stoorbak anketa

Kad sam dosla na ovaj forum (znaci sinoc) on me je jedini (ne mogu bas da kazem podrzao,ali tako nesto).Dajte,recite ko bi jos jednoj pozerki pricao o Obitary,objasnjavao joj sta su progressive i doom...bas je bio cool.E,vidite sad oce da me spali i to bas zbog tog Obitary...objasnite mi to...?
 
die_happy:
A zasto sam te ja razocarala??
Bre teli ste da gledate kasetu sa snimkom mog spaljivanja!?Ej,pa ne kazem ja da me ne bi bilo zanimljivo gledati kako se batrgam i vristim,ali ipak...ako smo vec konstatovali da sam pozerka i svi smo se pomorili sa tim,zasto bismo me onda spalili?
 
Courtney:
die_happy:
A zasto sam te ja razocarala??
Bre teli ste da gledate kasetu sa snimkom mog spaljivanja!?Ej,pa ne kazem ja da me ne bi bilo zanimljivo gledati kako se batrgam i vristim,ali ipak...ako smo vec konstatovali da sam pozerka i svi smo se pomorili sa tim,zasto bismo me onda spalili?

Pa............................................ja bih to nazvala zezom :roll:
 
die_happy:
Courtney:
die_happy:
A zasto sam te ja razocarala??
Bre teli ste da gledate kasetu sa snimkom mog spaljivanja!?Ej,pa ne kazem ja da me ne bi bilo zanimljivo gledati kako se batrgam i vristim,ali ipak...ako smo vec konstatovali da sam pozerka i svi smo se pomorili sa tim,zasto bismo me onda spalili?

Pa............................................ja bih to nazvala zezom :roll:
Ma dobro...u stvari na tebe se i nisam naljutila :oops: iznervirao me je Vintersorg.Sta on ima da prica da sam ja ispozirana,ko da ja to ne znam,a i ocigledno je propustio deo sa koliko ko ima godina,pa ne zna da sa 14 i ne mozes biti neki iskreni metalac...mada mozda je on bio neki vunderkid...
 

Back
Top