SVE OVO TREBA STRELJATI !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
svetolik trpkovic:
Ma ima vas svuda nisi ti takav sto si Srbin vec je to tvoj interni psiholoski problem verovatno si bio ruzno ili jako pokvareno dete kao mali sa kojim se niko nije druzio pa sada svoje koplekse ispoljavas pozivom na ubistva i streljanje kao osvetu prema okolini koja te je odbacivala.


Trpacicu, amebo moja....nabijem te na onu stvar...ae pali neandertalac jedan :D
 
Silent Bob:
Vidi ovog... nema sta... bas odrzava tradiciju i kulturu Srpskog naroda...

Dok nismo bili sa Hrvatima u drzavi bilo je dobro... cim smo dobili Hrvate u drzavi, odmah pocela masovna streljanja i deportacije... nema... Jeremija, Hrvoje...

Tako i Istorija kaze... npr za Zupana Nemanju... eto... dodje Hrvat i dobijemo inkviziju... I tako to...

Бобе, џиберу......прво "српског" се пише МАЛИМ СЛОВОМ, а друго, дај, кеве ти,
преведи ми овај твој пост......ништа не разумем а мрзи ме да решавам "ребусе" !

Још није ни подне - а ти већ...... не знаш за себе.......
 
eremita:
Бобе, џиберу......прво "српског" се пише МАЛИМ СЛОВОМ, а друго, дај, кеве ти,
преведи ми овај твој пост......ништа не разумем а мрзи ме да решавам "ребусе" !

Још није ни подне - а ти већ...... не знаш за себе.......
Pa,
МАЛИМ СЛОВОМ
se treba pisati "malim slovom", jer je to gramaticki nepravilno, a i prestavlja deranje... Jeremija sinko, sto si se iznervirao... inace, kako je moguce da nisi shvatio post... pa rekao sam da si Hrvat...
 
Смртна пресуда мислим да би била мера. Вешање јер ипак стрељање је релативно олакшавајућа смрт.
Него мене искрено занима колико ти људи добијају пара од антихришћанских организација. Гледајте реално оне могу да уђу у политику и да заступају блаже ставове попут ДСовског и притом се накраду само тако. Е сад помислите које су то тек паре које они добијају од тих организација!
 
ХЕРЦ:
Pa onome sto je Ratko Mladic idol mogu i da shvatim, mozda mu je odbranio selo, grad, spasio zivot itd., a sto milioni na zapadu idolizuju likove tipa Paris Hilton, to stvarno mogu da shvatim samo kao grupu debila ispranih mozgova.


p.s. za tebe naravno primer Agima Cekua ;)

pa ja bih, ako mogu da biram hiltonku a tebi ostavljam ratka, a to sto ti mislis da si dobio lepsu polovinu, to nije moj problem. inace ja izmedju cekua i... biram moj avatar.
 
Слажем се са Херцом. Потпуно разумем људе који идеализују Младића и Караџића, у суштину део њихове политике (сем злочина у Сребреници) подржавам.Реално Младић најбољи генерал којег је Србија имала још од Чиче и Ђујића. Караџић одличан политичар али јбг вихор балкански је учинио своје.
А ликове којима је идол Цеца, Тина (Боже ми опрости), Сека, разне краљице сплавова коке и кур.е, Хилтонке, Спирсице не да не разумем него сматрам да их треба одвести на психичку рехабилитацију.
На крај крајева Друга Божија заповест каже Не прави себи идола нити каква лика; немој им се клањати нити им служити.
 
adem_ks:
pa ja bih, ako mogu da biram hiltonku a tebi ostavljam ratka, a to sto ti mislis da si dobio lepsu polovinu, to nije moj problem. inace ja izmedju cekua i... biram moj avatar.

Odlicno, ajde mi sada lepo objasni zasto ti je idol (naravno, da znas definiciju reci "idol" i njeno znacenje). Jel potajno zelis da si devojcica i tako zgodna? :D pa Ademe muskarcino moja, bar to nije tesko u 21 veku i demokratskom drustvu...otkinu ti pisu, lepo umotaju, ugrade silikone, malo sminke i ima da budes najjaca tranvestita na Kosovu :D nego radi na hodu u stiklama pa mozda i ulovis kojeg NATOvca :P ;)
 
Дафмен3:
Смртна пресуда мислим да би била мера. Вешање јер ипак стрељање је релативно олакшавајућа смрт.
Него мене искрено занима колико ти људи добијају пара од антихришћанских организација. Гледајте реално оне могу да уђу у политику и да заступају блаже ставове попут ДСовског и притом се накраду само тако. Е сад помислите које су то тек паре које они добијају од тих организација!

Ја сам уопште против било какве смртне казне.......




а у случају ове теме сам за:

a043.gif
 
Bolest...
''Biljana Kovačević-Vučo ne vidi... ''Šta je ta do sad uopšte vidjela?'' Dođi Biljo pa tako pričaj nad grobovima srpske djece poklane u Kravicama!
Ma kome se bolan y.be šta matore klimakteruše Vučo, Biserko, Kandić misle???
Ako vać hoće da se još dublje uvuku turcima, nek brate idu u Potočare da tamo klanjaju sa njima!!
Impresionira jedino činjenica koliku želju te babe pokazuju da javno ukažu na svoje izrodničke frustracije!!!
Dolar buši, tamo gdje **** neće!!!
Nek mi svi Srbi oproste, al' kad slušam te bakutanere pomislim: Gospode Bože kakav ološ gmiže ulicama srpske metropole??!! :evil: :evil: :evil:
 
ХЕРЦ:
Odlicno, ajde mi sada lepo objasni zasto ti je idol (naravno, da znas definiciju reci "idol" i njeno znacenje). Jel potajno zelis da si devojcica i tako zgodna? :D pa Ademe muskarcino moja, bar to nije tesko u 21 veku i demokratskom drustvu...otkinu ti pisu, lepo umotaju, ugrade silikone, malo sminke i ima da budes najjaca tranvestita na Kosovu :D nego radi na hodu u stiklama pa mozda i ulovis kojeg NATOvca :P ;)

ja sam par puta napisao da sam previse mator da bih imao idola, mada ih nesto nisam imao ni kao mladji, misim svi smo mi ljudi, cak i za tebe to mogu tvrditi iako te ne znam, e sada ono mladost- ludost, neke sam "gotivio" vise neke manje, ali idol??? a oni tvoji snovi, pa mozda ti mogu pomoci, ali ne javno, cisto radi "profesionalne" tajne.
 
Rainbow Six:
Bolest...
''Biljana Kovačević-Vučo ne vidi... ''Šta je ta do sad uopšte vidjela?'' Dođi Biljo pa tako pričaj nad grobovima srpske djece poklane u Kravicama!
Ma kome se bolan y.be šta matore klimakteruše Vučo, Biserko, Kandić misle???
Ako vać hoće da se još dublje uvuku turcima, nek brate idu u Potočare da tamo klanjaju sa njima!!
Impresionira jedino činjenica koliku želju te babe pokazuju da javno ukažu na svoje izrodničke frustracije!!!
Dolar buši, tamo gdje **** neće!!!
Nek mi svi Srbi oproste, al' kad slušam te bakutanere pomislim: Gospode Bože kakav ološ gmiže ulicama srpske metropole??!! :evil: :evil: :evil:
RAINBOW dodji ti ovde i resi nas te bede a ja cu kod vas sta treba....znaci cisto poslovan potez da bi se zbunila konkurencija...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top