Što sam gori to je bolja

Više mi nista nije jasno..
Imam curu prema kojoj kad sam dobar ko da me iskorištava, kad postanem hladan skoro okrutan trci oko menne...:dontunderstand:

Staro pravilo,i vazi ornuto,to valjda znas...........ona treba da te kulira,pa bi ti trcao za njom.......ali ocigledno ili ne zna,ili je suvise nalozena.........nalozenost se nikada ne sme pokazati,cak iako realno postoji.......ali vremenom ce nauciti,sta da kazem......neko na svojim,pametniji na tudjim primerima.........:lol:
 
Više mi nista nije jasno..
Imam curu prema kojoj kad sam dobar ko da me iskorištava, kad postanem hladan skoro okrutan trci oko menne...:dontunderstand:

sve je to normalno. Tako je i kod mene.

Posto mi je zao stalno da budem gori, ja ponekad popustim i budem kao ona, bolji, i onda nam je super par dana/nedelja i onda se malo promenim na gore :)

to cu uvek zaliti sto je tako. Znas li koliko sam cura izgubio i seksa propustio zbog toga sto sam dobar? zjuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Onda sam shvatio taktiku i umakao cesce :rumenko:
 
Više mi nista nije jasno..
Imam curu prema kojoj kad sam dobar ko da me iskorištava, kad postanem hladan skoro okrutan trci oko menne...:dontunderstand:

To se tebi cini ili imas dokaze ( primere ) koji to potvrdjuju? :think:

Inace mi te igrarije idu jako na zivce....kad volis, voli....mada u svemu je potrebna mera...znaci balansiraj...ne daj da te gazi ( sem u krevetu :lol: ) a nemoj ni da si neki bezbrisko...
 

Back
Top