Сто хиљада бескућника стиже у Србију

Да, нека буде то тачно што говориш,
па онда да идемо простом математиком,....
колико летова, пута број путника,..опет
то је ништа на спрам ове цифре која се сад спомиње...100.000
Izračunaj , pa ćeš da vidiš .Prosta matematika : ako je bilo samo 1 let dnevno u toku 1 godine avionom koji prima 100 putnika to je 36500 , a bilo je više.Ne zaboravi da je većina bila vojno sposobna.
 
Zato što je Srbija zadržala kontinuitet sa Jugoslavijom.Uostalom nije ovo prvi put da se vraćaju emigranti u Srbiju .Devedesetih (96.,97.,98.,) je gomila došla na Kosovo , a da veliki broj njih nije nikada živeo ,ne u Srbiji , nego na bilo kom prostoru bivše Jugoslavije, a sve to uz amin vlade Srbije .

politicari sa vlasti iz bivsih jugoslovenskihg republika ne treba da prave kontinuitet sa jugoslavijom u srbiji ,vec nek prave kontinuitet u svojim maticnim drzavama.
pa srbija ima svojih velikih problema da bi resavala problem naseljavanja roma iz b.j.r.
i kakav kontinuitet sa jugoslavijom, jel da bi titini generali iz bivsih jugo republika dobijali penzije na teret poreskih obveznika srbije.
svakodnevno mozemo procitati i cuti svi ti su vrlo velikodusni kad treba raspolagati imovinom srbije.
na kraju nije njihovo sta ih briga,zar ne?
 
politicari sa vlasti iz bivsih jugoslovenskihg republika ne treba da prave kontinuitet sa jugoslavijom u srbiji ,vec nek prave kontinuitet u svojim maticnim drzavama.
pa srbija ima svojih velikih problema da bi resavala problem naseljavanja roma iz b.j.r.
i kakav kontinuitet sa jugoslavijom, jel da bi titini generali iz bivsih jugo republika dobijali penzije na teret poreskih obveznika srbije.
svakodnevno mozemo procitati i cuti svi ti su vrlo velikodusni kad treba raspolagati imovinom srbije.
na kraju nije njihovo sta ih briga,zar ne?
:dontunderstand: nije to moja politika , već onih koji su insistirali na tome da su naslednici SFRJ .
 
sto-v.jpg


Jedan od uslova da se Srbija konačno nađe na beloj šengenskoj listi je prihvatanje ilegalnih imigranata koji su napustili zemlju od početka oružanih sukoba u bivšoj Jugoslaviji

Vlada Srbije povratnicima koje zapadne zemlje često isporučuju u pidžamama i bez igde ičega ne nudi smeštaj ni posao, pa su prinuđeni da se ilegalnim kanalima ponovo vraćaju u zapadne zemlje. Među proteranima ima najviše Roma, od kojih dobar deo njih u Srbiji nema gde da se vrati.

Niko ne zna tačan broj građana Srbije koji bi prema sporazumima o readmisiji trebalo da se vrate u maticu,....

Deportovanim građanima se u zemljama u kojima su boravili oduzima novac, stvari i sve što su imali, pa se na aerodromu bukvalno pojavljuju u pidžamama bez igde ičega. Dodatni problem je što među njima ima i dosta dece koja nikada nisu živela u Srbiji i ne znaju naš jezik, što je velika prepreka za prilagođavanje.

Vratilo se oko 12.000 ljudi

Potpredsednik svetskog parlamenta Roma, koji čine najveći broj azilanata, Dragoljub Acković kaže da Srbija nije ništa nije preduzela da bi se Romi koje proteruju socijalizovali.
- Jedino što su na beogradskom aerodromu napravili kancelariju u kojoj čak ne radi nijedan Rom. Niko od njih nije dobio ništa od Srbije, a ja sam lično jednoga od njih prijavio na svoju adresu kako bi dobio ličnu kartu. Prema mojim podacima, do sada ih se vratilo oko 12.000 od ukupno 70.000 koliko ih se očekuje - kaže Acković za „Alo!“.

http://www.alo.co.yu/vesti/10493/Sto_hiljada_beskucnika_stize_u_Srbiju

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Шта рећи на ово:?:

Hvala Bogu sto imamo Vojvodinu da smestimo ljude. Ja bih ih sve naselio u komsiluku onog divnog coveka Istvana Pastora, posto smo mi Srbi kao nacionalisti tradicionalno krajnje netolerantni prema nacionalnim manjinama.
 
Izračunaj , pa ćeš da vidiš .Prosta matematika : ako je bilo samo 1 let dnevno u toku 1 godine avionom koji prima 100 putnika to je 36500 , a bilo je više.Ne zaboravi da je većina bila vojno sposobna.

Опет ми ниси одговорила,
да ли си видела,
(питала сам те ово већ)
интересовалао ме је, пошто си нејасно написала,
у ком су смеру ишли војно способни мушкарци са Косова и
Метохије а у ком смеру старци, жене и деца.
....
А, што се тиче те цифре,
ја нисам сигурна да је тих година био сваки дан лет из Приштине
за једну одређену земљу у иностранству,
па чак ни из Београда!??


Hvala Bogu sto imamo Vojvodinu da smestimo ljude. Ja bih ih sve naselio u komsiluku onog divnog coveka Istvana Pastora, posto smo mi Srbi kao nacionalisti tradicionalno krajnje netolerantni prema nacionalnim manjinama.

Мислиш и код Чанка у комшилук,:lol:
е неда то Тадић и друштво око њега,
мора он да покаже пред целом светском јавношћу како сваки град
у Србији, понајвише Београд шири руке и прима у братски загрљај
све те које нико неће.:ok:
 
Опет ми ниси одговорила,
да ли си видела,
(питала сам те ово већ)
интересовалао ме је, пошто си нејасно написала,
у ком су смеру ишли војно способни мушкарци са Косова и
Метохије а у ком смеру старци, жене и деца.
....
А, што се тиче те цифре,
ја нисам сигурна да је тих година био сваки дан лет из Приштине
за једну одређену земљу у иностранству,
па чак ни из Београда!??
Ka Kosovu se islo i drzava i JAT su dobijali novac po osobi koja udje u Srbiju. A sto se tice broja letova, ja znam mnogo clanova mnogih posada koji su radili te letove. Ni malo im nije bilo prijatno.
 
Romi kradu, Srbi ne kradu, Romi nemaju gde da žive, Srbi imaju po više stanova, Romi neće da uče, Srbi su jako pismeni, Romi jedu sve i svašta, Srbi samo pažljivo izabalansirane proizvode, Romi tuku ducu, Srbi ...
...
...
pa ne mogu više da lažem...


Слободно ти настави, баш те је лепо читати,
ево ја ово не лажем!
 

Back
Top