Quantcast

СВЕ И СВАШТА (2. део)

Zuji Zolja

Domaćin
Poruka
3.646
pozdrav drugari, novi i stari :)
vidim da ne pisete, ali ja znam da malo privirite kad stignete, pa da vas pitam gde ste, kako ste?
kod mene ima i svasta i nista. ono sto je zanimljivo za pisanje je npr. da bolesnog nastavnika matematike u skoli menja studentkinja italijanskog jezika.
ima sto sta za pisanje, ali eto, toliko sam se sokirala da sam sve drugo zaboravila :lol:

proka

Buduća legenda
Moderator
Poruka
49.774
pozdrav drugari, novi i stari :)
vidim da ne pisete, ali ja znam da malo privirite kad stignete, pa da vas pitam gde ste, kako ste?
kod mene ima i svasta i nista. ono sto je zanimljivo za pisanje je npr. da bolesnog nastavnika matematike u skoli menja studentkinja italijanskog jezika.
ima sto sta za pisanje, ali eto, toliko sam se sokirala da sam sve drugo zaboravila :lol:
kad se setiš, a ti dopiši :D

Micimacko

Poznat
Poruka
9.853
Auuuuuuu Zoljo,pa kako to da matematičara menja profesor italijanskog? Nema veze s vezom. Svašta. Imala bih i ja reći što šta na ovu temu,ali hajde da prvo čujemo kako se razvija ova situacija kod vas,pa onda da opletemo.
Ja sam izuzetno zadovoljna profesorima u našoj školi. Jesu poneki veoma strogi ali su i pravedni,i to mi se jaaaaaaaako sviđa. Nema čašćenja ocena,pokušaćeš drugi put, popravljaćeš prvi,drugi stoti put. Ali onaj ko sluša na času,taj će i da nauči. Čista petica za profesore. Sve neki mladi,ambiciozni,puni ideja iz metodologije kako da ćas bude zanimljiv,i kako da učenici obrate pažnju? Zaista sam fascinirana. Za sada. Da ne ureknem.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.