Što više partnera pre braka to manja šansa za srećan brak - kaže studija

ako je praksa u seksu najbitinija onda su prostitutke u potencijalu najbolje zene
neki muskarac promeni dvadesetak partenrki sa svakom bude kratko...
drugi bude sa jednom u to vrijeme, voli uzivaju u svojoj ljubavi i vode i ljubav cesto i bezgranicno

sami na sebi uce, zele da traju da sve bude pet

i ko je onda imao vise iskustva taj sto je promenuo 20 ak a bese kratko i rijetko?
 
Aristotel reče da je umerenost najviša vrlina. Krajnosti treba izbegavati.
e sta ako se dvoje mladih zavole kao mladi tinejdzeri, sebi budu prvi u svemu... nastave sa vezom i stupe u brak posle odredjenog vremena, znam za neke od 16te se spandjali pa do kraja studija bili u vezi ona je cak i u braku zavrsila...

jel treba posle obavezno da se varaju kako ne bi bili u onoj nizoj krajnosti?
 
e sta ako se dvoje mladih zavole kao mladi tinejdzeri, sebi budu prvi u svemu... nastave sa vezom i stupe u brak posle odredjenog vremena, znam za neke od 16te se spandjali pa do kraja studija bili u vezi ona je cak i u braku zavrsila...

jel treba posle obavezno da se varaju kako ne bi bili u onoj nizoj krajnosti?
Svašta. Razgovor postaje besmislen. Potpune gluposti zapravo.. Ko bi uopšte bio dovoljno glup da se meša drugima u njihovu ljubav i savetuje da prekinu ljubav da bi ovo oli ono... I ja ulazim u besmislene priče
 
Ja sam imala veze sa normalnim muškarcima koji poštuju žene. To su osobe koje ne gledaju ženu kao manje vrednu što je imala više partnera pre njega. Nije mi jasno kako se to neko troši. Moj bivši recimo nikad ne bi gledao ženu koja nema dovoljno iskustva u vezama i sa muškarcima, smatra da sa neiskusnom osobom je sve teže, 0puno objašnjavana, , bespotrebnih priča itd, dok sa iskusnom osobom se btžei dogovoriš i razumeš, ume da razdvoji bitno u vezi od nebitnog. Znači, različiti su pristupi i šta nekog privlači.

Možda toj statistici pomaže činjenica da među promiskuitetnim osobama ima nestabilnih ličnosti. Ali ako je osoba na mestu, zrela i sposobna za emotivnu razmenu onda je iskustvo samo plus. No to ne odgovara nesigurnim muškarcima? Ne znam.
Ja svoje iskustvo koristim da nam veza opstane i tece glatko,cutim i radim,dok zene imaju potrebu imale ga ili ne da se dokazuju,to je onda borba i nadjebavanje,ne mogu da se prepuste imaju razne kocnice i repove i fejk ego koji ne podnosim,cak su me lagale da su imale vise iskustva kao vise cu ih smatrati iskusnim ne kapiram,mogu 50 razlicitih imati pa plasirati nesto sto ne volim i treba sve da ispravljam i prilagodjavam sebi,pa ce im naravno biti cudno kako nisam kao drugi, mora da nesto nije u redu sa mnom sto me ne mogu ubaciti u poznat im kalup,znaci u svakom slucaju moram da ih vracam na fabricka podesavanja koliko god ih imale,a mene to smara,nemam zivaca i vremena za to,super mi je da ih lakse oblikujem ka svojim zeljama kad nista ne znaju,boli me patka sto ce neko reci da je to radi manipulacije,samo necu da idem linijom veceg otpora jer nisam mazohista niti bih se nekom dokazivao,ni sebi vise ne moram
 
neki muskarac promeni dvadesetak partenrki sa svakom bude kratko...
drugi bude sa jednom u to vrijeme, voli uzivaju u svojoj ljubavi i vode i ljubav cesto i bezgranicno

sami na sebi uce, zele da traju da sve bude pet

i ko je onda imao vise iskustva taj sto je promenuo 20 ak a bese kratko i rijetko?
Више искуства има овај што је имао 20, јер је он све време морао да се бори, да буде на опрезу, да развија тактику, да стално иде у лов, да много пута падне, да сваки пут устане, да стиче нова знања, да учи обрасце понашања супротне стране, да 20 пута промаши мету, а ипак да из сваког промашаја научи нешто ново како би 21. пут погодио мету, да постане чвршћи него што је био раније,

док је овај што је сво време био са једном, живео ушушканим животом, све је добијао на готово, те није имао прилике да очврсне.
 
znam da jesu...toliko prakse na 1000000 muskaraca jedna prosecna zena ne moze da ostvari ni za 100 zivota...
naravno za one koji nisu gadljivi...

samo sto bi zenio jednu? ostarice...nece valjati vise...
Rekoh: daleko da su samo zbog toga.
I to je jedna sasvim ozbiljna stvar koja bi zasluživala opet novu temu.
 
Више искуства има овај што је имао 20, јер је он све време морао да се бори, да буде на опрезу, да развија тактику, да стално иде у лов, да много пута падне, да сваки пут устане, да стиче нова знања, да учи обрасце понашања супротне стране, да 20 пута промаши мету, а ипак да из сваког промашаја научи нешто ново како би 21. пут погодио мету, да постане чвршћи него што је био раније,

док је овај што је сво време био са једном, живео ушушканим животом, све је добијао на готово, те није имао прилике да очврсне.
Znači taj tvoj lovac ribolovac je emotivno izcrpljen,polomljen,sklon svakakvim manipulacijama,taktikama,u suštini potpuno bezosećajan.
Koliko je takva osoba poželjna suprotnom polu za vezu/brak?
 
Aristotel reče da je umerenost najviša vrlina. Krajnosti treba izbegavati.

aj definisi umerenost u m/z odnosima?

kako se meri na gram na cm ili na kom.

Previse su mi ove "studije" bljak da bih malo vise razmisljao o njima.
Za sebe znam da sam uvek isao cistog srca bez nekih skrivenih namera.
Da li smo se nasli ili ne u datom trenutku, manje je vazno. Koliko traje pa zavisi od oba partnera.
Ne moze samo jedan da vuce vezu.

Elem ono sto zelim da kazem je da je broj partnera samo broj, nista vise.

Srecan brak je mnogoooo vise i sadrzajnije od broja bivsih partnera.
 
Znači taj tvoj lovac ribolovac je emotivno izcrpljen,polomljen,sklon svakakvim manipulacijama,taktikama,u suštini potpuno bezosećajan.
Koliko je takva osoba poželjna suprotnom polu za vezu/brak?

Не знам зашто си донео такве закључке.

Такође не видим зашто таква особа не би била пожељна супротном полу за везу/брак.

Више животног искуства у мушко-женским односима подразумева да ћемо боље да разумемо нова искуства која пролазимо са партнером (партнерком), да ћемо боље моћи да разумемо њене потребе, да ћемо моћи да прочитамо шта је потребно другој страни, да ћемо моћи исправно да реагујемо у новим ситуацијама.
 
Не знам зашто си донео такве закључке.

Такође не видим зашто таква особа не би била пожељна супротном полу за везу/брак.

Више животног искуства у мушко-женским односима подразумева да ћемо боље да разумемо нова искуства која пролазимо са партнером (партнерком), да ћемо боље моћи да разумемо њене потребе, да ћемо моћи да прочитамо шта је потребно другој страни, да ћемо моћи исправно да реагујемо у новим ситуацијама.
Više iskustva je uvek manje emocija.
Sve što sam napisao kroz repliku si potvrdio na uvijen način.
 
Više iskustva je uvek manje emocija.
Sve što sam napisao kroz repliku si potvrdio na uvijen način.

Ако сам кроз реплику потврдио оно што си ти рекао, онда ја сматрам да је искуство позитивна ствар, док ти имплицираш да је то негативна ствар.
 
Не знам зашто си донео такве закључке.

Такође не видим зашто таква особа не би била пожељна супротном полу за везу/брак.

Више животног искуства у мушко-женским односима подразумева да ћемо боље да разумемо нова искуства која пролазимо са партнером (партнерком), да ћемо боље моћи да разумемо њене потребе, да ћемо моћи да прочитамо шта је потребно другој страни, да ћемо моћи исправно да реагујемо у новим ситуацијама.
Zato sto sa svakim bivsim nosi traume logicno,jok zajebe se pa u sledecu vezu ulazi otvorenija sta,odma pada dogovor stavljamo plate na gomilu a
 
Zato sto sa svakim bivsim nosi traume logicno,jok zajebe se pa u sledecu vezu ulazi otvorenija sta,odma pada dogovor stavljamo plate na gomilu a

Пођеш од претпоставке да си бољи од сваког бившег, и да си спреман да јој то и докажеш, и немаш проблема са ранијим њеним траумама. Како си бољи од свих бивших, кад год потегне неку ранију трауму, избијеш јој трауму из руку, и тиме је разоружаш.

А кад је на тај начин разоружаш, нема чиме да се брани, и твоја је.
 
Пођеш од претпоставке да си бољи од сваког бившег, и да си спреман да јој то и докажеш, и немаш проблема са ранијим њеним траумама. Како си бољи од свих бивших, кад год потегне неку ранију трауму, избијеш јој трауму из руку, и тиме је разоружаш.

А кад је на тај начин разоружаш, нема чиме да се брани, и твоја је.
jel to tako radilo za tebe?
 
Tesko da ta studija nesto moze da odgovori. Muskarci i zene niti razmisljaju niti osecaju isto, a jos manje govore isto.
Dok zene zive prosle zivote u buducnosti, muskarci zive buduce zivote, tako da nikako ne mogu na isti nacin da se gledaju iskustva.
Zena sto vise partnera ima to je sklonija da muskarca gleda kroz ostale muskarce i tako podesavaju svoje ponasanje, dok muskarci kada padnu njima je to zauvek makar bila i 101, sve postaju davna proslost.
 
Пођеш од претпоставке да си бољи од сваког бившег, и да си спреман да јој то и докажеш, и немаш проблема са ранијим њеним траумама. Како си бољи од свих бивших, кад год потегне неку ранију трауму, избијеш јој трауму из руку, и тиме је разоружаш.

А кад је на тај начин разоружаш, нема чиме да се брани, и твоја је.
Pazi kad me ne zanima trunku energije da trosim na sve to,trunku
 
Не знам зашто си донео такве закључке.

Такође не видим зашто таква особа не би била пожељна супротном полу за везу/брак.

Више животног искуства у мушко-женским односима подразумева да ћемо боље да разумемо нова искуства која пролазимо са партнером (партнерком), да ћемо боље моћи да разумемо њене потребе, да ћемо моћи да прочитамо шта је потребно другој страни, да ћемо моћи исправно да реагујемо у новим ситуацијама.
I fasovati hpv?
 

Back
Top