statisti

Zavisi od emisije do emisije, tv stanice, preko koga ides itd.
Ja sam par puta bila na Timofejevu na b92 - tu je bilo 500 din za sat vremena snimanja uzivo. Medjutim, pricalo se da b92 placa statistima 1000 din za tu emisiju ali je vodja statista Jelena uzimala pola, a samo pola davala statistima. Tako da je vrlo bitno preko koga ides.
Kviz Pitanja za sampiona se snimao po 6-7 sati, sa pauzama i cifra je bila 600 din.
Sto se tice emisija samo za te znam, za filmove i serije je preko te ribe oko 10 e dnevnica, a snimanja traju od 5-6 a nekad i do 12 h (naravno to nije intezivno snimanje vec sa ogromnim pauzama dok ne dodje neka tvoja scena gde radis).
Pozz
 
Na RTS-u je 1000 din. po emisiji, ali oni imaju statiste koji redovno dolaze, pa pozivaju uglavnom njih. Ako se ukaze potreba za vecim brojem, oni traze jos ljudi, ali moras znati nekog ko bi te ubacio.
 
Zavisi od emisije do emisije, tv stanice, preko koga ides itd.
Ja sam par puta bila na Timofejevu na b92 - tu je bilo 500 din za sat vremena snimanja uzivo. Medjutim, pricalo se da b92 placa statistima 1000 din za tu emisiju ali je vodja statista Jelena uzimala pola, a samo pola davala statistima. Tako da je vrlo bitno preko koga ides.
Kviz Pitanja za sampiona se snimao po 6-7 sati, sa pauzama i cifra je bila 600 din.
Sto se tice emisija samo za te znam, za filmove i serije je preko te ribe oko 10 e dnevnica, a snimanja traju od 5-6 a nekad i do 12 h (naravno to nije intezivno snimanje vec sa ogromnim pauzama dok ne dodje neka tvoja scena gde radis).
Pozz

au.....pa to bre unosan posao....
 
Ne kažem ja da je to posao iz bajke ....ja ga prvi nikada ne bih radio. Pre bih kopao.

Sa druge strane...bolje i to nego stajati ceo dan na pijaci, na minus deset za 500 dinara, ili raditi na gradilištu za 1000 dinara, i preneti za to vreme 1000 cigala opet na otvorenom, po kiši...zimi hladno, u leto PREvruće...

Ne treba ismevati nikoga ko hoće pošteno nešto da zaradi.
Treba proganjati i otkrivati prevarante i lezeleboviće koji hoće da zarade na tuđoj grbači.

Eto, ja toliko ...
 
Ima li ko iskustva sa ovim,koliko se placa gostovanje u publici u tv emisijama?

Kao sto je neko napisao zavio od snimnja do snimanja,filmovi su uglavno 10e (ako je nasa produkcija),ili 15e (ako je strana produkcija).Ako te izaberu za neku scenu npr. da glumis doktora i imas neku repliku za to se dobija vishe kesa.
Seriju koju radim Ljubav i mrznja sto ide na Pinku,placa se 500din (ima obezbedjen sendvic i sok),snimanje traje oko 4-5 sati.Naravno ostoji mogucnost i ranije da se zavrsi.
Cao Darvine isto 500 din takodje sendvich i sok.Snimanje traje oko 7 sati.
Plesom do snova 500 din ide uzivo tako da nema klope
I naravno pare se ne dobijaju odmah po zavrsetku snimanja.Neki minimum cekanja je oko mesec dana.
Kviz sto smo radili Uzmi ili ostavi placanje je bilo 1e sat,pa sad koliko se ostane (sok u pauzama,snimanje od 2-4 epizode po danu)
Veliki Brat 4.5e od 19:30 do 23:00
Ako te interesuje josh nesto slobodno pitaj
 
loto na Pinku je kul, ja sam bila u charity svrhe, i dobila 200 e ...(izvukli moj broj tj. onaj koji sam ja drzala)...takodje charity bilo, ali lepo!

a kako da dodjem do loto-a,jel i za to ide preko neke agencije
..al necu u charity..valjda i mi treba nesto da zaradimo..




i sto mi,bre, nerade smajlici????
 
Tu i tamo izadje neki oglas za statiste cak sam se i ja prijavio i pozvali me za plesom do snova,istina nisam imao vremena za to to je vise za nekoga ko ne radi ili je student,kinta je otprilike 500 din plus neki sendvic a emisija traje 5-6 sati
 
Posesivac,
ne znam odgovor na tvoje pitanje, Ja sam isla da pomognem ekipi oko Malih Velikih Ljudi i to je jedini put da sam bilo gde statirala, i da nije islo u dobrotvorne svrhe ne bih se verovatno nikada ni pojavila tamo na TV Pink....
 
Mene zanima ko moze da mi pomogne da se prijavim i kako da se prijavim za snimanja emisija (sve za ljubav, plesom do snova itd...)... ja sam clanica statist tima ali nema posla za snimanja emisija pa ako neko moze da mi pomogne bila bih vam zahvalna... :(
 

Back
Top