Kafana СВЕ И СВАШТА (2. део)

A danas rođendan mom velikom dečaku - dvanaesti. :heart:
Spremili smo mu poklone, ima da se upiški kada dođe večeras iz škole. Ali sve je zaslužio, najbolji je na svetu! :super:
Jutros je ustao pre sedam i uvukao se kod mene u krevet jer nije mogao da spava od uzbuđenja. Kaže da ne može da dočeka da se vrati iz škole da vidi šta će dobiti. :)

e pa sretan vam rođendaaaaaaaaaaaan...:zskace:

moj mlađi slavi 6 oktobra...društvo i fudbalica u dvorištu,tortu sam već naručila...ppunimo 13...

a stariji će 31.12. napuniti 20...jbte,ko da je juče bio beba...:sad2:
 
Sećam se da je i prošle godine tako slavio. :super:

I Luka će ove godine slaviti u dvorištu. Sad su svi počeli da slave po kućama, zovu samo nekoliko najboljih drugova pa ih bude desetak jer teško je odlučiti ko je najbolji. :D
Prošle godine su bili u Adrenalin parku, to je bio rođendan za pamćenje i deci i nama roditeljima (zbog izdatka jer je ceo razred došao).
 
Hvala društvo!
Evo i slavljenika :D
IMG-ec25e68f307cd3b0ed0d8c3cd2510f8b-V-1.jpg
 
Цитат са интернета :

Jedva cekam da mi deca porastu pa da odem kod njih u goste.izujem patike na sred dnevne sobe, napravim poplavu u kupatilu, bacim mokar peskir na pod, ostavim razmesten krevet,prljavu soljicu od kafe, ispraznim frizider, ukradem kljuceve od kola, ispraznim rezervoar i kuliram!!!!!
 
Цитат са интернета :

Jedva cekam da mi deca porastu pa da odem kod njih u goste.izujem patike na sred dnevne sobe, napravim poplavu u kupatilu, bacim mokar peskir na pod, ostavim razmesten krevet,prljavu soljicu od kafe, ispraznim frizider, ukradem kljuceve od kola, ispraznim rezervoar i kuliram!!!!!

ponekad mi bude zao sto nisam takvo dete bila, ali zato sada pustam da pored mene jedno raste i "ume da kulira".
 
Hvala Mici!
Jeste, konačno je bio skroz zadovoljan. Dobio je sve što je tražio. Od mame i tate dron, a od strikana i bake i deke novi telefon. Tj. telefon je polovan, ali godinu dana star i jedno tri generacije bolji od onog koji je imao. Krenuo je na Mobilne aplikacije u Dexter's i stari telefon nije mogao da podržava to što su radili.
Rekao mi je da nije ni pomislio da će dobiti to što je tražio. Pa se brine da li smo se mnogo istrošili i da li to znači da nećemo moći da idemo na more sledeće godine. Jer on ne bi voleo da svi zbog njega budu uskraćeni za ono što svi najviše volimo. Eto kakvo dete ja imam. :heart:
 
Gde ste porodico? :heart:
Ko mi je cveljao sestru? Krvi da mu se napijem.
I ko mi je oterao ženu - strelca, znate li koliko sam je tražio?

Da li ste shvatili
da jednom u životu kada pronađete svoju drugu
polovinu -
- postajete " alhemičar"?
Tada ste u stanju da ni iz čega stvorite sve.
Trebam joj, to znam, da zajedno stvaramo čuda - i ma gde bilo na ovome predivnom svetu.

Želim vam, pored zdravlja, puno radosti i mudrosti. :heart:
 
Poslednja izmena:

Back
Top