Štek

E to jeste priča. Ono je znači bio samo naslov . :)
👍
Prica je dugacka kako doci od jedne garaze do 40 za samo 25 godina, ali je jednostavna i svodi se na disciplinovano ulaganje. Fora je sto vecina nas to skapira tek kada se priblizimo cetrdesetim godinama :D Realno, kada sam imao 20 i nesto, mnogo me bilo briga da ulazem i stedim - rokaj samo, uzivaj, udri, trosi, putuj, zaiebavaj se.... :D
 
Prica je dugacka kako doci od jedne garaze do 40 za samo 25 godina, ali je jednostavna i svodi se na disciplinovano ulaganje. Fora je sto vecina nas to skapira tek kada se priblizimo cetrdesetim godinama :D Realno, kada sam imao 20 i nesto, mnogo me bilo briga da ulazem i stedim - rokaj samo, uzivaj, udri, trosi, putuj, zaiebavaj se.... :D
Ali su one, pošto ih je iznajmljivao, otplaćivale same sebe. Sad već donose i prihod.
 
Mislim da je ulaganje u nekretnine isplativo, samo treba odabrati lokaciju.
Ko ima mogućnosti putem kredita kupi nekretninu, izda taj stan i od kirije otplaćuje ratu kredita.
Ulaganje na berzi je takođe isplativo za one koji umeju i žele.
 
dobro se udala? :think:
Što bi se reklo
IMG_20240501_090733.jpg
 
Ја чак више не смем ни да причам о штеку, синоћ нам се покварио туш, сад мора цео комплет да се мења...па ти штекај :evil:
 
Ја чак више не смем ни да причам о штеку, синоћ нам се покварио туш, сад мора цео комплет да се мења...па ти штекај :evil:
imas u lidlu za male pare pancir crevo i rucicu :D
 
...
Ја чак више не смем ни да причам о штеку, синоћ нам се покварио туш, сад мора цео комплет да се мења...па ти штекај :evil:
Šta tu ima da se pokvari ? Sem ako je onaj sa muzikom 😁 ne hvataš radio stanice il neće voda da izađe ?
 
imas u lidlu za male pare pancir crevo i rucicu :D
Славина. Сломио се онај метални део у који иде црево...у прашину се претворио синоћ кад смо га пипнули.
А купили црево да заменимо...и слушалицу нову.
 
I taj deo se posebno kupuje, ne treba vam cela česma, ako sam dobro razumela koji je deo u pitanju
Mada sada ima milion različitih česmi, ko bi ga znao.
Čak i onaj deo ručke što pomeraš levo desno na hladno toplo se skine i zamene unutra delovi ako su propali, nema potrebe za novom česmom
 
I taj deo se posebno kupuje, ne treba vam cela česma, ako sam dobro razumela koji je deo u pitanju
Оно мудо између славине и црева, чврста метална туба...баш малецно, али неопходно.
 

Back
Top