Syberia 2

Anonymous:
Ne mogu da nadjem Jukia, a rusku lutku nisam nigde upotrebila?
Juki se nalazi u toru sa ostalim Jukima, pridji sa druge strane i polako pretrazi to, naci ces vrata koja treba da otvoris, cim otvoris vrata Juki ce sam otici na barku. Sto se tice ruske lutke nju ces kasnije upotrebiti kod pingvina, tako sto ces je staviti u gnezdo sa jajima...
 
Ključ ide u rupu u poslednjem redu i to drugu s leva, a što se tiče cevi uradi sledeće: (gornja cev) - otvoreno,poluotvoreno,otvoreno, (donja cev) - poluotvoreno, zatvoreno, otvoreno. Povučeš ručicu

i

THE END
 
NaraYan:
Imate ceo prohod u 'Svetu kompjutera'.
E,rekla sam sebi da cu samo jedan nivo iz resenja,a stalno zavirujem...Pa bolesno je oni brojevi i pomeranmja poluge,ko to moze da uradi bez nekakve pomoci??

ps. Sta treba da se uradi kada voz sa oscarom( sneg okolo) nece da krene jer je nee znam sta,treba da se otkaci jedan deeo voza,ali gde treba da se klikne????Svuda sam gledala dal ima neki spoj al nista :cry:
 
U prvom nivou kad dodje ispred manastira i pozvoni tako sto povuce onu sipkicu kraj konstrukcije za lift ili nalik toj konstrukciji,monah pogleda odozgo i odmahne glavom,odem desno do zaledjene bare ili jezerca ali ni tamo nemogu da prodjem????
 
Vrati se u grad i pronadji onu devojcicu. Pricaj s njom sve dok ima tema, ona ce ti pomoci. Posle toga ce kad se vratis tamo kod jezera biti neki monah. Bice ti potrebno da nesto uzmes od njega. Ali da ti ne odajem sve unapred...
 
:evil: Usao u manastir,uzeo sibice,napravio obe svece(naravno uzeo makaze i zbunic sa Aleksejevog groba,dobio pergament sa mamut medaljonom,ocetkao ikonu,upalio svece po rasporedu otvorilo se nesto,znam da tu ide mamutov medaljon ali gde su u P.... M to nalazi i gde idu dve napravljene svece???,
 
:evil: Usao u manastir,uzeo sibice,napravio obe svece(naravno uzeo makaze i zbunic sa Aleksejevog groba,dobio pergament sa mamut medaljonom,ocetkao ikonu,upalio svece po rasporedu otvorilo se nesto,znam da tu ide mamutov medaljon ali gde su u P.... M to nalazi i gde idu dve napravljene svece???,
 
AtilaHunt:
:evil: Usao u manastir,uzeo sibice,napravio obe svece(naravno uzeo makaze i zbunic sa Aleksejevog groba,dobio pergament sa mamut medaljonom,ocetkao ikonu,upalio svece po rasporedu otvorilo se nesto,znam da tu ide mamutov medaljon ali gde su u P.... M to nalazi i gde idu dve napravljene svece???,
od zbunica napravis zelenu svecu i zapalis je kod matorog u sobi...
mamutov medaljon ide u otvor na zidu koji se otvorio kada si upalio svece redom...
 
od zbunica napravis zelenu svecu i zapalis je kod matorog u sobi...
mamutov medaljon ide u otvor na zidu koji se otvorio kada si upalio svece redom...[/quote]

U sobi kod matorog hocu da ostavim zelenu svecu na sto,ali kaze da joj treba nesto drugo da aktivira a kad hocu da upotrebim sibice kraj istofg stola totalno nista se ne desava imam onu polovinu lupe(kursora)i nije prekrizen znaci da je pravi predmet ali neznam sta mu je.
Sto se mamuta tice,kad sam spustio(upalio)svece postavljene u krug,otvorila se rupa ali u muvi modu ne u aktivnom igrackom pa sam samo mogao da gledam trejlercic kako se otvara rupa a zatim mene sa motketinom u ruci a nigde rupe...
 
Staklo sa mamutom (koji se nalazi u inventaru ali moraš da pogledaš prvo pergament koji si dobio od monaha) ide u otvor koji se otvorio povlačenjem sveća (kreneš nagore i pronaći ćeš ga). Za sveću ti treba svećnjak koji ćeš pronaći kad uradiš ovo sa staklom.
 
walkthrough.jpg


dakle, ljudi... da se ne biste mucili vise... otvoren je zvanicni walktrue site...
tako, kada zapne negde u igri, samo posetite :arrow:

http://www.justadventure.com/Walkthroughs/TallyHo/Walkthroughs/Syberia2/Syberia2.htm

:wink:
 
ah dobri stari google...odes na njega ukaucas syberia 2 walkthrough i dobijes linkove klik na bilo koji i ako imalo kontas engleski naci ces staa trebas uradit
___________________________________________________
Mess with the best die like the rest.
 

Back
Top