Швалерација

Hahahaha,a ne realno...Niti imam vremena svojim zivotom da se bavim,nit decka sa kojim sam...Boze,samo da su ljudi srecni,ako su ispunjeni kada lazu,kradu,ogovaraju,varaju,spavaju,je*u se,ciste,kuvaju sta ti ja znam,onda super...Samo nemoj fiicki da mi napadas...a ovako mozes da mislis i radis sta hoces,ne zanimame stvarno,svako kako mu odgovara i kako voli :)...Suvise sam toleranta ***..ili je to nesto drugo...mozda indiferentna???

Malo je tuzno sto ljudi misle da ako su se iziveli (odvratnog li izraza, btw) posle ce "lakse" biti verni..znam neke sto su imali mozda 2 ili 3 partnera, pa su sada u srecnim brakovima, i ne varaju..jer se vole
A neki su imali 100 partnera, usli u brak sto kasnije mogu, iziveli se uzduz i poreko, ali i dalje su nesrecni jer su u braku sa osobom koju ne vole, pa varaju i tada..

Ја девојке са којима сам био у вези никад нисам варао,а кад ми није одговарало покушавао сам да решим проблем.Ако ни то не успе онда раскидам.За разлику од девојака,швалерке варам свакодневно.Не мора швалерација да буде само у служби прељубе,већ да буде вишеструка крес шема.

Ova tvoja rečenica mi malo "bode" ove moje šarene okice. :) Elem, jel ta etiketirana osoba, po tebi "švalerka" nije da kazem devojka, u smilsu žensko stvorenje, koje je nečija sestra, nečija ćerka? Hoću reći, ako vec niste u emotivnoj vezi na neke duze staze, zar ne milsiš da i ista zasluzuje neko poštovanje u vidu vernosti? Ok, "vidjate" se, ali zar ne milsiš da bi onda i tu trebalo da bude neki kodeks vernosti, kada si sa njom, pa makar to bila i ta vaša neobavezna "vidanja" da budeš samo sa njom ili si ipak za stanoviše kao Nikola Kojo u filmu "MI nismo andjeli", gde ce se smiriti nakon 67832 žena? :) Hoću reći, zar ne smatraš, da i kada su takve "veze" u pitanju, da treba biti posvecen jednoj osobi ili treba po tebi biti pčelisa sa cvetića na cvetić kad god ti se ukaze prilika za drugom curicom? Ne osudjujem , jer svako ima pravo da zivi i radi kako zeli od zivota ali te i takve šeme, da sada ne citiram tvoju reč za šeme takvog tipa, ja ne razumem.Ali dobro, svaciji zivoz, njegova stvari ja to postujem. Ne osudjujem, postujem svacije pravo na stil zivota kakav zeli i hoce ali priznajem da ne razumem i da nisam za to. :)

Poslednja izmena:
Podrzavam svaleraciju i musku i znesku i mog partera...Svako radi kako voli i kako mu odgvoara :)

Iskreno, meni je žalosno ovako šta pročitati.Iskreno, tuzno mi je, majke mi mile. To sada kažeš, ali kada bi te prevarila osoba do koje ti je zaista stalo, koju ti voliš, ne znam da li bi tako pričala. D a istinski voliš a da ga zatekneš u krevetiću sa drugom, ne daj Boze. Ili opet pitanje, kako bi mogla da varaš nekoga ako ga zaista voliš i dušom pripadaš nekome? Tada ne mozes varati ako ti je neko u srcu. Milsim da grešiš, ali svaciji zivot je njegova stvar.

Poslednja izmena:
Ova tvoja rečenica mi malo "bode" ove moje šarene okice. :) Elem, jel ta etiketirana osoba, po tebi "švalerka" nije da kazem devojka, u smilsu žensko stvorenje, koje je nečija sestra, nečija ćerka? Hoću reći, ako vec niste u emotivnoj vezi na neke duze staze, zar ne milsiš da i ista zasluzuje neko poštovanje u vidu vernosti? Ok, "vidjate" se, ali zar ne milsiš da bi onda i tu trebalo da bude neki kodeks vernosti, kada si sa njom, pa makar to bila i ta vaša neobavezna "vidanja" da budeš samo sa njom ili si ipak za stanoviše kao Nikola Kojo u filmu "MI nismo andjeli", gde ce se smiriti nakon 67832 žena? :) Hoću reći, zar ne smatraš, da i kada su takve "veze" u pitanju, da treba biti posvecen jednoj osobi ili treba po tebi biti pčelisa sa cvetića na cvetić kad god ti se ukaze prilika za drugom curicom? Ne osudjujem , jer svako ima pravo da zivi i radi kako zeli od zivota ali te i takve šeme, da sada ne citiram tvoju reč za šeme takvog tipa, ja ne razumem.Ali dobro, svaciji zivoz, njegova stvari ja to postujem. Ne osudjujem, postujem svacije pravo na stil zivota kakav zeli i hoce ali priznajem da ne razumem i da nisam za to. :)

Када сам у крес шеми не сматрам да треба да будем веран,док за праву везу мислим супротно.За крес шему једино што ми је битно да је психофизички здрава,односно да нема неку болештину и да ме касније не прогања,већ да јој у старту буде јасно да су то само потребе.

Iskreno, meni je žalosno ovako šta pročitati.Iskreno, tuzno mi je, majke mi mile. To sada kažeš, ali kada bi te prevarila osoba do koje ti je zaista stalo, koju ti voliš, ne znam da li bi tako pričala. D a istinski voliš a da ga zatekneš u krevetiću sa drugom, ne daj Boze. Ili opet pitanje, kako bi mogla da varaš nekoga ako ga zaista voliš i dušom pripadaš nekome? Tada ne mozes varati ako ti je neko u srcu. Milsim da grešiš, ali svaciji zivot je njegova stvar.

Naravno neciji zivot njegova stvar...ja se uopste ne vezujem bre za partenera,niti ga gledam kao neku potrebu..ja volim samu sebe,stalo mi je do porodice do prijatelja...parter?nikada...pre ce on zateci mene sa drugim,al sta je tu...ovo pripadas dusom,u srcu ma daj gledajmo realno stvari

Lepo sam mu u startu rekla-izvoli,slobodno samo svrljaj..ali ako te uhvatim stiklom gazim jaja,i za njih besim te na Terazije a repriza ce biti kod Gradske kuce..a povodac cvrsto, cvrsce..pa izvoli ako mozes..a i nije stvar u tome da li moze-jer ipak moze uvek,stvar je u tome da li hoce,da li zeli..a ja se brinem da nikada ne pozeli,brusim nozeve i kupujem seksi korsete..pa ko duze izdrzi.

Срам вас било!

2536189935_b19529a98a_o.jpg

Lepo sam mu u startu rekla-izvoli,slobodno samo svrljaj..ali ako te uhvatim stiklom gazim jaja,i za njih besim te na Terazije a repriza ce biti kod Gradske kuce..a povodac cvrsto, cvrsce..pa izvoli ako mozes..a i nije stvar u tome da li moze-jer ipak moze uvek,stvar je u tome da li hoce,da li zeli..a ja se brinem da nikada ne pozeli,brusim nozeve i kupujem seksi korsete..pa ko duze izdrzi.

Nesto simpaticnije nisam odavno procitao (: ...

ne varam jer nisam taj tip....volim da se posvetim samo jednom muskarcu pa dok traje....samo tako mogu biti opustena i u sladu sa sobom....ma ja bih dosla kuci i prijavila prevaru :D...ne znam da cutim, pa to ti je....moram i da osetim da mi je muskarac privrzen, ne volim flertuse.....a nikad nisam ljubomorna bez razloga

Back