Kafana Sveže okrečeni pab "Kod Maxe čp" (knjiški moljci XXVII)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Сви волимо петак!!!
Volim:

Screenshot_20240523-082846_Yettel.jpg


Ne volim:

Screenshot_20240523-082700_Yettel.jpg
 
Dobro jutro moja voljena dal' te iko voli kao ja 💍💎 prvi stih.
Hebem ti i Grand
Grand je za ovo divan, sto nam dovedose seksualne egzibicioniste:
Screenshot_20240523-075855_X.jpg

Citala sam o onom zlostavljanom detetu,ne daj Boze nikom :pop: mnogo se nasilje zataskava.
Gadno je kad patike propustaju vodu te su stopala mokra,gadno je kad prozor propusta vodu te se peskirom skuplja,stoji i to.
 
Poslednja izmena:
Najgora smradovska agencija i nadam se da ce da mu propadnu dilovi sa svim skolama.
Naravno da su javili u deset uvece da otkazuju.
Evo baš gledam imaju vilu Afrodita Leptokarija u predsezoni dvokrevetni studio 100ojra sa prevozom, povoljno! ima i rešo i šerpa, dva tanjira, vadičep za vino...
 
Svi u zgradi ne placate struju,jel' stize dupli sledeci racun?

Šta je to sad?

Kako?
Blok tarifa je kad udješ u nedozvoljenu crvenu zonu tj trošiš više od dozvoljenog.
Dupla tarifia otprilike. Platili smo račun ali potrošnja nula. Sad krajem meseca kad lično očitamo
potrošnja za mesec i po dana računaće se kao potrošnja za mesec maj. Znači biće povećana potrošnja sigurno.
Ne znam kako, predsednik kućnog saveta valjda zna, on je to sinoć i poslao na viber.
 
Blok tarifa je kad udješ u nedozvoljenu crvenu zonu tj trošiš više od dozvoljenog.
Dal' su oni krsteni.
Dupla tarifia otprilike. Platili smo račun ali potrošnja nula.
:tick:
Sad krajem meseca kad lično očitamo
potrošnja za mesec i po dana računaće se kao potrošnja za mesec maj. Znači biće povećana potrošnja sigurno.
Ima li svaki stan svoje brojilo?
Ne znam kako, predsednik kućnog saveta valjda zna, on je to sinoć i poslao na viber.
:tick:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top