove se grim fandango igrica je od pre sto godina ali je strava... :wink:

A je li to klasicna Click&Point avantura.Mislim ti pomeras samo strelicu po ekranu ili upravljas lika kao u Syber.
 
OKrenes tu antenu u pravcu voza,
malo procackas dugmice na komandnoj tabli aviona, dok ti se ne ukljuce neke brojke.
Cini mi se da prvo imaju cetiri osmice (8888),a posle ti nabadas koordinate koje ne moraju biti 100% precizne (to kada ti na radaru pokaze gde se nalazi avion).
 
Iskreno receno mislim da to nije igrica koja moze da se uporedjuje na nacin: prvi deo bolji, drugi deo bolji! Ipak to je jedna neverovatno zaokruzena celin i prica koja se ne rastavlja.....
 
pomoć, tko je igrao siberiu2, došao sam do pečine i lijevam vodu u ledene šupljine i ništa se ne dogadja čep sam metnuo u jednu rupu i opet ništa gdje je riješenje. onaj miš samo šeće i liže ledenice. sova miruje. pomozite molim vas......
 
Koliko se ja secam tog dela igre (a i mene je namucio i to mnogo) treba, da uzmes pracku i odes do onog dela gde su ledenice (neka dva drvena cuda udaraju i onemogucavaju ti da prodjes dalje) i jednu od njih u gornjem levom uglu pogodis (da bi ona pala i zaustavila da dva drvena cuda). Kasnije ides do neke vestice itd.
 

Back
Top