Štek

Одустала сам.
Сваки пут кад нешто ставимо са стране искрсну непредвиђене околности.
Велики квар у кући, неко се разболи, поквари се ауто...а у пм и штедња.
И тако док не потрошимо ту цркавицу.
 
Одустала сам.
Сваки пут кад нешто ставимо са стране искрсну непредвиђене околности.
Велики квар у кући, неко се разболи, поквари се ауто...а у пм и штедња.
И тако док не потрошимо ту цркавицу.
Zar nije lakše kad se pokvari da to imas sa strane? Po malo,skoro neosjetno se skupi.
 
Zar nije lakše kad se pokvari da to imas sa strane? Po malo,skoro neosjetno se skupi.
Не остане, чујеш шта ти причам :rotf:
Одмах се нешто поквари, као да чека...види, види, ови штекају паре, сад ћу ја крви да им се напијем :vudu:
 
Štednja da bi se nešto kupilo je bacanje para. Stvarna štednja je kad se zaključaš u kuću i izvadiš zlatnike i švajcarce pa ih miluješ i tepaš im.
Ja i Šopenhauer smo uvek govorili da ćeš ako ne uštediš četvrtinu od svakog prihoda završiti pored nekog plota.
 
Одустала сам.
Сваки пут кад нешто ставимо са стране искрсну непредвиђене околности.
Велики квар у кући, неко се разболи, поквари се ауто...а у пм и штедња.
И тако док не потрошимо ту цркавицу.
znaci ne treba stedeti zbog uroka :D
 
Nina nam dala milion? Ja nisam dobio ništa. Jesam li nešto propustio? :think:

Da, umem da štedim i imam štek. Isto kao i postavljačica, ne za ne daj bože, nego da mogu sebi (ili dragoj osobi) da kupim nešto lepo što nije jeftino. Bio to neki predmet ili, recimo, putovanje.
 
Nina nam dala milion? Ja nisam dobio ništa. Jesam li nešto propustio? :think:

Da, umem da štedim i imam štek. Isto kao i postavljačica, ne za ne daj bože, nego da mogu sebi (ili dragoj osobi) da kupim nešto lepo što nije jeftino. Bio to neki predmet ili, recimo, putovanje.
Дала. И ми потрошили. Сви.
Мени остала кућа у Грчкој, јесте село, али има море, па сврати...
 
Pa da,nije problem ako odlučiš. Koliko god malo bilo,jednostavno se skupi. Odvojiti 10 % od plate ,zaboraviti na to,po meni je to recept za bar minimum štednje.
:rotf:
Aha kako da ne
Nemoj ovakve stvari da pricas srbima molim te
To moze da prodje na kafi sa beckim damama
U zemlji gde ljudi rade za 40 000 je vrlo uvredljivo i bezosecajno izjaviti ovako nesto

Ja licno mogu da sastavim platu od 1 do 1 a kamo li stek da pravim
 

Back
Top