Stvari bez kojih ne mozete da zivite

Ma decko provocira.
Dosao vamo pa se nada da ce se neko upecati:)

Cuti more pa ne treba svi da znaju.

e pa ja cu lepo da svucem pantalone, izvadim novine i da kenyam u autobusu, a vama ako smeta vi izadjite..

E sto ti je uporedjenje........ nemam ja nista protiv toga da ako nekome smeta ono utisam muziku, ali me cude pojedinci koji bez ikakvog razloga mi kenjkaju te ovo te ono. Gledaj svoja posla, sta sad ja pustio muziku i tebi smeta sto nije ne znam ni ja, 50 cent.
 
Ne samo shta cesh slushati u prevozu vec i inache...

A i nije mi jasno kako mogu da telefoniraju u prevozu?! :eek: Pored sve te buke, shushkanja, mumlanja ostalih ljudi, shkripe kochnica, zvuk otvaranja vrata... prosto je nemoguce telefonirati!

Ah, napushtam vas. Laku noc.

Pa, ja i ne mogu da telefoniram. Najčešće ni ne čujem onog ko mi govori i samo izdeklamujem da sam u prevozu i da ću ga nazvati za toliko i toliko. Trole su druga priča, one tihe (što ih Stefan voli :P). Ali ne volim. Mogu da sačekam. Ni najmanje ne želim da neko sluša moje razgovore s mamom, drugaricom ili dečkom.
 
Stefan:
Znači ti spadaš u one seljobere koji imaju potrebu da ceo autobus sluša muziku sa njihovog mobilnog?

Mrvica:
A sta fali tome brate kad svi slusaju?

:lol: Fora je sto se kod mene autobusima voze uglavnom seljaci. I kad kazem seljaci mislim stvarno seljaci. Ja se autobusom vozim uglavnom kada idem za Nis, i to preko sela, jer nikad ne uspem da uhvatim direktni, te mi je takav utisak. No ono sto je karakteristicno za te autobuse nije to sto se nadje poneko da ocepi muziku na mobilnom (to se i ne da primetiti), nego ubi-boze muzika koju vozac pusta. :lol: Ne znam kako je kod vas, ovde je to uobicajena pojava. A to sto nekome tresti muzika na mobilnom, to nije nista.

antipater:
e pa ja cu lepo da svucem pantalone, izvadim novine i da kenyam u autobusu, a vama ako smeta vi izadjite..

Ti mislis da nema takvih stvari? Evo opet da uzmem primer ovog seljackog autobosa. Ja uvek gledam da nekako zauzmem oba sedista, ali dzaba i to kad se napuni autobus pa moraju ljudi da stoje. Tu se ne zna ko vise smrdi na znoj.
 
Poslednja izmena:
Pank satanska muzika:lol:

jaaa...u poslednje vreme ne mogu bez karmina i Tic Tac-a,ako se racuna:P

Kog karmina?mislim,boja:)

Ja obozavam crveni:heart:,ali stavljam samo malo,jer uz kreon i bolesno bled ten ne izgledam bas normalno,ako stavim karmin koliko treba..:hahaha::roll:

Tog dana kad sam izgubila sluske...pormenila sam pesme koje su mi na mobu,stavila EKV i Block out,i rundeka,i sva srecna slusala to...:sad2::dash:
 
Poslednja izmena:
Mrvica zivi u nis ili nisu kako god jel vidim da ste vi jezicki opsednuti ljudi. I posto studiram u bg-u nemojte uopste sumnjati u to da me mozete sresti.A doticni gospodin koji me je video se zajebao jer ja sam juce bio kuci..... a vi bi stvarno mogli da radite nesto korisno a ne da se smucate po internetu i pricate o nekom tamo Mrvici.

Sve najbolje
Stefan
 
Poslednja izmena:

Back
Top