Suzavac

Znam zasto si tako odreagovala.. ja sam to neprijatno iz posta samo eliminisala, jer mi se cini da se radi o besu kanalisanom na pogresan nacin.. ne mislim da je zeleo da nas ismeje ili tako nesto..
 
Znam zasto si tako odreagovala.. ja sam to neprijatno iz posta samo eliminisala, jer mi se cini da se radi o besu kanalisanom na pogresan nacin.. ne mislim da je zeleo da nas ismeje ili tako nesto..

Ne svakako nije, takvo ispoljavanje na forumu ima obično druge uzroke, ali nećemo o tome.
Dakle, da se vratim na temu; devojke budite samopouzdane, stabilne... gradite to kod sebe celog života i svakako će biti manja šansa da vas nešto zatekne nespremne :).
 
svaka prava ribetina nosi utoku, ko u tarantinovom filmu jedna kad objasnjava drugaricama koje je drkaju shto ne nosi ko sve zene sprej. ta riba kaze da kad ide u perionicu, da moze neka budala da je napadne, siluje, i da ne planira da rasplache nekoga ko bi je silovao nego da ga ubije.
 
Dezert igl bi zeni ruku udneo.Lepo vi nabavite igl i ako neko nasrne na vas vi ga udarite sa njim,posto deset eagle ima 10kg pistoljz:)
Na kraju vam je najsigurnije da nosite bokser sa sobom.Ja to radim ali i drugih razloga.mhm(msm nije da idem trazim kavgu,ali ako dodje do problema 20 na jedan,da mogu da se nosim)
Ma bokser je super stvar,vec ga dugo imam nijednom ga(hvala bogu nisam upotrebio),ali sam imao par prilika da vidim iz prilozenog efektivnost tog parceta metala


jel tvoj decko supermen,ili ti samo prodaje jeftine fore.To za bubne opne je mnogo dobro,bas me lepo nasmejaloz:)z:)
Trazi mu da ti pokaze kako se koristi i laserski vid

ja rekla samo jedan primer...nije supermen al ako zelis da raspravljas o tom primeru moraces sa instruktorom aikida...ja samo prenosim informacije...uostalom mucni glavicom fora je u tome da u trenutku stvori poremecaj u pritisku u usnom kanalu, tj sabijes vazduh i pri tom udaru vazduha dolazi do pucanja bubne opne, cista logika, ali kao sto rekoh ako ne verujes raspitaj se kod nekih instruktora...
fora je samo u tome sto za ovo treba znati postaviti pravilno dlanove....najbolje je onaj prvi primer koji sam dala jel to moze svako da izvede

a taj tvoj boks dok ti izvuces iz dzepa neko moze lepo da te slozi ko metar drva....slaba vajda od tih pomagala kao sto su noz, suzavac i ostala cuda, jedino sto ti u takvoj situaciji moze pomoci je trenutna sposobnost da se saberes i munjevito odreagujes u cilju samoodbrane...pricamo o napadu manijaka na zene

a dobro dodje i lomljenje prstiju, to nije tesko moze iz raznih uglova da se izvede, dovoljno da na momenat popusti stisak i da mu umaknes

i naravno sve one koje koje nose stiklice ne znaci da nisu u prednosti, samo se treba setiti u momentu i zabiti stiklu na pravo mesto
 
Odlično draga, znaš znanje :twisted:
Ovo za grkljan se ne bih usudila, ne znam da li bih dobro procenila.
Poenta je da se onesposobi, ali ne i teško povredi :) napadač/manijak.

Sve u svemu, krajnje je efikasno, a nije kažnjivo poput suzavca koji se nosi.
Ja bih svaku ženu i dete poslala makar na kurs samoodbrane.

sad bas htedoh ovo da napisem...malo osnove ne bi bilo na odmet
 
Toliko o ženskom pacifizmu:amen::mrgreen:
naravno, on nek siluje a ja cu da izigravam izbor za mis sveta z:girl:
:zcepanje:
Nije mi jasno,sta bi sa onim dobrim starim tradicionalinim sutom medju noge,Da vidim kako ce onda ikoga da silujez:)z:)z:mrgreen:

pa moze naravno...ali nekad prosto moze da se desi da nemas dobar ugao...najgore je ako te scepa od pozadi...da ga prebacis preko ledja treba ti poznavanje tehnike...jedino sto bi mi u takvom momentu palo na pamet je kao sto vec rekoh stiklom u stoplao, lomljenje prstiju pa tek onda se okrenes i zadas taj udarac ki slag na tortu...onda popravljas sminku:manikir: :lol:
 
Ok,bre samo nemo!
angry_woman-7275691.jpg
;)
 
Nevezano za lovačke priče (a ove forumašice lupetaju o fizičkom razračunavanju gore od muškaraca, gledale Buffy TVS pa misle da je izvodljivo nabiti nekom štiklu u čelo)), pokušaj prosečne devojke (visoke oko 165 i teške oko 50kg) da primeni neku od opisanih metoda (šut među noge, prsti u oko, dlan i grkljan,...) nad prosečnim muškarcem koji na nju nasrće (180/80 i u agresivnom stanju) ima šansi za uspeh koliko i onaj kada bi taj muškarac probao da zakuca preko Šekila sa obe ruke. Mislim se, da sam se juče ispileo još bi mi bilo žao tih nasilnika, kako samo zvučite spremno da im naplatite za sve nepravde koje je ženski rod podneo tokom vekova.

pa naravno, da ove nase ideje uspevaju svaki put ne bi bilo ni jednog uspesnog pokusaja silovanja...ali eto treba probati sve sto ti padne na pamet, instinkt nista vise
 
ovako nov sam ovde ali mi je tema interesantna i znam neke stvari iz iskustva koje su ovde netacno napisane i li pogresno protumacene. za suzavac nemozes dobiti 6 NIKADA!!! policajci ako ti nadju CS ili OC pepper sprej samo ti ga oduzmu i kraj price. veoma je efikasan ja sam na sebi isprobao CS NATO (onaj sa buvljka od500din) zatim KO PFEFFER proizvodi ga nemacka firma balistol i poslednje sto sam probao na sebi je bio PFEFFER OC sprej firme TW1000. na zalost kod nas u Beogaradu je dosta komplikovano nabaviti neke kvalitetnije OC pepper sprejeve..CS NATO je lako dostupan i jeftin a obavlja posao super. posledica trajnih nema,bol je trenutan i strahovito jak. suzavcem CS ili PEPEPPER sprejem je ne gadja u oci napadaca vec u vrh nosa iz razloga sto je dejstvo takvo prvenstveno napada sluzokozu nosa i disajne organe a od nanesenog bol oci suze..kao kad bi vam neko pocupao dlake iz nosa na primer momentalno oci pocinju da suze. fizicka pripremljenost napadaca i njegova visina i masa nece mu ublaziti bol..jer niko nemose nabildovati disajne organe i sluzokozu nosa :D
Devojkama preporucujem da ga nose u dzepu da bude jako dostupan (nikako u dorbi punoj svega i svacega) noz takodje ne podrzavam da se nosi jer moze prouzrokovati velike probleme ako se dodje do suda..sa suzavcem tih problema nema jer u roku od pola sata svi simptomi nestaju..neko je gore napisao da noz nemozes dovolno brzo izvaditi kada trebas da se odbranis..a psolutno nije tacno! (naravno zavisi o kakvom nozu je rec) meni je prekloni folder dva puta spasao zivot samo zato sto sam ga dovoljni brzo potegao i bio sam dovoljno priseban...da suzavac nije efikasan nebi ga nosili voska,policija,inspekyori,zandarmerija i SWAT timovi svuda po svetu...toliko od mene ;)

POZDRAV :D
 
ovako nov sam ovde ali mi je tema interesantna i znam neke stvari iz iskustva koje su ovde netacno napisane ili pogresno protumacene. za suzavac nemozes dobiti 6 godina NIKADA!!! policajci ako ti nadju CS ili OC pepper sprej samo ti ga oduzmu i kraj price. veoma je efikasan ja sam na sebi isprobao CS NATO (onaj sa buvljka od 500din) zatim KO PFEFFER proizvodi ga nemacka firma balistol i poslednje sto sam probao na sebi je bio PFEFFER OC sprej firme TW1000. na zalost kod nas u Beogaradu je dosta komplikovano nabaviti neke kvalitetnije OC pepper sprejeve..CS NATO je lako dostupan i jeftin a obavlja posao super. posledica trajnih nema,bol je trenutan i strahovito jak. suzavcem CS ili PEPEPPER sprejem se ne gadja u oci napadaca vec u vrh nosa iz razloga sto je dejstvo takvo prvenstveno napada sluzokozu nosa i disajne organe a od nanesenog bol oci suze..kao kad bi vam neko pocupao dlake iz nosa na primer momentalno oci pocinju da suze. fizicka pripremljenost napadaca i njegova visina i masa nece mu ublaziti bol..jer niko nemose nabildovati disajne organe i sluzokozu nosa :D
Devojkama preporucujem da ga nose u dzepu da bude lako dostupan (nikako u torbi punoj svega i svacega) noz takodje ne podrzavam da se nosi jer moze prouzrokovati velike probleme ako se dodje do suda..sa suzavcem tih problema nema jer u roku od pola sata svi simptomi nestaju..neko je gore napisao da noz nemozes dovoljno brzo izvaditi kada trebas da se odbranis..apsolutno nije tacno! (naravno zavisi o kakvom nozu je rec) meni je prekloni folder dva puta spasao zivot samo zato sto sam ga dovoljni brzo potegao i bio sam dovoljno priseban...da suzavac nije efikasan nebi ga nosili vojska,policija,inspekori,zandarmerija i SWAT timovi svuda po svetu...toliko od mene ;)

POZDRAV :D

izvinjavam se svima zbog gomile pravopisnih gresaka :hahaha:
 
Iskreno ja da ti kazem...Nemoj da rizikujes da ti manijak promeni ceo zivot...ja sam nabavio tejzer...lako ga sakrijes i niko te ne dira...nije zato sto sam nakurceni klinac nego zato sto u beogradu ima budala koje ce da me ubiju od batina i zato sto mi neki vec prete...i nocu spavam sigurno...i iz kuce izlazim bez da se osvrcem...drzim ga u torbici u slucaju nesrece..tako da to ti je moja preporuka...kao i da uzmes startni pistolj ili ti pistolj na kapisle...
 

Back
Top