Sud odbio svedočenje partizana u procesu o vođi četnika!

Ovako izgleda čovek u 92-goj godini starosti kad može mirno da spava. Dobroćudnost je ključ dugovečnosti.
general-kapicic-01.jpg

A vidi kakav je to lik bio 1941-ve.
general-kapicic-02.jpg

Дртина матора, крвничка, Србију нам је сј*бао и још се шири у Београду:evil:

Зато што су комунисти основали јединицу , и то су све састављену од Срба да се у Славонији бори против четника, тако уместо да се боре против усташа они су се борили против четника :rtfm:

Komunista nije bilo 1995. Čista kokarda protiv ustaša, pa? Par stotina ustaša ispraznilo Hrvatsku od Srba. Gde si bio prijatelju da zameniš slavnog popa Djujića?
Da vam nije bilo američkog ambasadora Galbrajta Banjaluka bi danas bila glavni grad neke hrvatske županije.

Srbi nikad više neće imati ugled koji su imali za vreme "Komunističke diktature".

Komunista nije bilo 1995. Čista kokarda protiv ustaša, pa? Par stotina ustaša ispraznilo Hrvatsku od Srba. Gde si bio prijatelju da zameniš slavnog popa Djujića?
Da vam nije bilo američkog ambasadora Galbrajta Banjaluka bi danas bila glavni grad neke hrvatske županije.

Srbi nikad više neće imati ugled koji su imali za vreme "Komunističke diktature".

Ја сам био где и сваки прави Србин за разлику од тебе вогно Дукљанско:rtfm:

Ја сам био где и сваки прави Србин за разлику од тебе вогно Дукљанско:rtfm:

Gde si bio? U kafiću?

Ja ću tebe da tužim čim se otvori konzulat Republike Crne Gore u Vojvodini.

Pravi Srbi se nisu mešali u ove poslednje čarke oko frižidera i video rekordera. Dosta bi vam svima bio jedan bataljon I proleterske da razjuri i bradonje i ustaše i balije i OVK.

Ali vi ste ovoga puta krenuli sami na svoje saveznike iz WW2. Dobar ste nam posao napravili. Biće na kraju Srbija do Milanovca.

Poslednja izmena:
Narodu.
Pa i Titu, zašto da ne, ako pratimo onu krilaticu Tito je narod, narod je Tito.

Nisam ja mislio ništa loše. Ono je bilo više kao sam za sebe. Naravno Narodu i Leka i Tito i svi koji imaju malo obraza, i do danas i danas.

Kad ti je već Leka simpatičan, biće ti zanimljivo da čuješ. Nekoliko puta su se videli on i šef posle "Plenuma". Poslednji put je Leka bio besan zato što su novinari izmislili nekakvu novu grupu navodnih disidenata tzv. Rankovićevce. Rekao je Titu da to mora odmah da prestane jer je obična izmišljotina. Odmah je i prestalo. Mislim od sutradan, ne baš odmah.

Pa ko bi se na njega ljutio, vidi kakav je pa on lik bio!
rankovic_aleksandar-02.jpg

Poslednja izmena:
Nisam ja mislio ništa loše. Ono je bilo više kao sam za sebe. Naravno Narodu i Leka i Tito i svi koji imaju malo obraza, i do danas i danas.

Kad ti je već Leka simpatičan, biće ti zanimljivo da čuješ. Nekoliko puta su se videli on i šef posle "Plenuma". Poslednji put je Leka bio besan zato što su novinari izmislili nekakvu novu grupu navodnih disidenata tzv. Rankovićevce. Rekao je Titu da to mora odmah da prestane jer je obična izmišljotina. Odmah je i prestalo. Mislim od sutradan, ne baš odmah.

Znam da se Ranković nije otisnuo u disidentske vode, cenim to.

Alo somino, da li si ti normalan???

Za Tadića je glasalo skoro dva i po miliona ljudi (nisam jedan od njih jer ne glasam
već duže vreme) i pretpostavljam da su svi oni (ili bar većina) prozapadno orijentisani.

Da li bi ti sve njih streljao, je li fašisto?:whistling:

Izvini sto sam te iznervirao,pa si dosao u neozgodnu situaciju da me uvredis.

Dakle,vecina koji su glasali za tadiqija uopste nisu za njega,i on nije dobio nikakvih 2,5 miliona glasova,vec nesto manje od 30%,gde ga je Prikolic razbucao ko prase trabanta.

I opet miksujes stvari,vecina koja glasa za tadiqija su fashisti jer su prozapadno orijentisani a ja kao nekada komunisti,dakle komunista bih streljao drzavne neprijatelje,po zakonu.

Dakle,vecina koji su glasali za tadiqija uopste nisu za njega,i on nije dobio nikakvih 2,5 miliona glasova,vec nesto manje od 30%,gde ga je Prikolic razbucao ko prase trabanta.

I opet miksujes stvari,vecina koja glasa za tadiqija su fashisti jer su prozapadno orijentisani a ja kao nekada komunisti,dakle komunista bih streljao drzavne neprijatelje,po zakonu.

prava mera broja glasova je prvi krug

i tu je borat prakticno izgubio, jer mu je jedva namesteno da bude jedva drugi, a to niko tada nije doveo u pitanje

onda je u duelu cela rzimska skalamerija krenula u anatemu protivnika plaseci narod babarogom. scenario je to, perfidan, ali providan

prava mera broja glasova je prvi krug

i tu je borat prakticno izgubio, jer mu je jedva namesteno da bude jedva drugi, a to niko tada nije doveo u pitanje

onda je u duelu cela rzimska skalamerija krenula u anatemu protivnika plaseci narod babarogom. scenario je to, perfidan, ali providan

A najjaci su oni koji kao podatke izbornih rezultata pokazuju rezultat 2 kruga njegovog kandidata :lol:

Starsno,i posle se cude kad kazem da to sve treba na preki sud.

Da nije bilo tih amerikanaca tj.nacista Srbija bi danas bila od Grcke do Italija,kopnenom granicom naravno/

Za ono što ti pišeš u svojim postovima, ovo šta sam ja napisao nije uvreda već
kompliment.

Dakle,vecina koji su glasali za tadiqija uopste nisu za njega

Ne? A za koga su onda glasali?:hahaha:

,i on nije dobio nikakvih 2,5 miliona glasova,vec nesto manje od 30%,gde ga je Prikolic razbucao ko prase trabanta.

Zašto onda Prikolić nije predsednik Srbije?:hahaha:

Nemaš ti pojma šta je fašizam, jer da imaš znao bi da su tvoji postovi prepuni
fašizma.

Nije niti malo cudno sto je od '45 na ovamo u SPC bilo vise UDBASKIH crvenih popova nego pravnih vernika, sto se nastavilio i do dan danas.

Back