Sveta Trojica u islamu

mi dajemo imena (osobine) sebi, zašto ne i bogu. i onda moj bog je najbolji.
mi boga razumemo koliko mrav nas
Nije to uopce na tu sprancu vec ime je cetveroslovlje po kojem se ispoljava beskonacnost kroz prvotnu tocku u prostoru i onds siri se u prostor materijalizirajuci se a simbolizirano je tetrakisom u kojem je slovo Yud koje je 10.
Nije balava prica davanja imena vec nastavak razrade od strane filozofa onoga sto su Pitagorejci zapoceli.
Zeleni ste vi za te rasprave bez uvrede.
 
Nije to uopce na tu sprancu vec ime je cetveroslovlje po kojem se ispoljava beskonacnost kroz prvotnu tocku u prostoru i onds siri se u prostor materijalizirajuci se a simbolizirano je tetrakisom u kojem je slovo Yud koje je 10.
Nije balava prica davanja imena vec nastavak razrade od strane filozofa onoga sto su Pitagorejci zapoceli.
Zeleni ste vi za te rasprave bez uvrede.
zaludan pop i jariće krsti.
bog je nedokučiv, bog se otkriva u tebi samom. mnogi su tražili boga i nisu ga našli, van sebe.
pa i pitanje je dal su vernici vernici kad ga traže u knjigama i iskustvima drugih ljudi.
 
99 je kod Muslimana oni su dodali 27 kao refleksiju od 72

72+27=99

Deda zna sto piše a drugi pate umjesto da budu zahvalni sto im se tako daje na dlanu
deda, ajde prestani vise da reklamiras ... koga ti ovde reklamiras u stvari, tablicu mnozenja, KOJU NE ZNAS, jer sa 9 kada se mnozi svi brojevi imaju refleksiju?
evo i tebi kao na dlanu: 18-81, 27-72 si vec video ''zahvaljujuci genijalnim mujama'', 36-63, 45-54, i vizuelno
1635887176751.jpeg
 
Poslednja izmena:
Svaki broj ima refleksiju no 27 je gematrijska vrijednost na Hebrejski svjetla Alef(1)Vav(6)Rosh(20).
A refleksija je 72.
Zbir svjetla i refleksije je 99.
Cini se da Islam je zbir

zaludan pop i jariće krsti.
bog je nedokučiv, bog se otkriva u tebi samom. mnogi su tražili boga i nisu ga našli, van sebe.
pa i pitanje je dal su vernici vernici kad ga traže u knjigama i iskustvima drugih ljudi.
Nista ti nisi skontao sto zelim reci jer si opterecen tom tematikom zato je dozivljavas na banalans nacin.
 
Pazite ovo:

Kazu Muslimani da Alah je svjetlost.

Ja kazem da jest ali i refleksija svjetla to se vidi iz 99 imena jer svjetlo je 27 a refleksija je 72.
Nitko to nije uocio osim Dede.
Ne moze biti ocitije narav te filozofske ideje.
Radi se o ideji.
 

Back
Top