Svi priznaju: TESLA je bio Srbin

Није то толико битно апсолутно сви знају за Теслу о странцима говорим који чак не знају да је Србин нити знају за Србију.
За Србију су тек сазнали после бомбардовања1999. и Новака Ђоковића.
како ће знати кад је Србо цијели свој вијек утопио у Југу? :rotf:
 
Ne.To je već preigravanje...da se najblaže izrazim.
Rođen je u Hrvatskoj, pa se na sve načine pokušava naglasiti to Srpsko poreklo.Nemoguće je tu sitaciju objasniti onome ko nije imao nikakve veze sa Hrvatskom, Srbijom i ex YU :)
Stranac teško da će da razume, a po meni i ne treba.Dovoljno je da znaju ko je čovek.Ne mora se ni to, doduše.
рођен је у Римском царству
 
U knjizi Murraya Human Accomplishment postoji kategorija Inventors, a Tesla ima neka 2 ili 4 boda od max 100.

https://en.wikipedia.org/wiki/Human_Accomplishment

https://wmjas.wordpress.com/2012/07...at-the-very-highest-levels-of-accomplishment/

Jedno izolovano misljenje, velik deo ljudi smatra Teslom genijom i kad vidis da mi ne bi mogli komunicirati bez njegovih izuma.

Ima i brdo koji smatraju njega najvezim izumitelja i coveka koji je izmislio 21 vek.
 
рођен је прије Аустро-Угарске (1868)

Kad smo ovo konstatovali, (nepobitne činjenice nije teško konstatovati), ja bih voljela da tako jednostavno mogu da kažem, moja država je...Ali, ne.Nigdje se ne pronalizim po tom pitanju, jer država u kojoj sam rođena se nigde ne smije pomenuti i smatra se nepostojećom.Milina. :cool:
 
Tesla suruje sa Macekom i ponosi se sa svojom Hrvatskom domovinom ?!
Telegram_Tesla_Macek_0108.jpg
 
Ђоковић је рођен у Београду 87' у Републици Србији која је и саставу тадашње СФРЈ.

Srbija tad nije bila država. Kad Amerikanac pita tipa iz Stuttgarta odakle je, on mu sigurno neće odgovoriti da je iz Švabije nego iz Njemačke. Švabije i Baden-Württemberg nisu države kao ni Srbija koja 1987 nije bila država.

Ili želiš reći da je Tesla zaista rođen u Hrvatskoj?
 
Srbija tad nije bila država. Kad Amerikanac pita tipa iz Stuttgarta odakle je, on mu sigurno neće odgovoriti da je iz Švabije nego iz Njemačke. Švabije i Baden-Württemberg nisu države kao ni Srbija koja 1987 nije bila država.

Ili želiš reći da je Tesla zaista rođen u Hrvatskoj?
Не желим да кажем ништа, написао сам оно што стоји о Ђоковићу. Уколико неко зна прецизно нека напише о Тесли.
 

Back
Top