Kafana Sveže okrečeni pab "Kod Maxe čp" (knjiški moljci XXVII)

World of Tanks ima ceo mesec posvecen Nindza kornjacama :srecan:

world-of-tanks-blitz-tmnt_jpg_820.jpg


Cak su i tenkic napravili :zaljubljena:
 
Imas slem koji ti stiti celu glavu.
Veca briga od sekire ti je cekic ili buzdovan.
Sekira ti ne moze nista, od punog oklopa se odbija a ako ga i probije ispod je veriznjaca koju ne moze da isece a ispod toga je gambeon koji je takodje zastita. Glavna svrha mu je da te gvozdje ne zulja ali je i on dobra zastita.
Cekic i buzdovan vec mogu da te povrede ali su zabranjeni... bar ovi tezi. Ovo malo sto je dozvoljeno koristi samo ko mora jer su jeftini ali vrlo mali im je domet. Lakse je zagrliti protivnika i saplesti ga da padne, racuna se kao poen :)

Ne znam Snow, mozda nemam samopouzdanje :p Ali ovaj moj drugar tj. bivsi kolega samo da ga vidis brate uzivo bas tezak covek, sto kazu "ima ga" bas. A sigurno nije jedini takav. Aj bez tog oklopa pa i nekako, ali sa svim onim skalamerijama zamisljam ga da krene prema meni ne bi mogli njih 10 da ga skinu sa mene :rotf:


Negde sam nasao snimak sa svim tim povredama, ono mi uopste nije delovalo naivno, to me najvise i odvratilo :lol:
 
Ne znam Snow, mozda nemam samopouzdanje :p Ali ovaj moj drugar tj. bivsi kolega samo da ga vidis brate uzivo bas tezak covek, sto kazu "ima ga" bas. A sigurno nije jedini takav. Aj bez tog oklopa pa i nekako, ali sa svim onim skalamerijama zamisljam ga da krene prema meni ne bi mogli njih 10 da ga skinu sa mene :rotf:


Negde sam nasao snimak sa svim tim povredama, ono mi uopste nije delovalo naivno, to me najvise i odvratilo :lol:

Oklop je oko 40 kg a lik u njemu preko 100.
Nikome nije svejedno kada se ta masa zatrci prema tebi za komadom gvozdja u ruci.
 

Back
Top