Studentski domovi

npr. dom je oko 1000din,
rucak 55din, vecera 46. dorucak...cini mi se oko 35
s tim sto do 20. u mesecu uplacujes dekade, a posle toga mozes i pojedinacno
markica je 1150din u gspu
sto se tice izlazaka...ne znam sta slusas i na kakva mesta volis da izlazis...
to ces sad videti
 
zato sto je kupatilo mesto gde ces najvise da se sreces sa ljudima..najbolje trac partije i upoznavanja su dok se peru zubi, vesh =) ko god ima sopstvena kupatila, skoro da se i ne druzi sa ljudima sa sprata, dosta nih ne zna ni ljude koji su soba do njega..a i u karaburmi npr. na citavom spratu su samo brucosi, svi ste u istom sosu i mnogo se brzo zdruzite i vezete..prijateljstva koja se sklope tokom prve godine najcesce su najjaca i ostaju do kraja
 
zato sto je kupatilo mesto gde ces najvise da se sreces sa ljudima..najbolje trac partije i upoznavanja su dok se peru zubi, vesh =) ko god ima sopstvena kupatila, skoro da se i ne druzi sa ljudima sa sprata, dosta nih ne zna ni ljude koji su soba do njega..a i u karaburmi npr. na citavom spratu su samo brucosi, svi ste u istom sosu i mnogo se brzo zdruzite i vezete..prijateljstva koja se sklope tokom prve godine najcesce su najjaca i ostaju do kraja

:heart:

A jedno pitanje, jel sme alkohol da se unosi u dom . Mislim na neke sobne zurkice ne puno glasne ? :think:
 
Moze mala pomoc plizzzzzzzzzzzzzzzzz...
Zna li neko moze li i koliko bi me ispalo da od nekoga kupim mjesto u studenskom gradu u bg,
i mogu li ja kao ilegalac od nekoga i bonove za hranu da nabavim, i koliko bi me to sve od prilike koshtalo..._???
Unaprijed hvala..._:)))
 
Moze mala pomoc plizzzzzzzzzzzzzzzzz...
Zna li neko moze li i koliko bi me ispalo da od nekoga kupim mjesto u studenskom gradu u bg,
i mogu li ja kao ilegalac od nekoga i bonove za hranu da nabavim, i koliko bi me to sve od prilike koshtalo..._???
Unaprijed hvala..._:)))

No, no ....

To je nezakonito . U sustini mozes sve ali kako ti taj neko ponudi cenu tak ce da ti bude . Dakle, ne moze to niko ovde da ti kaze .
 

Back
Top