ŠTRAJKOVI U SRBIJI SE NIŽU, SPREMA LI SE BUNT?

Само се ви заебанти заебавајте...
Српски народ јесте у стању да трпи више него пет других заједно...
Али кад ЗАИСТА пукне - а не да то буде НАРУЧЕНА буна као она прије 17 година...
Биће свега...јер изгледа на Балкану само тако може нешто да се мијења...
Јбг, нисмо ми ни Чешка ни Белгија...
 
Само се ви заебанти заебавајте...
Српски народ јесте у стању да трпи више него пет других заједно...
Али кад ЗАИСТА пукне - а не да то буде НАРУЧЕНА буна као она прије 17 година...
Биће свега...јер изгледа на Балкану само тако може нешто да се мијења...
Јбг, нисмо ми ни Чешка ни Белгија...

Ma koja buna? :roll:
Poslednja nasa buna je Majski prevrat 1903. godine.

1941. su platili Englezi, 2000. su platili Amerikanci.

Ali nista zato... mogli bi i Rusi jednom da plate, da zatvorimo krug :whistling:
Mislim, verovatno posle toga necemo vise ni postojati, pa je svejedno.

- - - - - - - - - -

Da, ali Amerika tebe mrzi zato sto si pravoslavac, a ni kapitalizam nam nije naklonjen kao sistem. Nije po narodnom šnitu.
Jos kad dodamo Zapadne Sluzbe i pokradene izbore, sta cestitom srpstvu preostaje nego vera u Revoluciju i Nebesku Srbiju?!

Zato sto smo pravoslavci zato... Zaista? A sta su mozda clanovi EU i Nato, Rumuni i Bugari? Da nisu marsovci mozda? (i Grci, naravno)
Da li bismo se mozda slozili da je razlika nesto drugo, da oni nisu proruski orijentisani, pa da je to glavna razlika ?

Kakva nebeska Srbija? Istrebljena i time figurativno prenesena 'na nebo'?
Hajde da se ipak pre toga slozimo i napravimo puteve i kanalizaciju, pa posle da mislimo o sledecim koracima.
 
Ma koja buna? :roll:
Poslednja nasa buna je Majski prevrat 1903. godine.

1941. su platili Englezi, 2000. su platili Amerikanci.

Ali nista zato... mogli bi i Rusi jednom da plate, da zatvorimo krug :whistling:
Mislim, verovatno posle toga necemo vise ni postojati, pa je svejedno.

- - - - - - - - - -



Zato sto smo pravoslavci zato... Zaista? A sta su mozda clanovi EU i Nato, Rumuni i Bugari? Da nisu marsovci mozda? (i Grci, naravno)
Da li bismo se mozda slozili da je razlika nesto drugo, da oni nisu proruski orijentisani, pa da je to glavna razlika ?

Kakva nebeska Srbija? Istrebljena i time figurativno prenesena 'na nebo'?
Hajde da se ipak pre toga slozimo i napravimo puteve i kanalizaciju, pa posle da mislimo o sledecim koracima.

Samo propast Amerike moze da nas spasi od pogubnog neoliberalnog modela.
 
Samo propast Amerike moze da nas spasi od pogubnog neoliberalnog modela.

Ne slazem se sa nazivom. Ovo sto mi gledamo je bankarizam.

Banke ce lako da se presele na drugo mesto, to je najmanji problem.

Mnogo veci problem je to sto je stanovnistvo navuceno na kredite (kao na supstance koje izazivaju zavisnost) i pohlepu.
 
Ma jok, nema bunta ni nereda, nego Ameri porucuju vodji da mogu da mu se dese izbori - na kojima on kao predsednik ne moze da ucestvuje i bez kojeg ce mu stranka zasigurno dobiti manje.

Dobili smo 'samar' od preko okeana, pa cemo da imamo rok da do nove godine ucinimo nesto... po pitanjima koja Amerika ima u interesu, a njihov interes je jasan i poznat. Ucinicemo nesto njima po volji, a vodja ce vec do nove godine da smisli neko pateticno/dramaticno saopstenje.

није то тако лоше --господар само што је умислио да ће да влада до судњега дана, одједном му бројчаник избацује двоцифрен резултат евентуално неку десетину преко сто:super:
 
није то тако лоше --господар само што је умислио да ће да влада до судњега дана, одједном му бројчаник избацује двоцифрен резултат евентуално неку десетину преко сто:super:

Ja se ne radujem.
Vodja je dovoljno pohlepan da ce pozeleti da ostane na vlasti... a da bi ostao morace da ispuni nesto od:
- Srbija u Nato
- priznanje 'Kosova'
 
Ne slazem se sa nazivom. Ovo sto mi gledamo je bankarizam.

Banke ce lako da se presele na drugo mesto, to je najmanji problem.

Mnogo veci problem je to sto je stanovnistvo navuceno na kredite (kao na supstance koje izazivaju zavisnost) i pohlepu.

Dada, bankstere sam zaboravio. Opasna sorta.

Da nije tog prokletog kredita ekonomija bi se mnogo brze razvijala.
 
Ne znam dokle će Bilderberzi, Soroš i Rotšild da hipnotišu napaćeni narod da ide u banku i uzima kredit.

Alo, prekinite trovati ovaj narod tako da ne može ništa da kupi i dizgradi bez kredita.

Po vas celi dan oni tako sede pijuckaju viski i šalju Srbima telepatske poruke - idi u banku uzmi kredit, idi u banku uzmi kredit ... I koga zakači on kao omamljen odmah u prvu poslovnicu.
 
Fabrike radnicima!

07_620x0.jpg
 

Back
Top