STOP B92

ancika:
Kakva glupa tema- svashta, ukinuti televiziju...sorry, ali ova televizija je jedna od retkih koju hvatam kuci (mada jedva- slika je ocajna) osim tri nacionalna kanala tako da mi ne pada na pamet da je ukidam!
A pocemu je ona nasa?Sta je to,osim voditelja,ako su i oni nasi,nase?Neka neko tako opvoreno prica protim svoje zemlje u nekoj drugoj zemlji pa da vidimo kako bi zavrsio.

drinjaca:
u kom si ti fazonu?sigurno si nekom strankom gadno obojen?ko te/Vas je iritirao na B92?....mozda Jugoslav...Beckovicka....?ajde kazi ko?
sta mislis:najlepse bi bilo da gledamo i slusamo rts1 i rts2...na prvom repriza srecnih ljudi,a na drugom porodicno blago :shock:
ajde tisina u razredu!
B92 je jedino od medija da nesto vredi!bravo za B92!

Braate...Ivana Konstantinovic (valjda se tako zove) izgleda kao kompletan idiot dok se onako bekelji citajuci vesti. Nicim izazvana i nebulozna naglasavanja reci kao po randomu, pa oni psiho radovi obrvama...ludilo! :mrgreen:

B92 je Ustaska televizija i ona ce se jednog dana sigurno ugasiti.Vlast u Srbiji se jednog dana mora promeniti jer nijedna vlast nije vecna.Ja predvidjam da ce sadasnji LOPOVSKI(takozvani demokracki)blok pasti za 4 god tj. do sledecih izbora za parlament.To je svima jasno,a kada to dodje B92 se GASI.(pretpostavljam da sada svi znate za koju sam stranku,ali ko nezna recicu:ZA JEDINU SRPSKU.Pozdrav...

Pa zavisi kako gledas,s jedne strane jeste sa jedne nije.Da objasnim:Naprimer epizoda kad oce da skoluju nase trubace,ono kad mile bude dirigent.To je jedno pravo ismejavanje,kao srpski muzicari nisu skolovani i neznaju note vec sviraju onako napamet.

svirati "napamet" po meni je pohvala muzicarima, a skolovanje sirove ciganske muzicke duse je skrnavljenje koje nam evropa namece... jer pored njih uvek ce biti i tih prefinjenih skolaraca... ali kakogod- da ja npr zelim da radim protiv srbije, nikada ne bih pustao nista ni slicno Miletu... Mile je prosecan Srbin i malo ko ne zeli da se identifikuje sa njim, tj. bori protiv tranzicije... (Koja je u stvari svakako neminovna, bila ona izvedena dobro ili lose, al necemo sad o tome :) )
uostalom, ljudi pljuju sve sto napada srbe, bili srbi stvarno krivi u datom slucaju ili ne. npr. da je karla del ponte srpkinja, ja je ne bih ni branio, ni stedeo, ni opravdavao!
mozda b92 i malo preteruje, ali ne verujem da je to zbog antisrpstva, vec samo zbog kesa, love, kinte.... zbog malo drugacijeg sadrzaja koji to donosi.
emisije koje nerviraju ljude su itekako gledane... pa i ovakve teme idu njima u korist. koliko god to ne deluje tako....

Pa naravno da se gledaju,gledami ja i insajder,repliku,utisak nedelje....ali dok gledam gadim se i nerviram.Ali ajd dobro ukoliko neki misle da su Srbi krivi zbog rata u vreme Milosevica ja ih pitam jel Milosevic isterao skoro sve Srbe iz Hrvacke,jel su socijalisti i radikali ratovali zato sto je Milosevic ili Seselj rekao e ljudi meni se ratuje,ajd mi malo da ratujemo.Ratovalo se zato sto je moralo da se ratuje,a ne zato sto su Srbi hteli da se izivljavaju na nacional.. manjinama kao sto nas B92 laze.Pa dajte ljudi pogledajte realno.Ako neki od vas misle da je stvarno Milosevic kriv zbog rata ja stvarno nemam komentar.Kad neko pita sta smo odbranili,epa odbranili smo Kosovo 99-e godine.A ja vas pitam gde je Zoran Djindjic bio kad je bilo bombardovanje,a gde Milosevic i Seselj?Pa svi znaju da je Djindjic bio u svom privatnom hotelu u Nemackoj.I,ako se vi slazete sa komentarima naratora u naprimer filmu"JEDINICA"ja nemam komentara.I da vam kazem ja ne mrzim nikoga ni Hrvate ni.... da nenabrajam,ja bi cak voleo da zivimo u jednoj drzavi.A sto se tice Latinice u Srbiji tek to nebi komentarisao skoro sve tele.. i sve novine pisu latinicom pa jel ovo Srbija ili ne.Ako se sad pitate zasto onda ja na forumu pisem latinicom,epa da bih mogli da procitaju i hrvati.......

Pozdrav svima,mojim vopljenim Srpskim Radikalima,pa Socijalistima,a i demokratama koje verujem vise nece zaslepljivati b92 televizija.

nije ovo pravo mesto da se raspravlja o politici a ja i ne volim o tome- samo se smorim :)
anyway- ja prsoto verujem da ako b92 ima antisrpskih elemenata, to nije zbog antisrpstva nego zbog gledanosti...
cilj po meni ne opravdava sredstvo. ali ovde ne vidim neku posebnu zloupotrebu sredstava- pogotovo ako poredim b92 sa ostalim nasim TV.

Joca_Jox:
A pocemu je ona nasa?Sta je to,osim voditelja,ako su i oni nasi,nase?Neka neko tako opvoreno prica protim svoje zemlje u nekoj drugoj zemlji pa da vidimo kako bi zavrsio.
A shta rade oni na RTS-u? Lazu svoj narod... A nama teshko kad nam neko pljune istinu u lice...

Iz Cg sam i ne hwatam owu tw stanicu.Ponekadkd odem u Srbiju odgledam je i mislim da stanica nije losa,ok,kao i swaka druga:P.Ali,dobro,nekome se ne swidja,i to razumijem jer swako ima swoje misljenje,ali je welika GLUPOST ukidati nesto zbog toga sto wam se ne swidja!Batalite se corawa posla,i izbrisite B92 ako wam bas toliko ide na ziwce,i pokusajte da se fokusirate na one tw stanice koje wolite;)...

jovan_irig:
B92 je Ustaska televizija i ona ce se jednog dana sigurno ugasiti.Vlast u Srbiji se jednog dana mora promeniti jer nijedna vlast nije vecna.Ja predvidjam da ce sadasnji LOPOVSKI(takozvani demokracki)blok pasti za 4 god tj. do sledecih izbora za parlament.To je svima jasno,a kada to dodje B92 se GASI.(pretpostavljam da sada svi znate za koju sam stranku,ali ko nezna recicu:ZA JEDINU SRPSKU.Pozdrav...
Vi predvidjate?....jos jedan prorok :D
ja ne znam posto se ocigledno ne razumem u politiku,pa mi recite koja je to jedina srpska?
.....otkud politika na ovom forumu :shock:

Back