Sud odbio svedočenje partizana u procesu o vođi četnika!

2701_ocp_w380_h300.jpg
 
Mladiću, ako te niko da sada nije obavestio-JA ĆU!


STALJIN, RUZVELT I ČERČIL SU BILI SAVEZNICI
PROTIV NACISTIČKE POŠASTI.

Tribune, šta ti bi odjednom ?

To je opšte poznata stvar, ali sa ove distance, kada pogledamo u prošlost možemo videti da se motivi Rusije i Engleske na jednoj i Amerike na drugoj strani bitno razlikuju.
Pitanje je koliko je Amerika zaista bila "antifašistički" nastrojena a koliko je u tom sukobu videla korist.
Veliki je doprinos Amerike u Hitlerovom usponu na vlast,
http://www.guardian.co.uk/world/2004/sep/25/usa.secondworldwar
Hitler, man of the year 1938.
hitler-time-magazine-cover.jpg


Zatim imamo i činjenicu da se gomila ratnih zločinaca sakrila pod američke skute, pri tome ne mislim na naučnike, već na ljude kao što je Artuković na primer.

Ne znam što si se uvredio ?
 
Чега се паметан стиди, будала се поноси.:rtfm:

Potpuno se sa ovim slažem. Samo budala može da seče granu na kojoj sedi i da se pritom smeje. Rehabilitovati koljača, osvedočenog slugu svih okupatora i domaćih izdajnika na ovom području od 1941. do 1945. godine, alkosa koji je na kraju izdao i ono za šta se deklarativno zalagao /svog kralja/ je mnogo više od budalaštine. Za to će se, kad tad u nekoj normalnoj Srbiji guliti ćorka.

Za sad ona može da računa samo na Dačića /skinuo i bacio Nedića iz Vlade Srbije/, ali 2012 ko zna, možda se neko pojavi pa da bude opet "Verbalni". Nemoj brate mili molim te nisam tako mislio.
 
Poslednja izmena:
Tribune, šta ti bi odjednom ?

To je opšte poznata stvar, ali sa ove distance, kada pogledamo u prošlost možemo videti da se motivi Rusije i Engleske na jednoj i Amerike na drugoj strani bitno razlikuju.
Pitanje je koliko je Amerika zaista bila "antifašistički" nastrojena a koliko je u tom sukobu videla korist.
Veliki je doprinos Amerike u Hitlerovom usponu na vlast,
http://www.guardian.co.uk/world/2004/sep/25/usa.secondworldwar
Hitler, man of the year 1938.
hitler-time-magazine-cover.jpg


Zatim imamo i činjenicu da se gomila ratnih zločinaca sakrila pod američke skute, pri tome ne mislim na naučnike, već na ljude kao što je Artuković na primer.

Ne znam što si se uvredio ?

Amerika je totalno fashisticki orijentisana,u rat su usli iz interesa a i zbog napada Japanaca.
Svi bi amere nepai,i japanci i komunisti da su bili u situaciji.
Amerika je posle postala steciste svih fashista.

A posle drugog svetskog rata u praksi.
 
Tribune, šta ti bi odjednom ?

To je opšte poznata stvar, ali sa ove distance, kada pogledamo u prošlost možemo videti da se motivi Rusije i Engleske na jednoj i Amerike na drugoj strani bitno razlikuju.
Pitanje je koliko je Amerika zaista bila "antifašistički" nastrojena a koliko je u tom sukobu videla korist.
Veliki je doprinos Amerike u Hitlerovom usponu na vlast,
http://www.guardian.co.uk/world/2004/sep/25/usa.secondworldwar
Hitler, man of the year 1938.
hitler-time-magazine-cover.jpg


Zatim imamo i činjenicu da se gomila ratnih zločinaca sakrila pod američke skute, pri tome ne mislim na naučnike, već na ljude kao što je Artuković na primer.


Tačno i ja nemam nikakav problem da opletem i po Amerikancima.


Ovu temu sam otvorio pre mesec dana:


http://forum.krstarica.com/showthread.php/424216-CIA-DALA-UTOČIŠTE-NACISTIMA-POSLE-RATA
 
Potpuno se sa ovim slažem. Samo budala može da seče granu na kojoj sedi i da se pritom smeje. Rehabilitovati koljača, osvedočenog slugu svih okupatora i domaćih izdajnika na ovom području od 1941. do 1945. godine, alkosa koji je na kraju izdao i ono za šta se deklarativno zalagao /svog kralja/ je mnogo više od budalaštine. Za to će se, kad tad u nekoj normalnoj Srbiji guliti ćorka.

Za sad ona može da računa samo na Dačića /skinuo i bacio Nedića iz Vlade Srbije/, ali 2012 ko zna, možda se neko pojavi pa da bude opet "Verbalni".

Ви ћете да причате о кољачима, до краја рата вам је Јасеновац радио под носом, Херцеговину и Црну Гору сте у црно завили, Србију сте раскомадали , зликовци једни, сад се још јављате.Да ови на власти нису ваши пионирчићи оног убицу Јову Капичића би до краја живота стрпали у ћумез :evil:
 
Ви ћете да причате о кољачима, до краја рата вам је Јасеновац радио под носом, Херцеговину и Црну Гору сте у црно завили, Србију сте раскомадали , зликовци једни, сад се још јављате.Да ови на власти нису ваши пионирчићи оног убицу Јову Капичића би до краја живота стрпали у ћумез :evil:

Što četnici ne oslobodiše Jasenovac majka mu stara ?
Imali su prijatelje među Italijanima, Nemcima, ustašama i ništa.

Ko je oslobodio Jastrebarsko, jedini dečji logog WW2 ? Zahvaljujući kome su ta deca ugledala svetlost dana ?
 
Beograd - Viši sud u Beogradu odbio je danas da odobri svedočenje učesnika Narodnooslobodilačkog rata Rista Vukovića u postupku za rehabilitaciju komandanta Jugoslovenske vojske u otadžbini Dragoljuba Mihailovića kao i da mu dodeli status stranke u postupku koja bi mogla da izvodi dokaze.
http://www.danas.rs/danasrs/iz_sata...procesu_o_vodji_cetnika.83.html?news_id=28128

:klap:


komunisti su luzeri!
Dokle više pokušavate da iskrivljujete istinu i prepravljate istoriju.
 
A i nisi morao da me citiras,nema tu mnogo rasprave.
Zapadnjake u ovoj drzavi treba streljati jer su isti trenutno okupatori na nasoj zemlji,bombardovali nas itd.



Alo somino, da li si ti normalan???

Za Tadića je glasalo skoro dva i po miliona ljudi (nisam jedan od njih jer ne glasam
već duže vreme) i pretpostavljam da su svi oni (ili bar većina) prozapadno orijentisani.


Da li bi ti sve njih streljao, je li fašisto?:whistling:
 
Što četnici ne oslobodiše Jasenovac majka mu stara ?
Imali su prijatelje među Italijanima, Nemcima, ustašama i ništa.

Ko je oslobodio Jastrebarsko, jedini dečji logog WW2 ? Zahvaljujući kome su ta deca ugledala svetlost dana ?

Зато што су комунисти основали јединицу , и то су све састављену од Срба да се у Славонији бори против четника, тако уместо да се боре против усташа они су се борили против четника :rtfm:
 
Зато што су комунисти основали јединицу , и то су све састављену од Срба да се у Славонији бори против четника, тако уместо да се боре против усташа они су се борили против четника :rtfm:

Hoćeš da kažeš da su logor Jastrebarsko obezbeđivali Četnici ???
Pa vi ste gori nego što sam mislio.
 

Back
Top