Све о бебама 0-12 месеци

Sofo...imam takav primjerak kuci ljubi ga majka..39 god....
Sreca pa smo 50km udaljeni.

Frejo, ukoliko su grcevi u pitanju, zajebi metode. Smiruje ih blizina, nosanje i ljuljanje.

Sofija ih nije imala, nit ju je ko nosao nit sam dalA. Satima bi lezala i razgledala, poslije u ogradici.
Iz kolica je nikad nismo imali potrebu uzimati. Bez obzira koji polozaj.spavala ili ne. Sad je mala nemirna brbljiva azdaja. Ne vi se ljubakati i maziti.

Frajera su razbijali grcevi prva 2 mj.nosali i nosali. Mazura je kao kakva mackA. Ukoliko je u ljuljasci i spazi nekog, vriska dok ne uzmey. KolicA ok dok spava. U budnom stanju ne dao Bog da sta es.

Da li su jednostavno takvi tipovi ili ne..

Damo, prepun ti je net recepata za odredjen uzrast.
Vec sam par puta pomi jala, ja sam se drza Dnevnika bebe Marte jer sam se u jednom trenutkh pogubilA u moru savjeta..a prva beba.
 
Da priupitam i ovde za savet - je l rano da dečko ide sa 4 meseca na more?
Namerili smo se na Grčku početkom juna, nije još uvek vrućinština a dugi su dani, hotel ima bazen i na plaži je pa je to nama dvoma super varijanta, a meni je bitno jer mališa tad još neće jesti čvrstu hranu pa mi je lakše za hranjenje, bolje nego u spetembru.
A i pitanje da li bi muž uopšte mogao dobiti godišnji u septembru.
 
Da priupitam i ovde za savet - je l rano da dečko ide sa 4 meseca na more?
Namerili smo se na Grčku početkom juna, nije još uvek vrućinština a dugi su dani, hotel ima bazen i na plaži je pa je to nama dvoma super varijanta, a meni je bitno jer mališa tad još neće jesti čvrstu hranu pa mi je lakše za hranjenje, bolje nego u spetembru.
A i pitanje da li bi muž uopšte mogao dobiti godišnji u septembru.

nije rano
jos ako sisa, nemas frku
 
Sisa, da, nadam se da se što se toga tiče ništa neće promeniti.
A neće mu biti puno toliko dugo u autosedištu?
Mislim, pitaću i pedijatricu, ali ona je na korak od penzije, nisam ubeđena u njenu informisanost, no možda me i iznenadi :lol:

Pa stajaćete vi, možete i na svakih 2h malo izaći na svež vazduh, uzimeš ga malo iz sedišta, pa vratiš itd itd. :aha:

- - - - - - - - - -

Najažurnija si :D
Hvaalaaa <333

Uvek rado draga :heart:
 
Lunasa ja sam sa bebom od 4 meseca putovala za Kairo sa presedanjem,i čekanjem u tranzitu preko 2 sata. Moje iskustvo je,da je bilo mnooooooooooooogo lakše putovati sa njim dok je bio beba,nego kasnije kada je imao 3-4-5 godina. A čak nije ni sisao. Znači samo ti budi pozitivna i uživajte u letovanju.

Bas vala, moja voz-avion-kola za dan i po, ni primetila nije, 7 meseci je imala. Nego, ne mogu da nadjem temu, ima li neka fora za ucenje na nosu, samo sedne i ustane, nece nikako?
 
Koja su sada popularna mesta (Zemun, Novi Beograd) da se kupe malo finije stvari za bebu. Da nije preskupo i ekstra fensi, nego normalno. Nisam kupovala decenijama, a sad drugarice počele da dobijaju unučiće, pa "ajde Jovo nanovo".

menda u immo centru uvijek ima dio s popustimaa ok su stvari - carters recimo uvijek imaju
tamo imas jos par ducana za bepce
 
ali zato su Delta i Usce relativno blizu. Tamo ja volim za sebe da kupujem. Retka radnja gde ima i za starije ne baš idealnih mera, a da nije "bapski". Ali kupila sam u nekom Kotexu u Zemun parku. Išla za druge stvari pa obavila i to. Iskompletirali mi bermudice i majičicu... onako fino, za svaki dan, ništa fensi.
 
ali zato su Delta i Usce relativno blizu. Tamo ja volim za sebe da kupujem. Retka radnja gde ima i za starije ne baš idealnih mera, a da nije "bapski". Ali kupila sam u nekom Kotexu u Zemun parku. Išla za druge stvari pa obavila i to. Iskompletirali mi bermudice i majičicu... onako fino, za svaki dan, ništa fensi.
Volim i ja :) Ima bas za svaki uzrast, zenska, muska i decija garderoba.
Cula sam za taj Kotex ima na Brdu jedna radnja. Meni sledi obilazak i potraga za nekim lepim decijim stvarima za gospodjicu koja trenutno ima 1100g [emoji173] i stize pocetkom jula [emoji7]
 
...beogradske mame malih beba, gde ste kupovale posteljine za krevetac, pelene i ostalu pratecu opremu....gledala sam u Aksi za sad...
...treba mi posteljina sa onom ogradicom oko krevetca, ali da nije 5.000 tu 3.000 i nekako, sve preko mi je mnogo...znate li gde ima povoljnijih cena...

...hvala :)
 

Back
Top