Svađa

sve dok zenka udovoljava potreba muskaraca i ispunjava njegove zahteve, nema potrebe za svadjama ili precutkivanjem.


Sve dok je zena "zenka" ima razloga za svadju!

- - - - - - - - - -

Poštovanje nov sam ovde. Hteo sam da vas zamolim za jedan odgovor. Zašto devojka sa kojom sam u svađi blokirala me je a potom odblokirala a ne želi da odgovori na poruku?

Zato sto je ipak kopka da zna da li ti je jos stalo do nje.
Ako joj se javljas - znaci da jeste, ako se ne javljas - znaci da te vise ne zanima.
Ali kako ce to znati ako te blokira :D
 
Oboje ste nervozni i nekako dođe do teških reči...
Šta radite onda? Kako se osećate?
Jel se kajete što niste rekli još nešto, kad je bal nek je maskenbal, ili Vam je žao što niste prećutali?

Kako uopšte rešavate sukobe?

ja sam nekad mogla do besvesti da se svađam, tj. da iznosim svoje argumente, a po potrebi i da dramim na raznorazne načine.. :lol:
a sad sam uglavnom flegma, gledam da na prvom mestu ne narušim svoj unutrašnji mir.. i gledam generalno da izbegnem svađe, a ako do njih i dođe, odložim to za momenat kad nam se oboma ohladi glava..
 
sve manje muskaraca se ponasa dzentlemenski prema zenama, zato su i svadje, ne kupuju im prasak za masinu, sjaj za posudje, meso, krompiir, zejtin....
kupe im besmislice kao cvece koje uvene posle 3 dana, umesto glavicu kupusa od koje moze da se napravi salata ili corba

Ti Dobro situirani... Tu glavicu kupusa, krompir, meso, prasak za pranje i ostalo sa spiska, lepo kupi kucnoj pomocnici.
 
Sačuvaj Bože, ženka, kućna pomoćnica... :fdlan:

Situirani, mrsko mi da kažem gospodine, pa i neću, dakle Situirani, da li si ti u braku, vezi, trenutno?

- - - - - - - - - -

Sve dok je zena "zenka" ima razloga za svadju!

Bravo! Slažem se! :ortakinje:

- - - - - - - - - -

sve manje muskaraca se ponasa dzentlemenski prema zenama, zato su i svadje, ne kupuju im prasak za masinu, sjaj za posudje, meso, krompiir, zejtin....
kupe im besmislice kao cvece koje uvene posle 3 dana, umesto glavicu kupusa od koje moze da se napravi salata ili corba

Nije to džentlmensko ponašanje, baš naprotiv.
 
Zavisi od tematike
Neke svađe kod nekih osoba mogu da traju i godinama i onda je to besmisleno

Ovo je tacno,. Evo, moj komsija Zivko za kog odavno tvrdim da je vanzemaljac vec 17 godina ne prica sa svojim drugim komsijom. A bar 4 puta godisnje se posvadjaju tako da lete vile, lopate..Ja ga ne varim ali izbegavam budalu.
I sad se setih najjace stvari koju sam cuo u poslednjih 114 godina:
Recenica "U pravu si" ce vam bukvalno svaku budalu skinuti sa vrata:hahaha:
 
Ovo je tacno,. Evo, moj komsija Zivko za kog odavno tvrdim da je vanzemaljac vec 17 godina ne prica sa svojim drugim komsijom. A bar 4 puta godisnje se posvadjaju tako da lete vile, lopate..Ja ga ne varim ali izbegavam budalu.
I sad se setih najjace stvari koju sam cuo u poslednjih 114 godina:
Recenica "U pravu si" ce vam bukvalno svaku budalu skinuti sa vrata:hahaha:

Nije samo do teme ima i do ličnosti
Pomenute osobe u svadji su slične i onda ne mogu da se slože Decenijama
Mi posmatrači smo više oguglali i imamo devizu pustimo ove dobre ljude nek se svađaju
 
pa do sad su se zenske interesovale za moje bracno stanje samo da bi me iskoristile fizicki, tako da to ne treba da ti bude prepreka.

A ne, pogrešan utisak si stekao. Ja zaobilazim u širokom luku ljude koji žene zovu ženkama i misle da su one tu da bi bile kućne pomoćnice. Ja sam samo ubeđena da sa takvim stavom, teško možeš biti u nekoj kvalitetnoj vezi, izvini.
 
Dokazali su kolege psiholozi da svi zenomrzci ispunjavaju minimum jedno od sledeceg:
- u nesrecnom su braku/vezi - bez ljubavi,
- sami su jer im se svaka veza raspadne zbog sovinistickog stava,
- odrastali su uz oca teskog sovinistu,
- nemaju sestru.

Primecujem ovde na forumu ogroman procenat zenomrzaca i sovinista, a kroz ovu temu se to posebno vidi, pa rekoh da podelim iskustvo kolega sa katedre prekoputa ;)
 
Ko koga fizicki iskoristava... Nosenje kupusa i krompira je fizicko iskoristavanje.

nosenje voca, povrca, mesa, sredstava za higijenu, je intimni i emotivni cin i tu se ne obazirem ja na fizicke napore, s druge strane postoje zene koje tu intimu ne znaju da cene i da uzvrate zadovoljavanjem svog domacina vec gledaju samo fizicki da te iskoriste radi njihovih niskih strasti ili pobuda. Kad bi ja nabrojo ovde i sabrao koliko sam platio racuna u buregdzinicama, sendvicarama, marketima... za takve nezahvalnice, ti bi se za glavu uvatila
 
Sta da nastavljamo. Covek je u pravu.
Za sendvic treba i noge da mu opere. :roll:

ne kazem da mi treba prati noge uostalom ja pri seksu ne skidam carape tako da to i nije bitno, verujem da postoje zene koje ne cene sendvic ili burek ili kilo mlevenog mesa ili nekoliko piva ili izlet u banji koviljaci vec misle da njihova vrednost je u porciji divljaci u fensi restoranu, sampanjcu, skupim mobilnima, brzim kolima, zlatu, letovanje u spanij.... ali sve se na kraju svodi na utancavanje i prgovaranje o vrednosti. moja ponuda je ta, ko zeli vise, pun je svet muskaraca koji ce dati vrednost 20 sendvica ili 10 bureka u drugim stvarima kao znak paznje i intime jedonj dami
 
Poslednja izmena:

Back
Top