Sunday Afternoons

Da li ste ispunili Vašu građansku-forumašku dužnost?

izbori.jpg


FIK (Forumaška izborna komisija) Vas obaveštava da još uvek možete obaviti glasanje na svom biračkom mestu:

http://forum.krstarica.com/threads/125360
 
[QUOTE=Betty]ne dam :lol: Daj ti meni tvoj :P

Meni je taj film bio sjaaa-jan kad ej bio hit, ali skoro sam ga gledala i muka mi je pripala od užasa...biće da je pogodio taj weltanschauung s početka 21. stoleća....tih par godinica na prelazu vekova su stvarno imale neko dodatno ubrzanje :P

Sve u svemu, filmovi imaju tu funkcionalnu grešku - da ne budu uvek jednako lepi. Dovoljno lepi.[/QUOTE]

A Soba sa pogledom? To je uvek lep film :)
 
Jao, Panov lavirint mi je uzasan film! Ali, svako ima pravo na svoje misljenje. Previse gadosti ima u tom filmu, iako je mastovito zamisljen. Nisam uspela da odgledam do kraja. Cak ni "300", u kom ima jako mnogo nasilja, nije mi se tako smucio.
 
Meni se "Babel" svideo. Upravo sam pogledala " Sedam i po" i odusevio me, jer nisam skoro gledala tako dobar domaci film. A od novijih su mi se dopali i " Apokalipto" i " 300" iako su muski filmovi. Ali, ukusi su razliciti. Skoro sam nekome preporucila " Potomke" i kaze da je gledao tri dana, svaki put se uspavao ! :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top