Survivor Srbija - sezona 2009

Prosle godine favorit publike nije dobio auto vec deset hiljada evra, i to je bio Rosic, a pobednik, Pavlov, dobio je stotku i auto.
Znate da je bilo price i apela na publiku da glasaju za Duleta ''Konana'' jer su njemu te pare bile najpotrebnije.

I mislim, Atreides, da ti treba da ides ili u produkciju ili jos bolje, kao takmicar u ''Survivor'' posto je ocigledno da si svu pamet ovog sveta popio.
 
Srđanu ili Nikoli, ne verujem da će Bibi osvojiti. Meni je favorit Nikola ;)

Svejedno je ko osvoji ...mislim da ce biti zasluzeno ,jer smatram da je Srki doprineo da ovaj Survivor ne smori gledaoce totalno ,a Nikola je pomalo nepravedno izbacen ,samo zato sto je bio medju 3-oje najspremnijih ...cak iako Bibi uzme auto nece biti nezasluzeno ...setite se samo koliko se mucio kad mu se noga upetljala u one kanape :ok: !
 
Prosle godine favorit publike nije dobio auto vec deset hiljada evra, i to je bio Rosic, a pobednik, Pavlov, dobio je stotku i auto.
Znate da je bilo price i apela na publiku da glasaju za Duleta ''Konana'' jer su njemu te pare bile najpotrebnije.

I mislim, Atreides, da ti treba da ides ili u produkciju ili jos bolje, kao takmicar u ''Survivor'' posto je ocigledno da si svu pamet ovog sveta popio.


A ti si jedna od tih napaljenih klinki koja glasa???
A ja i jesam u produkciji vidis da sve znam ko ce da ispadne i ko ce da bude u finalu
 
Poslednja izmena:
Po meni je Nikola glup a misli da je pametan. Kad je raspalio o onome kako je nepravedno izbacen sve zivo je smorio. Al ajd sto nije preterano inteligentan problem je u tome sto on misli da poseduje svu pamet ovog sveta. Plitak je po razmisljanju i zbog toga ne smatram da bi trebao da osvoji auto. A Srdjan i Bibi su zasluzili da osvoje auto jer su dosta doprineli ovom Survivor-u ( Srdjan svojom duhovitoscu a Bibi borbenoscu i ozbiljnijim shvatanjem svega ovoga):)
 
Po meni je Nikola glup a misli da je pametan. Kad je raspalio o onome kako je nepravedno izbacen sve zivo je smorio. Al ajd sto nije preterano inteligentan problem je u tome sto on misli da poseduje svu pamet ovog sveta. Plitak je po razmisljanju i zbog toga ne smatram da bi trebao da osvoji auto. A Srdjan i Bibi su zasluzili da osvoje auto jer su dosta doprineli ovom Survivor-u ( Srdjan svojom duhovitoscu a Bibi borbenoscu i ozbiljnijim shvatanjem svega ovoga):)

Slazem se. Neko koga zaje-bu ona glupaca Visnja i ona Anita bolje da cuti i vrati se kuci.
Ali mora mu se odati priznanje sto se 16 dana smarao na ostrvu duhova.

Srdjan ne zasluzuje nista posto je odustao a takodje decku nije do para pa samim tim ne treba mu ni dzip.

Dzip zasluzuju Aca ili Njegos ili mozda Ana kao najbolja osoba tamo.
 
I kao sto sam ja,i mnogo drugi rekli,Aca,Vesna i Teja finale,pobednik Aca....Samo mi to malo baca u senku ceo serijal,to sto se vec 1.dana znao pobednik........

na toliko se razlicitih mesta vec culo da je ova trojka u finalu, da pocinjem da verujem.
i onda pokusam da pretpostavim za koga bi tih osmoro glasalo..
podrazumevalo se da pobedjuje aca.. medjutim, osim njegosa ne vidim ko moze da glasa za njega 100%
i obrni-okreni najvise glasova ima - vesna :eek:
ako za nju glasaju dusan, srdjan, dina (ekipa su, red je..)
- visnja (ispalili je aca i teja pa je ispala)
- nikola (za acu nece glasati, za teju.. neam pojma)
- kle (jos uvek ubedjen da ga je aca izdao)
- nemanja .. e mozda on za acu, ali to je ukupno dva glasa..
 
na toliko se razlicitih mesta vec culo da je ova trojka u finalu, da pocinjem da verujem.
i onda pokusam da pretpostavim za koga bi tih osmoro glasalo..
podrazumevalo se da pobedjuje aca.. medjutim, osim njegosa ne vidim ko moze da glasa za njega 100%
i obrni-okreni najvise glasova ima - vesna :eek:
ako za nju glasaju dusan, srdjan, dina (ekipa su, red je..)
- visnja (ispalili je aca i teja pa je ispala)
- nikola (za acu nece glasati, za teju.. neam pojma)
- kle (jos uvek ubedjen da ga je aca izdao)
- nemanja .. e mozda on za acu, ali to je ukupno dva glasa..

Nema sanse da glasaju za Vesnu posto zena po ni jednom osnovu nije zasluzila pobedu. Glasanjem za nju ispali bi teski smradovi u ocima svih.
Po meni moglo bi ovako da bude:

- Nemanja - Aca
- Nikola - Aca
- Dina - Aca
- Srdjan - Aca
- Visnja - Teja
- Klemen - Teja
- Njegos - Aca
- Dusan - Aca


Naravno mozda neko od trojke Dina,Dusan,Srdjan da glas Vesni ali maximum 1 od njih troje.
 
bila je u emisiji Visnja sa onom glupacom Jovanom iz Velikog brata
gost u emisiji na avali
Visnja-koja je daleko drugi tip od Jovane ,u toj emisiji ,,skoro da je pokazala da je isto sr..nje drugo pakovanje kao Jovana
Jovana- koja trazi stan tako sto kaze -- ovde Jovana iz velikog brata i raspitujem se za vas stan
i koja je govorila o zahtevima za prijateljstvo na facebooku .kao o necemu sto treba uopste spominjati,i sto je merilo njene velicine,,,stvarno
izmedju nje i visnje, vise ne vidim razliku,,,,Sada mi je Nikola sve gotivniji i gotivniji
 
Nema sanse da glasaju za Vesnu posto zena po ni jednom osnovu nije zasluzila pobedu. Glasanjem za nju ispali bi teski smradovi u ocima svih.
Po meni moglo bi ovako da bude:

- Nemanja - Aca
- Nikola - Aca
- Dina - Aca
- Srdjan - Aca
- Visnja - Teja
- Klemen - Teja
- Njegos - Aca
- Dusan - Aca


Naravno mozda neko od trojke Dina,Dusan,Srdjan da glas Vesni ali maximum 1 od njih troje.

i ja mislim isto ovo...
 
na toliko se razlicitih mesta vec culo da je ova trojka u finalu, da pocinjem da verujem.
i onda pokusam da pretpostavim za koga bi tih osmoro glasalo..
podrazumevalo se da pobedjuje aca.. medjutim, osim njegosa ne vidim ko moze da glasa za njega 100%
i obrni-okreni najvise glasova ima - vesna :eek:
ako za nju glasaju dusan, srdjan, dina (ekipa su, red je..)
- visnja (ispalili je aca i teja pa je ispala)
- nikola (za acu nece glasati, za teju.. neam pojma)
- kle (jos uvek ubedjen da ga je aca izdao)
- nemanja .. e mozda on za acu, ali to je ukupno dva glasa..

Potpuno racionalno i jedino logicno ,po onome sto smo gledali ...koliko ,6 meseci ?!
Ali sad tek treba da se pokaze ko je kakvu pesmu pevao ;) !

Nema sanse da glasaju za Vesnu posto zena po ni jednom osnovu nije zasluzila pobedu. Glasanjem za nju ispali bi teski smradovi u ocima svih.
Po meni moglo bi ovako da bude:

- Nemanja - Aca
- Nikola - Aca
- Dina - Aca
- Srdjan - Aca
- Visnja - Teja
- Klemen - Teja
- Njegos - Aca
- Dusan - Aca


Naravno mozda neko od trojke Dina,Dusan,Srdjan da glas Vesni ali maximum 1 od njih troje.

Ovo je besmisleno potpuno ...

bila je u emisiji Visnja sa onom glupacom Jovanom iz Velikog brata
gost u emisiji na avali
Visnja-koja je daleko drugi tip od Jovane ,u toj emisiji ,,skoro da je pokazala da je isto sr..nje drugo pakovanje kao Jovana
Jovana- koja trazi stan tako sto kaze -- ovde Jovana iz velikog brata i raspitujem se za vas stan
i koja je govorila o zahtevima za prijateljstvo na facebooku .kao o necemu sto treba uopste spominjati,i sto je merilo njene velicine,,,stvarno
izmedju nje i visnje, vise ne vidim razliku,,,,Sada mi je Nikola sve gotivniji i gotivniji

Nikola je svo vreme bio manje-vise ok ,ali je anatemisan od vestica i vraceva iz Ga-Danga :evil:!
 
bila je u emisiji Visnja sa onom glupacom Jovanom iz Velikog brata
gost u emisiji na avali
Visnja-koja je daleko drugi tip od Jovane ,u toj emisiji ,,skoro da je pokazala da je isto sr..nje drugo pakovanje kao Jovana
Jovana- koja trazi stan tako sto kaze -- ovde Jovana iz velikog brata i raspitujem se za vas stan
i koja je govorila o zahtevima za prijateljstvo na facebooku .kao o necemu sto treba uopste spominjati,i sto je merilo njene velicine,,,stvarno
izmedju nje i visnje, vise ne vidim razliku,,,,Sada mi je Nikola sve gotivniji i gotivniji

Ma Visnja je obican olosh malogradjanski. Cak se moze provaliti i tokom emisije da onom Ivanu ide na onu stvar i da ne moze da je smisli.
 

Back
Top