Sunday Afternoons

ugadnubaburastem:
...:)...Desperate times call for desperate mesures (can't get much cheesier than this):
- 'As good as it gets'
Jao jao što je to dobar film :)
"Život je lep", "Sibirski berberin", "Č. S. Amelije Pulen" - simpatično...
A šta gledate vi što ste gadljivi na "ženske filmove"? Baš me zanima šta je, uopšte, bolje od njih :shock:
Ovo sa Hju Grantom i ekipom mi je ipak malo ljigavo. I smešno. A u zadnje vreme baš gledam svakojake gluposti da se smejem (Kad Ž. K. Van Dam jednim rafalom pobije sve negativce a oni njega promaše sa pola metra :) )
E bio je nedavno neki tako tipičan ženski, joj Meril Strip i neka žena koja je ustvari glavna, pa je ova glavna kao bolesna i tako...
 
a Brooklyn Babylon
ili kod nas preveden kao Bande Bruklina?
A charismatic rapper falls in love with a young Jewish girl despite the confines of her religious background

brooklyn_babylon.jpg
 
"Telohranitelj" Vitni Hjuston i Kevin Kostner, baš baš limunadica
"Engleski pacijent" - nije loš, mada sam više očekivala s obzirom koliko je bio izreklamiran

Jel' gledao neko ovaj novi sa Dženifer Aniston "Raskid" - valja li išta?
 
Lexa:
A šta gledate vi što ste gadljivi na "ženske filmove"? Baš me zanima šta je, uopšte, bolje od njih :shock:

Pa, bolji od njih su filmovi u kojima zene yebu muskarcima sve po spisku - vidi moj post na prvoj strani - ili filmovi u kojima muskarci uopste ne ulaze u jednachinu (vidi isti post).

Ja inace volim krimice :) Nista kao jedno dobro ubistvo...
 
Lexa:
A šta gledate vi što ste gadljivi na "ženske filmove"? Baš me zanima šta je, uopšte, bolje od njih :shock:
Tipichno za tjurku je da sve meri tjuretjim ochima-"ono shto ja gledam je po defaltu najbolje ma kako pitko bilo....."da me ne napadnu sad zene,ja sam josh na pochetku ove teme naveo moju definiciju "zenskog filma",chak sam dao i par primera i on je OK ima i tu odr.kvaliteta i mnogo vshe NEkvaliteta u okviru zanra ali to je vetj stvar NEukusa.....ali retij da je takva vrsta filma najbolje u kinematografiji govori samo o plitkosti onog ko iznosi takve tvrdnje.
 
"Mostovi okruga Medison" (dodushe, ovo je vishe za klimax nego pms...)

"While you were sleeping" sa Sandrom Bullock. Ne znam shta mi bi jedan dan da odgledam skoro ceo taj film. Idem sad malo u tjoshak da se stidim.
 
Te tugaljive filmove nikako ne gledam kad sam u pms-u ili bilo kom drugom k...u. Tada mi treba neka ludacka komedija tipa "goli pistolj", ili klasika kao sto je "top lista nadrealista" i "monty pithon's flying circus".
 
Ispadne da pola zena ne voli limunadice, a svaki put kad hocu u klubu da uzmem neki slatkasti dvd, nema, sve iznajmljeno. Ma daj, cak i muskima nekad prijaju takvi filmovi, a ne zenama, pogotovo kad su nekim "posebnim" raspolozenjima.
Meni super onaj film sa Dzenifer Aniston i Kevinom Kostnerom, kad je on bio sa njenom babom, a mozda i sa mamom, ne mogu sad imena da mu se setim
 

Back
Top