Stvari bez kojih ne mozete da zivite

Znači ti spadaš u one seljobere koji imaju potrebu da ceo autobus sluša muziku sa njihovog mobilnog? :think:
U tom slučaju - al si kulturan i fin, do mojega!

Agree.

Kad vidim nekog ko tako pushta muziku, zabila bih mu taj telefon u d*pe! :otkacio:



Nixxx

Pfff, ja bash volim da slusham baljezgarije baba koje sede pored mene...

Ono tipa: ''Ju shto su jaja poskupela, chak 9 dinara...'' ili ''I shta je Andrea rekla Franku? Ju,ju nisam gledala tu epizodu...'' i sl. Umirem od smeha... (:
 
Или када неко у аутобусу пушта музику... :roll: Мрзим сваки облик сељачења на јавним местима...
u zadnje vreme pored pomenutog pustanja muzike u autobusima ortaci mi pricaju da je fora i da se zapali cigara u busu.. nisam do sada prisustvovao takvim situacijama, ali bude li toga nekoga cu da zapalim :confused:
Hahahahaha... nije smesno.

A sta fali tome brate kad svi slusaju? Tebi ako smeta ti izadju iz autobusa. Da sam pustio punk ili neku drugu satansku muziku pa da te razumem.

e pa ja cu lepo da svucem pantalone, izvadim novine i da kenyam u autobusu, a vama ako smeta vi izadjite..

kako me nerviraju te fore "nemoj da gledas ako ti se ne svidja" ili "ako ti se ne svidja idi".. kush..
 
Ne treba da izlaziš.

Da imaš 2m i 200kg treba da ga premlatiš i izgaziš mu mobilni.

NIKO nema pravo da ti određuje šta ćeš da slušaš u prevozu.

Isto tako mrzim i ljude koji ćaskaju telefonom u prevozu. Ne moraju svi znati sve o vašem životu. Najčešće ih uopšte ne interesuje i smara ih. Recite gde je ključ, kad dolazite, gde je supa, i da ćete pričati kad izađete iz autobusa.

Par puta mi se zadesilo da se vozam s nekom curom iz kraja. Jednom je pričala preko telefona s drugaricom koju nije dugo videla i izogovarale su celo društvo negde dole iz Crne Gore, a drugi put se svađala s dečkom - isto preko telefona. Krajnje nekulturno i neumesno.
 
Poslednja izmena:
Hahahahaha... nije smesno.

A sta fali tome brate kad svi slusaju? Tebi ako smeta ti izadju iz autobusa. Da sam pustio punk ili neku drugu satansku muziku pa da te razumem.

Izvini?!

Svi slushaju?! Ja ne podnosim takvu muziku... a da izadjem iz autobusa, a ne, nema shanse da ja popustim... prvo bih ti prishla i ljubazno te zamolila da izkljuchish telefon i odrzala ti bukvicu o tome kako to nije pristojno jer nemamo svi isti muzichki ukus, a ako bi nastavio tako kretenski da se ponashash i lagodno me iskulirao, uzela bih ti telefon iz ruke i sama iskljuchila, a onda ti opet odrazala bukvicu. :mrgreen:
 
Ne treba da izlaziš.

Da imaš 2m i 200kg treba da ga premlatiš i izgaziš mu mobilni.

NIKO nema pravo da ti određuje šta ćeš da slušaš u prevozu.

Isto tako mrzim i ljude koji ćaskaju telefonom u prevozu. Ne moraju svi znati sve o vašem životu. Najčešće ih uopšte ne interesuje i smara ih. Recite gde je ključ, kad dolazite, gde je supa, i da ćete pričati kad izađete iz autobusa.

Par puta mi se zadesilo da se vozam s nekom curom iz kraja. Jednom je pričala preko telefona s drugaricom koju nije dugo videla i izogovarale su celo društvo negde dole iz Crne Gore, a drugi put se svađala s dečkom - isto preko telefona. Krajnje nekulturno i neumesno.



Ne samo shta cesh slushati u prevozu vec i inache...

A i nije mi jasno kako mogu da telefoniraju u prevozu?! :eek: Pored sve te buke, shushkanja, mumlanja ostalih ljudi, shkripe kochnica, zvuk otvaranja vrata... prosto je nemoguce telefonirati!

Ah, napushtam vas. Laku noc.
 

Back
Top