Stipanje kao ljubavni bonton

Ja lično ne volem da me neko koga površno poznajem, tipa kolega ili tako neko, štipne ili pljesne po guzi ili spusti šaku na koleno.

Ali, iskreno, nije mi smetalo kada sam pre par godina na maturi malo plesala sa školskim drugom. Spustio je šake malo na moje gluteuse a posle je za stolom dok smo sedeli spustio šaku na moje koleno. Rekla sam mu da je dovoljno pokušavao i da nećemo ići dalje. On je prihvatio moja ograničenja.
 
Kod mene zavisi naravno od stepena koliko poznajemo i sve ostalo. Ali nekada bude neprijatno i ponižavajuće.
Pre svega ne desava mi se često, čak dešava mi se retko da me neko pipne/stipne.
Ali ova sitiacija sa proslave mature mi je bila simpa. Verovatno da je to bio neki poslovni susret, proslava ili sastanak bilo bi drugačije.
Recimo kolega pokušava da me odvuče u krevet, a ja sam mu već par puta objasnila da nema šanse. Pa na toj proslavi pipka/štipka. Tada bi me iznervirao, uplasio i reagovala bij kao uznemiravanje.
E sada ako mi je simpa, ako imam neku emogiju ili hemiju prema njemu onda se ne bi toliko ljutila...:rumenko:
 

Back
Top