Швалерација

Ја девојке са којима сам био у вези никад нисам варао,а кад ми није одговарало покушавао сам да решим проблем.Ако ни то не успе онда раскидам.За разлику од девојака,швалерке варам свакодневно.Не мора швалерација да буде само у служби прељубе,већ да буде вишеструка крес шема.

Svidja mi se tvoje razmisljanje. Ako nisi sposoban da budes u stalnoj vezi nemoj ni biti. Ako osetis potrebu da varas partnera, nema svrhe da budes sa njim.

Svidja mi se tvoje razmisljanje. Ako nisi sposoban da budes u stalnoj vezi nemoj ni biti. Ako osetis potrebu da varas partnera, nema svrhe da budes sa njim.

Хвала,хвала.СМатрам да ако планираш са неким везу не треба да га вараш (у мом случају је вараш).Наравно,у случају да си са неком у крес шеми ''варање'' се подразумева.

Када сам у крес шеми не сматрам да треба да будем веран,док за праву везу мислим супротно.За крес шему једино што ми је битно да је психофизички здрава,односно да нема неку болештину и да ме касније не прогања,већ да јој у старту буде јасно да су то само потребе.
Svako ima pravo da zivi kako smatra da je ispravno. Ne podrzavam takav vid zivota ali i ne osudjujem. Svako zna sta zeli i kako misli da treba ziveti. :)

Naravno neciji zivot njegova stvar...ja se uopste ne vezujem bre za partenera,niti ga gledam kao neku potrebu..ja volim samu sebe,stalo mi je do porodice do prijatelja...parter?nikada...pre ce on zateci mene sa drugim,al sta je tu...ovo pripadas dusom,u srcu ma daj gledajmo realno stvari
Ja baš i realno gledam na stvari, zato i zastupam tezu, da ako nekoga voliš i ako mu pripadaš i dušom i telom, nema govora da i pomisliš na drugoga. Baš zato sto realno gledam na stvari, zato i pricam ovo, da je jedino istinska ljubav moguca kada je to jedna duša a dva tela. Ne mozes varati nekoga ako voliš.To je moje misljenje ali postujem i tvoje svakako jer svako ima pravo da misli kako zeli. Nije mi samo jedno jasno, da li bi isto tako govorila, da pšartner prevari tebe a ti da ga voliš? Jel bi i onda zastupala takav stav? :mrgreen:

Да ли се швалерисати или не?Како,колико...и сва остала питања везана за швалерацију (добродошла су мишљења и лепшег пола)

flert je ok, zdrav je za vezu po mom misljenju. preko toga... vasa stvar.
moja je da ne dozvolim da glavic donosi odluke umesto glave.

Pročitah : Ako nekoga voliš, onda mu pripadaš dušom i telom... Bla bla bla... Koja neboluza. U kom mi ovo veku živimo? Ko još kome PRIPADA???? Halo narode, ljubav nije robija. Upravo iz tog razloga ljudi varaju. Moramo se malo emancipovati i biti realni. SVako radi ono što želi. Bitan je samo način na koj to radi. Ne pozdravljam švaleraciju tipa : paralelna veza koja traje mesecima, ili godinama... Ali ako je nekome došlo da stupi u blic kres kombinaciju, i to neće uticati na njegovu vezu, ma samo napred. Mogu opet i da razumem ljude koji su protiv toga, ok je i to... Ali dosta više tog lažnog morala i pričica u fazonu Ja da prevarim????? Pu pu pu, ne dao Bog... Suviše sam toga slušala i prosto mi je muka od tih pričica i foliranja...

Pročitah : Ako nekoga voliš, onda mu pripadaš dušom i telom... Bla bla bla... Koja neboluza. U kom mi ovo veku živimo? Ko još kome PRIPADA???? Halo narode, ljubav nije robija. Upravo iz tog razloga ljudi varaju. Moramo se malo emancipovati i biti realni. SVako radi ono što želi. Bitan je samo način na koj to radi. Ne pozdravljam švaleraciju tipa : paralelna veza koja traje mesecima, ili godinama... Ali ako je nekome došlo da stupi u blic kres kombinaciju, i to neće uticati na njegovu vezu, ma samo napred. Mogu opet i da razumem ljude koji su protiv toga, ok je i to... Ali dosta više tog lažnog morala i pričica u fazonu Ja da prevarim????? Pu pu pu, ne dao Bog... Suviše sam toga slušala i prosto mi je muka od tih pričica i foliranja...

malo si kontroverzna, kazes da je necija odluka da pripada "dusom i telom" nebuloza a onda "svako radi ono sto zeli"
ostalo na tvom postu je preslo u turbo bla bla.

pominjes moral? moral nema veze sa celom pricom vec dogovor izmedju partnera. prekrsiti dogovor znas sta znaci.

Back