Sunday Afternoons

muvalo:
Ijao! Sekspir & Rufus & BBC! Gde si se dokopala te ekranizacije? Odmah cu da se bacim na piratsku rabotu...

...TV film je u pitanju (u trajanju od svega 1.24h), tako da bese na malim ekranima TV prijemnika ovdasnjim pocetkom godine - koliko me pouzdani i dobro obavesteni izvori :) beogradski uveravaju - 'Hallmark' channel (kablovska) emitovao ga je vec dva puta - poslednji put pre svega par nedelja...:)...Znajuci njihovu programsku semu, verujem da postoje veliki izgledi za jos jedno reemitovanje do kraja godine...;)...Inace, RTS1 je, kako cujem, emitovao 'Helen of Troy' i 'Charles II' - odlicne istorijske drame iz dva dela sa Mr. Sewell - om u blistavom izdanju, kao i uvek...:D...'The Taming of The Shrew' je, po meni, njegovo najbolje izdanje do sada - cini se najpribliznije njegovom senzibilitetu i zaista je maestralno odigrao furiozno konfuznog, strastvenog i - blago receno :lol: - ekscentricnog Petrucija uz nista manje izvanrednu Shirley Henderson (igrala kraljicu - 'Charles II') kao Katherine/Kate...Topla preporuka jos jednom...:)...
 
Kelis:
Prljavi ples...
nezamenjiv je!
:D :D :D Oko ovog CD-a sam se posvađala sa bivšim dečkom.
Nije hteo da naruči, sebičnjak jedan. Od sto CD-ova, nije mogao meni da naruči jedan... :?

A meni je taj filmić super. Podesća me na početak srednje... i na neke važne događaje u životima mojih prijatelja.
Sem toga, ta muzika mi je simpa.:D :D :D

Moj izbor za PMS - crnobeli američki filmovi. Ono kao "Arsenik i stare čipke", ili "Dama koja nestaje"... to najviše volim da gledam kad sam low. :D :D :D
 
xiaoyu:
Epa žene, koji vam je omiljeni ženski film? Romantična komedija, drama, ili već neki sedmi žanr, koji vam baš onako legne kad ste u pms-u. Ili ne morate da ste u pms-u. Ali ja ih obično tada gledam. Isplačem se ko kiša ili se romantično raspilavim onako najljigavije. :D
Elem, moji favoriti:

1. Elizabethtown
2. French kiss
3. Čudesna sudbina Amelije Pulen
...


Od tih srceparajućih
1. Legenda o strasti (ili o jeseni kako je prevedena kod nas)
2. Noting hill (ili ja u ljubav verujem)

... ta dva uvek mogu da gledam ....

a inače volim trilere.
 
Pa, ako se izuzme cinjenica da su ga Hrvati preveli kao - Karlo II :lol:, veoma sam zadovoljna...
Generalno, volim britansku televizijsku produkciju, pogotovo igrane serije sa istorijskom tematikom...
Odlicna gluma, znas vec koga... :p
Prosto mi je bilo zao kad je stigao kraj...
 
meni je titanik mnogo tuzan
ima neke scene koje ne smem da gledam
recimo kad bili zejn onako mucki podvali leonardu
kad ga optuzi za kradju
e tolko mi se neka tuga oko srca skupi sve mi se cini ko da cu da puknem
kad se leonardo udavio joj sto mi bilo tesko
 
frozen1982.:
"Niko netje bejbi saterati u tjoshak"
Proglasheno ubedljivo najglupjim lajnom u istoriji filma:D

o tome bolje da ne prichamo...
chinjenica da mi je to bio omiljeni film u 4 razredu osnovne
govori dovoljno o svemu


CaLiMeRo:
:D :D :D Oko ovog CD-a sam se posvađala sa bivšim dečkom.
Nije hteo da naruči, sebičnjak jedan. Od sto CD-ova, nije mogao meni da naruči jedan... :?

A meni je taj filmić super. Podesća me na početak srednje... i na neke važne događaje u životima mojih prijatelja.
Sem toga, ta muzika mi je simpa.:D :D :D

kada smo kod toga...
meni je prvi poklon u sadashnoj, inache frishkoj, vezi bio upravo cd "Prljavi ples"

a josh filmovi koji me rasplachu za vreme pms
ma shta lupam ova dva filma me rasplachu u svako doba dana i noci
Love story sa Ryan O'Nealom i Ali MacGraw
i naravno neponovljivi...
SPLENDOUR IN THE GRASS sa Natalie Wood i Warrenom Beattyjem
 
banegad:
meni je titanik mnogo tuzan
ima neke scene koje ne smem da gledam
recimo kad bili zejn onako mucki podvali leonardu
kad ga optuzi za kradju
e tolko mi se neka tuga oko srca skupi sve mi se cini ko da cu da puknem
kad se leonardo udavio joj sto mi bilo tesko
:lol:
Možda će u "Titaniku 2" da otkriju da je Leonardo ipak preživeo :lol:
 
Da se ne ponavljam, ima od nabrojanih i mojih favorita; ali niko nije spomenuo, (nije ni bio nešto poznat) a baš je super limunadast Story Of Us - Brus Vilis:razz:
I šetnja među oblacima sa Keanu:smile: Divan je:smile: Film :mrgreen:
 

Back
Top