SVI MUZEVI PRIJATELJI

Pa sledeci put mu opali samarcinu i pitaj ga kako ga nije sramota i da tebi tako radi i da se predstavlja kao muzev prijatelj. A ako je ozenjen zapreti mu da ces prosetati do njegove zenice na kafu. Ali pre svega ovoga mislim da bi ti trebalo da se mnogo ostrije postavis
 
e .... da vam kazem sta je moj problem!
Imam jako dobrog muza, koji ima puno prijatelja i poznanika, koji često navrate do nas.
I tako jedan dan dosao jedan njegov frend, dok muza nije bilo kuci, vidim ja da on nesto muva i na kraju.... uhvati on mene za s.....! Toliko sam se naljutila, pocela vikati na njega a on ko da ga je netko ubo- otiso.
Dugo nije dolazio, tek pre mesec ponovo se pojavio...Naravno ja ne komuniciram sa njim. Muzu sam rekla za to, ali on ne zeli svadu, jer kaze "jamac sam mu za kredu, ne mogu se svaditi".
Medutim, u subotu je bila festa, i na muzev nagovor, digla sam jednog njegoovg prijatelja za ples (ne onog prvog). Tip jedva da je pristao, jer slabo plese, ali nekako smo vec otplesali jedan ples. Za nekih 20-ak min, on dolazi po mene da plesemo :shock: Naravno pristala sam. Ali plesuci, u onoj guzvi, on mene pipa po tijelu.Zavukao mi ruku pod majicu, onako vrskom prsti. Odmaknem mu ruku, on opet!
Niti jednom nisam davala povoda za to. Odmah da kazem, da nisam bas neka lepotica (prosečna zena), mozda malo zgodnija!
Sto da radim? Bilo je jos neugodnih kontakta sa njegovim prijateljima, al ovo izdvajam!
Jel problem u meni? Ili u njima?:sad::-(:(


Da ti muz ne planira neke sexualne inovacije ?
 
e .... . Muzu sam rekla za to, ali on ne zeli svadu, jer kaze "jamac sam mu za kredu, ne mogu se svaditi".


Pa kada ne verujem svojim ocima ovo sto sam procitala....:shock:....tako da..ne vidim razlog sto se zalis...kada mozes pored takvog seronje od muza da se ladno kresnes sa pola prijatelja ..pazi..prijatelja..kum..jel, vam je i on zirant.
 
Јеси ли испитала мужа шта он прича својим друговима о вашем сексуалном животу?
Мислим, вероватно ти неће рећи истину, али сигурно да можеш да провалиш нешто.
Ја бих рекла да се он прилично хвали својим друговима....
 
Muz te ne poshtuje onako kako bi trebalo i nije stao iza tebe. Muzevljevi prijatelji ne poshtuju vash brak, a ni njega. Shto reche Bugi, ima li muz neprijatelje, jer od njih bar zna da treba se chuva. Ti morash da se postavish tako da prijateljima ne ostavljash prostor za dilemu ili nasrtaj. Svi mi imamo ponekog zgodnog prijatelja ali ne prelazimo granicu, tojest chuvamo se flerta i situacije koja moze da dovede u zabludu.
 

Back
Top