Швалерација

U danasnje vreme su samo magarci verni..ono ribe spopadaju zauzete ebu se sa svima a ovi verni cekaju da ih riba prevari

Слажем се са тобом.Иначе док сам млад све су моје.Боље је да се излудим у младости,него да ми дуне да са 50 година надокнадим неке ствари,па растурим и брак и породицу
 
Ne, nikako.
Ako se bas zaljubis i zavolis nekog drugog ili drugu, onda samo posteno, prekini staro i zapocni novo.
Pa sta bude - bice.

Ne razumem ljude koji se ``svalerisu``. Oni ne varaju svog partnera, nego samo sebe...

За мене није само то швалерација.Швалерација може додловце да значи и крес шема,а да поред ње немаш сталну везу
 
Да ли се швалерисати или не?Како,колико...и сва остала питања везана за швалерацију (добродошла су мишљења и лепшег пола)

Ne, ne, i ne. Mislim da je to nešto najodvratnije, najprizemnije i najgore kada covek poklekne niskim strastima i iskljucivo razmislja primarno nagonski.Ja ne znam, jel Vi muskarci nekad pre nego sto načinite preljubu, jel Vam nekada prodje kroz te Vaše lepe pametne glavice i lepe okice, koliko ce to zaboleti nekoga ko vas voli, pazi i mazi, kome ste sve i ko Vvam je veran. Ne razumem ja to varamnje, čemu to? Ako nekoga ne voliš, lepo razlaz, razvod sta god pa neka svako sebi trazi srecu. Ne znam kako nekada ljudi ne promilse kako ce im to sve unistiti za par minuta strasti i kako uopšte milse da mogu zavarati tragove, ne odati se, sedesti večno na dve stolice? Mislim da to rade kukavice, nezreli tipovi i emocionalni invalidi. Kod bica koja cene neke druge stvari, kao sto je ljubav , odanost tj. vernost je u samom vrhu stvari koje se cene. Prezirem prevare, preljube, kako god to zvali.Smatram to ruznim, nepoštovanjem onoga ko tebe voli i nesposobnošću da se date jednoj osobi u potpunosti. :kiss:
 
Ne, ne, i ne. Mislim da je to nešto najodvratnije, najprizemnije i najgore kada covek poklekne niskim strastima i iskljucivo razmislja primarno nagonski.Ja ne znam, jel Vi muskarci nekad pre nego sto načinite preljubu, jel Vam nekada prodje kroz te Vaše lepe pametne glavice i lepe okice, koliko ce to zaboleti nekoga ko vas voli, pazi i mazi, kome ste sve i ko Vvam je veran. Ne razumem ja to varamnje, čemu to? Ako nekoga ne voliš, lepo razlaz, razvod sta god pa neka svako sebi trazi srecu. Ne znam kako nekada ljudi ne promilse kako ce im to sve unistiti za par minuta strasti i kako uopšte milse da mogu zavarati tragove, ne odati se, sedesti večno na dve stolice? Mislim da to rade kukavice, nezreli tipovi i emocionalni invalidi. Kod bica koja cene neke druge stvari, kao sto je ljubav , odanost tj. vernost je u samom vrhu stvari koje se cene. Prezirem prevare, preljube, kako god to zvali.Smatram to ruznim, nepoštovanjem onoga ko tebe voli i nesposobnošću da se date jednoj osobi u potpunosti. :kiss:

Ја девојке са којима сам био у вези никад нисам варао,а кад ми није одговарало покушавао сам да решим проблем.Ако ни то не успе онда раскидам.За разлику од девојака,швалерке варам свакодневно.Не мора швалерација да буде само у служби прељубе,већ да буде вишеструка крес шема.
 
Доказано је да свака превара има корене у дубоким емотивним проблемима појединца! У психологији се она посматра као симптом!

Ви који варате своје партнере можда је време да мало боље упознате себе и порадите на себи!
 
Да ли се швалерисати или не?Како,колико...и сва остала питања везана за швалерацију (добродошла су мишљења и лепшег пола)

I jos jednom da ponovim: svaleracija je nepotrebno uplitanje u probleme umesto resavanja problema.

Uvek bih u vezi koja mi ne odgovara, prvo dobro razmislila da li se tu ista da popraviti i ako ustanovim da ne moze, odmah bih se odlucila za raskid, a nikad, ali nikad za svaleraciju. Ta vrsta nelojalnosti, kao i svaka druga, odvratna mi je jer u svojoj osnovi sadrzi bar precutnu laz.

Isto tako, ne bih nikada ostala pored osobe za koju saznam da mu na bilo koji nacin nisam bila dovoljna kao partner u musko zenskim odnosima. Raskinula bih i u tom slucaju bez trunke premisljanja ili kasnijeg kajanja i to bih ucinila dostojanstveno, bez drame i prebacivanja.
 
Kako ja razmisljam na tu temu: da li bih prevarila partnera zaista ne znam i to zavisi do partnera. U pricipu sam glupa za te stvari i ako parter ispunajva sve moje potrebe zbogkojih sam sa njim, onda nemam ni razloga za prevaru. Ljudi su u brakovima i vezama iz malih milion razloga tako daaaaaaaa, sta mu ga ja znam... A svog prtnera nemam nameru da drzim zakljucanog u podrumu ili vezanog za radijator (ili oboje), ali bih mu rekla u slucaju da nanjusim nesto da bi zazmurila ako ja ne trpim. Ako mu se bas digne na neku neka izvoli. Ali isto tako neka pazi da ja to ne osetim.

Mislim ja sada sve ovo pricam hipoteticki. Moze da se desi da ga uhvatim i odrubim mu glavu. Ili on meni. Ko ce ga znati. Ali da sada nesto idealizujem ljubav (mada bi to bilo bas lepo i tomanticno) nisam bas toliko blesava.
 
Да ли се швалерисати или не?Како,колико...и сва остала питања везана за швалерацију (добродошла су мишљења и лепшег пола)

Pa ono..ako si bas duboko nesrecan sa partnerom a nemas mudda da odes, onda ti je to pravo resenje da na momente zaboravis koliko si ochajan..
Pa ko voli nek izvoli..
 
Pa ono..ako si bas duboko nesrecan sa partnerom a nemas mudda da odes, onda ti je to pravo resenje da na momente zaboravis koliko si ochajan..
Pa ko voli nek izvoli..

...to oni pricaju svalerkama.....more svalerisu se zato sto pate od kompleksa nize vrednosti...ili su celavi ili ruzni ko akrepi i obicno imaju zene koje ne zasluzuju...kad ih provale dobiju nogu u dupe i usrece se sa nekom od svalerki koje su na njihovom nivou z:)
 

Back
Top